رسم است که تقلید توکیو المپیک آرم کشیده از سایت

توسط استفان وید توکیو (AP) — نقشه کشی است که با استفاده از توکیو المپیک آرم و ترکیبی از آن را با ویژگی های این

توسط NEWSSHANS در 1 خرداد 1399

توسط استفان وید

توکیو (AP) — نقشه کشی است که با استفاده از توکیو المپیک آرم و ترکیبی از آن را با ویژگی های این COVID-19 ویروس بود که حذف شد در روز پنج شنبه از سایت های خارجی و خبرنگاران' Club ژاپن است.

اقدام به کشیدن نقاشی آمد و پس از توکیو المپیک کمیته خواستار برداشت و ادعا کرد که نقض کپی رایت.

باشگاه جمهور Khaldon Azhari گفت: باشگاه وکلا موافقت نقاشی کرده بود به احتمال زیاد نقض ژاپن تنگ, قوانین کپی رایت.

او گفت که این حرکت را محدود نمی باشگاه آزادی و یا بیان و نه توانایی آن در آینده به استفاده از طنز یا هجو است. او همچنین با بیان "صادقانه پشیمانی به هر کسی که ممکن است جرم در همه طرف از این موضوع است."

"در FCCJ 75 سال تاریخ آن همواره ایستاده بود به عنوان یک فانوس دریایی برای آزادی مطبوعات در ژاپن و همچنان به ایستادگی برای کسانی که ارزش"Azhari گفت: در جریان یک کنفرانس خبری. "و برای حق از روزنامه نگاران برای برگزاری مقامات به حساب. این است که فراتر از هر سوال."

این نگاه به طور یکسان آرم به نظر می رسد بر روی جلد این باشگاه مجله منتشر شده در ماه آوریل است. آن را تبدیل به یک مسئله فراتر از یک دایره کوچک در ژاپن تا توکیو المپیک کمیته مطرح در اوایل این هفته.

پس از آن پوشش داده شده است, آنلاین و در جای دیگر با آرم ظاهر می شود غالبا در جستجو.

Äzhari خواندن نامه ای از توکیو المپیک دهندگان به FCCJ. آن گفت: "به عمد رنگ این نماد در منفی نور ارتباط آن با COVID-19 ویروس ... است که در مخالفت مستقیم به آرمان های جنبش المپیک."

Azhari گفت مجلات نخواهد بود ضبط کردند. از بین بردن نقشه کشی فقط به وب سایت.

"در رسانه ها در ژاپن و بسیاری از همکاران من احساس می کنم بسیار اذیت محدودیت های طنز در تلویزیون فیلم" Azhari گفت. "وجود دارد بسیاری از محدودیت های اینجا. من امیدوارم که این حادثه را یک فرصت بسیار خوب برای باز کردن یک بحث خوب در مورد این موضوع در ژاپن است."

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن