اقتصاد هلند کاهش می یافت توسط 'بی سابقه' 8.5٪ به عنوان ویروس بازدید

لاهه، هلند (AP) -- اقتصاد هلند دچار انقباض بی سابقه 8.5 ٪ در سه ماهه دوم به عنوان همه گیر coronavirus در کاهش

توسط NEWSSHANS در 24 مرداد 1399

لاهه، هلند (AP) -- اقتصاد هلند دچار انقباض بی سابقه 8.5 ٪ در سه ماهه دوم به عنوان همه گیر coronavirus در کاهش ترمز هزینه ، صادرات و سرمایه گذاری ، دفتر مرکزی این کشور برای آمار گفت : جمعه.

در حالی که انقباض هلند نسبت به سه ماهه اول بد بود، اما به اندازه دیگر کشورهای بزرگ اروپایی مانند فرانسه و آلمان شدید نبود. 19 کشور منطقه یورو، که هلند بخشی از آن است، با یک چهارم کاهش یافته است 12.1٪ در حالی که انگلستان گزارش کاهش 20.4٪ است.

"Corona has caused unprecedented economic damage. پیتر هین ون مولیگن، اقتصاددان ارشد اداره آمار هلند گفت: «این یک فاجعه اقتصادی از نسبت های استثنایی است.

این گفت : هزینه های مصرف کننده کاهش 11.8 ٪ در مقایسه با سه ماه مشابه سال گذشته به عنوان اقدامات قفل کردن آمار فروش در بارها ، رستوران ها ، فروشگاه های لباس و ایستگاه های گاز.

گزارش در مورد بحران اقتصادی در یک هفته پر از ابهام برای دولت مارک روته نخست وزیر، که اخیرا دست زدن به همه گیر برچسب "هرج و مرج" توسط قانونگذاران مخالف در بحث گرم پارلمانی چهارشنبه.

قانون گذاران دولت نیز با انتقاد های تند برای ترک بحث قبل از آن به پایان رسید مواجه شدند، به این معنی که رای گیری نمی تواند در پیشنهاد مخالف برای اعطای به کارگران بهداشت و درمان افزایش دستمزد برگزار شد.

افزایش عفونت COVID-19 در هلند تایید شده، با آمستردام و روتردام در میان سخت ترین ضربه، منجر به انگلستان به اعمال محدودیت های قرنطینه در بازگشت مسافران، حرکت به احتمال زیاد برای آسیب بیشتر صنعت گردشگری هلند است که در حال حاضر پس از ماه ها از ممنوعیت های سفر coronavirus در سراسر جهان است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب