هواپیماهای بدون سرنشین گیری: 64,000 لاک پشت های سبز دریایی مهاجرت

هواپیماهای بدون سرنشین فیلم 64,000 لاک پشت های سبز دریایی مهاجرت یکهو به Raine جزیره در استرالیا است که فریبند

توسط NEWSSHANS در 4 تیر 1399

هواپیماهای بدون سرنشین فیلم 64,000 لاک پشت های سبز دریایی مهاجرت یکهو به Raine جزیره در استرالیا است که فریبنده کاربران اینترنت در سراسر جهان است. این ویدئو بخشی از یک پروژه تحقیقاتی با هدف انجام بررسی جمعیت لاک پشت. Raine جزیره بزرگترین لاک پشت دریایی سبز جای شلوغ در جهان است.

لاک پشت های مهاجرت

لاک پشت های سبز دریایی به سطح آمده به منظور ذخیره کردن تخم مرغ است. آنها در نظر گرفته آسیب پذیر گونه در استرالیا از مردم آنها را شکار برای تخم مرغ و گوشت. برخی لاک پشت ها نیز در کرجی در شبکه یا در نهایت خفگی در پلاستیکی که آنها سعی کنید به خوردن. جمعیت بررسی های انجام شده به عنوان بخشی از 5 سال ما$7.95 میلیون Raine جزیره بازیابی پروژه. وحی که تقریبا 64,000 لاک پشت آمده بود به سواحل یک شوک بود به محققان.

دکتر اندرو Dunstan از وزارت محیط زیست و علم (DES) نشان داد که تیم او تا به حال شده به دنبال راه های جدید برای انجام جمعیت نظرسنجی ها و به پایان رسید تا انتخاب هواپیماهای بدون سرنشین است. "ما دست کم گرفته است که (مردم) بسیاری... ما در حال پیدا کردن 1.73 بار به عنوان بسیاری از لاک پشت ها با هواپیماهای بدون سرنشین... این تیم می تواند در حال حاضر به بازگشت و تنظیم تاریخی جمعیت برآورد او گفت:" به سی ان ان گزارش Sydney Morning Herald.

(Image: Screenshot / YouTube)

محققان از وزارت محیط زیست و علم می خواستم برای پیدا کردن یک راه جدید برای انجام جمعیت نظرسنجی ها و به پایان رسید تا انتخاب هواپیماهای بدون سرنشین است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

برای این بررسی محققان با استفاده از دوربین های GoPro. هواپیماهای بدون سرنشین ثابت می شود امن تر و راحت تر برای به دست آوردن اعداد. تصاویر تجزيه و فریم به فریم در یک آزمایشگاه که کاهش همه نوع اشتباهات است که مشترک بودند در گذشته ناظر تعداد تاکتیک. آنا مارسدن مدیر عامل سد بزرگ ریف بنیاد است که همکاری در این پروژه اعلام کرد که سازمان خود را متعهد به حفاظت از لاک پشت دریایی سبز جمعیت در منطقه است. او با تبریک محققان برای تولید نتایج عالی.

از لاک پشت های سبز دریایی به راحتی می توان از انواع دیگر لاک پشت توسط یک جفت از بجلو مقیاس آنها را در مقابل چشم خود را. دیگر لاک پشت های دریایی دارای دو جفت. بزرگسالان به طول حدود 3 تا 3.5 فوت و وزن حدود 240 به 420 پوند است. این موجودات لانه هر 2 سال و وضع حدود 115 تخم مرغ در هر زمان. تخم مرغ انکوباتور برای یک دوره 60 روز است. در ایالات متحده, لاک پشت های سبز دریایی ذکر شده در این "تهدید" به عنوان دسته تعریف شده توسط دولت فدرال در معرض خطر گونه عمل می کنند. بین المللی, این لاک پشت ها طبقه بندی شده به عنوان یک گونه در خطر انقراض اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت و منابع طبیعی است.

حقایق جالب

لاک پشت های سبز دریایی به نام برای مایل به سبز به رنگ پوست خود را پوسته یا کاراپاس. پوسته ها معمولا رنگ قهوه ای و سیاه و سفید و خاکستری یا تیره زیتون بسته به نوع زیستگاه لاک پشت ها زندگی می کنند در. لاک پشت های سبز دریایی در یکی از بزرگترین از نوع خود در جهان است. وجود دارد در واقع دو گونه از لاک پشت های سبز دریایی. شرقی اقیانوس آرام تنوع دیده در آبهای ساحلی از شیلی به آلاسکا. اطلس انواع مختلفی دیده می شود خاموش سواحل آمریکای شمالی و اروپا است.

(Image: Bernard Spragg / CC0 1.0)

لاک پشت های سبز دریایی در یکی از بزرگترین از نوع خود در جهان است. (تصویر: برنارد Spragg / CC0 1.0)

وقتی که لاک پشت ها جوان هستند آنها omnivores و خوردن کرم ها و حشرات سخت پوستان و.... اما زمانی که آنها رشد می کنند به بزرگسالان تبدیل شدن آنها به سخت گیاه خوار و گذران زندگی در یک رژیم غذایی از جلبک و علف. در واقع لاک پشت های سبز دریایی تنها لاک پشت ها در جهان است که تنها برای زنده ماندن به عنوان گیاه خوار در طول فاز بالغ. این موجودات زندگی می کنند برای 80 تا 100 سال است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

می تواند شما را مرگ از یک قلب شکسته است ؟


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب