گزارش اتحادیه اروپا نام چین به عنوان حقوق مالکیت فکری مجرم

اتحادیه اروپا در گزارش دوسالانه به نام چین به عنوان مجرم وقتی که می آید به نقض مالکیت معنوی (IP) حقوق در منطقه

توسط NEWSSHANS در 21 تیر 1399

اتحادیه اروپا در گزارش دوسالانه به نام چین به عنوان مجرم وقتی که می آید به نقض مالکیت معنوی (IP) حقوق در منطقه است. با توجه به کمیسیون اروپا مقیاس و اندازه چین IP تخلف است مانعی برای بلوک علائم تجاری و ثبت اختراع صاحبان اهداف است.

چینی IP تخلف

بر اساس این گزارش پکن می دهد سوال اختراعات و ترویج استفاده از "حق ثبت اختراع-بیشه" که اشاره به انبوه گروه های حقوق IP خاص در بخش های فن آوری. این انجام شده است برای خنثی کردن نوآوری هدف سازمان ملل. این گزارش اشاره می کند که چین در منبع اصلی سرقت و ورود محصولات تقلبی در اتحادیه اروپا هم از نظر حجم و همچنین به عنوان ارزش. در واقع بیش از 80 درصد از کالاها شده است که ضبط شده توسط مقامات اتحادیه اروپا آمده اند از چین و هنگ کنگ است. از جمله محصولات تقلبی شامل جعلی و داروها است که می تواند آسیب به سلامت شهروندان اتحادیه اروپا.

این گزارش همچنین نگرانی در مورد چین را مجبور انتقال تکنولوژی و شیوه های, تشریح آنها را "مهم تجارت محرک." به منظور دسترسی به برخی از بازارهای دولت چین همچنین نیروهای شرکت های بین المللی به مجوز فناوری خود را در زیر نرخ بازار. این بدیهی است که تراشه های دور در سودآوری شرکت است. چین تنها کشوری است که در این گزارش ذکر شده به عنوان یک "اولویت 1" مجرم. "اولویت 2" مجرم عبارتند از روسیه, ترکیه, اوکراین و هند کشورهایی هستند که در آنها طبقه بندی شده است که باعث "آسیب قابل توجهی به اتحادیه اروپا و کسب و کار." در اولویت "3" در حال کشورهایی مانند آرژانتین و تایلند و عربستان سعودی, برزیل, و غیره.

(Image: Screenshot / YouTube)

این گزارش همچنین نگرانی در مورد چین را مجبور انتقال تکنولوژی و شیوه های. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در این گزارش آمده است که بخش های کسب و کار بستگی دارد که بالاتر از میانگین استفاده از IP قوانین حفاظت از حساب برای تقریبا یک سوم از مشاغل در اتحادیه اروپا و همچنین چهار پنجم از صادرات آن. چنین افت IP حفاظت تنها باعث ضرر و زیان مالی برای منطقه است. با توجه به برآورد کسب و کار مانند لباس شخصی, محصولات مراقبت از کفش, کفش agrichemicals آفت کش ها و.... از دست دادن حدود 10 درصد از فروش خود را با توجه به IP نقض.

چین اعتنایی آشکار برای IP حقوق شرکت های خارجی یکی از دلایل عمده در حال انجام تجارت درگیری بین واشنگتن و پکن است. در مارس سناتور راب پورتمن در معرفی قوانین برای جلوگیری از سرقت IP توسط رژیم کمونیستی. او با انتقاد پکن هزار استعدادهای برنامه که اهداف تحقیقات امیدوار کننده در ایالات متحده است.

این قانون به نام "حفاظت آمریکا از نوآوری های قانون" مبنی بر "PSI را [دائم فرعی در تحقیقات] توصیه هایی برای ترویج یک باز و شفاف تحقیقات شرکت در ایالات متحده و سرکوب سرقت از مالیات دهندگان آمریکایی تامین می شود و تحقیقات IP در حالی که همچنین توانمند سازی DOJ و اداره فدرال تحقیقات به طور مستقیم به مجازات کسانی که به دنبال به سرقت امریکا تحقیقات به نفع رقبای ما" با توجه به Portman رسمی سنا صفحه وب.

چین IP قانون

در ماه ژوئن دولت چین دولت برای تنظیم بازار (SAMR) اعلام کرد یک طرح ملی برای مبارزه با سرقت مالکیت معنوی. این طرح با هدف سرکوب فروش محصولات تقلبی به فروش می رسد آنلاین و آفلاین در چین است. در مناطق روستایی توجه ویژه داده خواهد شد و برای جلوگیری از گسترش سلاح های تقلبی محصولات کشاورزی مانند آفت کش ها و ماشین آلات کشاورزی کود و غیره.

(Image: Screenshot / YouTube)

در مناطق روستایی چین توجه ویژه داده خواهد شد و برای جلوگیری از گسترش سلاح های هسته ای از کالاهای تقلبی مانند ماشین آلات کشاورزی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

IP نقض حقوق خارجی-سرمایه گذاری شرکت داده خواهد شد و نخست اهمیت است. استفاده از مجوز نرم افزار در شرکت های دولتی و سایر صنایع را ترویج می شود. این طرح همچنین می خواهد سختگیرانه مجازات برای مجرمان درگیر در IP نقض. حتی اگر پکن اعلام کرده است این اقدامات برای بهبود اعتبار خود را کسب و کار اکوسیستم آن است که بیش از حد به زودی به می گویند که آیا این قوانین را نشان می دهد هیچ نتیجه و یا حتی اگر رژیم چین را در واقع پیاده سازی آنها.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چرا سقراط متنفر دموکراسی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن