اروپا نهایی لیگ: Resurgent اینتر یا سویلا رکورد

توسط جیمز اِلِنگورث و داستان های Azzoni DÜSSELDORF, Germany (AP) — What is the point of the Europa League? سِو

توسط NEWSSHANS در 30 مرداد 1399

توسط جیمز اِلِنگورث و داستان های Azzoni

DÜSSELDORF, Germany (AP) — What is the point of the Europa League? سِويلا و اينتر ميلان جواب هاي خيلي متفاوتي براي اين سوال دارن

اگر اینتر در آلمان در فینال جمعه پیروز شود، این یک مرحله عطف در پیشنهاد خود برای از بین برنده شدن یوونتوس در ایتالیا و تثبیت دوباره خود به عنوان یک سنگین وزن لیگ قهرمانان خواهد بود. اما سویا برای مسابقه ای که پنج بار برنده شده، بیشتر از هر دیگری، محبت خاصی دارد.

''این مسابقه ای است که ما به آن خیلی اهمیت می دیم، که ما بیش از هر دیگر دوست شداریم، رامون مونچی رودریگز مدیر ورزشی سویا به اسوشیتد پرس گفت. و بازيکنان ميتونن اين و حس کنن این مسابقه ای است که به رشد ما کمک کرده است، که به ما کمک کرده است تا تبدیل به یک باشگاه مهم تر، که به ما کمک کرده است تا شناخته شده تر. این مسابقه ای است که باشگاه را بیشتر تقویت کرده است."

Sevilla باشگاه ایده آل برای چشم انداز لیگ اروپا به عنوان یک رقابت ارائه بازی های اروپایی معنی دار برای باشگاه هایی که clout مالی برای مبارزه برای عناوین ملی و یا لیگ قهرمانان است. این بازی از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ سه بار در یک ردیف برنده شد.

من چی گفت: "اگر از من بپرسید، من هنوز ترجیح می دهم که لیگ قهرمانان بازی کنم، چون این مهم ترین رقابت باشگاهی در جهان است، کسی که اعتبار بیشتری دارد." اما بدیهی است که لیگ اروپا برای ما ارزش زیادی داشته است. ما آن را چیزی کم اهمیت نمی بینیم.»

جاه طلبی های سویا توسط قدرت طاقت فرسا رئال مادرید و بارسلونا در اسپانیا محدود شده است. به استثنای لیگ اروپا، سویا از سال ۲۰۱۰ در مسابقات فوتبال ۲۰۱۰ در لالیگا جایزه ای به دست نیاوده و از سال ۱۹۵۷ در دو لیگ برتر لالیگا به پایان نرسید.

قبل از اینکه تیم شبه تیم شبه تیم شبه تیمش را به فینال ببازد، پس از پایان فصل لیگ در ۱۹ ژوئیه، به بازیکنانش شش روز استراحت داد. به نظر ميرسه که پولش رو داده

تیم با شدت بیشتری نسبت به حریفانش در نیمه دوم مقابل روما در ۱۶ سال گذشته، ولورهمپتون در مرحله یک چهارم نهایی و در بازی برگشت ۲ بر ۱ مقابل منچستر يونايتد در نيمه نهايی به پيروزی دست پیدا کرد. لیگ های ایتالیا و انگلیس هر دو بعد از لالیگا به پایان رسید.

مونچی گفت: «در ابتدا فکر می کردیم که این یک ضرر خواهد بود که ۱۵ تا ۲۰ روز بدون رقابت باشد» ما نميتونستيم با هم دوست باشيم و تیم های دیگر هنوز بازی می کنند و مجبور به قطع ارتباط نبودند. اما فکر نمی کنم روشن باشد که آیا کمکی کرده یا نه. این چیزی نیست که ما مطمئن شویم."

اینتر هیچ استراحتی پس از آخرین بازی سری آ خود را در اوت 1 اما گذشته ظاهرا تازه تر مخالفان مانند Getafe و بایر Leverkusen در مسابقات لیگ اروپا. الکسیس سانچز یک شک مصدومیت برای فینال پس از جلو شیلی است که یک جایگزین استفاده نشده برای برد نیمه نهایی در بالای شاختر دونتسک به دلیل فشار همسترنگ بود.

اینتر در هشت سال گذشته در دهه ۱۹۹۰ در بازی های فینال چهار فینال در آنچه که آن زمان جام یوفا نامیده می شد، به انجام رسید. اینتر سه تا از آن ها را به دست می آوریم که اخیراً در سال ۱۹۹۸ با این افسانه برزیلی رونالدو در بازی ۳ بر ۰ به پیروزی نهایی در تیم لازیو رسید.

اینتر با مشارکت روملو لوکاکو و لاوتارو مارتینز که در مسابقه اینتر در مسابقه ۵ بر ۰ اینتر دو بار در مسابقه چکش بازی شاختر دونتسک در نیمه نهایی گل زده بود، اینتر را به یک باشگاه- رکورد ۱۱۱ گل برای فصل رساند.

پایان دادن به یک نقطه پشت سر قهرمان یوونتوس در سری آ جاه طلبی در تیم آنتونیو کانتی برای پیوستن دوباره به گروه نخبگان اروپا از باشگاه ها و تمرکز خواهد شد محکم در لیگ قهرمانان فصل آینده باشد، نه لیگ اروپا. برنده شدن جمعه یک فشار دهه طولانی برای بازیابی زمین از دست رفته ادامه خواهد داد.

از آنجا که تیم اینتر خوزه میچو در سال ۲۰۱۰ بایرن مونیخ را شکست داد تا قهرمان لیگ قهرمانان شود، اینتر فصل های سختی را تحمل کرده است، و در سه سال از آن سال ها به طور کامل از شرایط اروپایی خارج شده است. ترکیب بودجه از صاحب چینی گروه Suning، گل از "LuLa" و مربیگری کانته است که در اطراف این فصل تبدیل شده است.

شکست از شاختر باعث شد اینتر اولین باشگاه ایتالیایی شود که از زمان برد پارما در سال ۱۹۹۹ به فینال راه یافته است. از زمانی که پورتو در سال ۲۰۱۱ در فینال همه پرتغالی ها بر براگا را شکست داد، هر برنده لیگ اروپا از لالیگا یا لیگ برتر انگلیس آمده است.

معمولاً یک مکان مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برای برنده لیگ اروپا وجود دارد، اما هر دو تیم سویا و اینتر از قبل از طریق لیگ های خود واجد شرایط شده اند، بنابراین این مکان به جای آن به تیم فرانسوی رن اختصاص داده شده است.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن