پایین زیر مجموعه جدا تاریخی acrimony در انگلستان ایران

توسط نیک پری ولینگتون, نیوزیلند (AP) — هر دو در استرالیا و نیوزیلند اعلام کرد روز شنبه آنها شروع رایگان-تجارت

توسط NEWSSHANS در 28 خرداد 1399

توسط نیک پری

ولینگتون, نیوزیلند (AP) — هر دو در استرالیا و نیوزیلند اعلام کرد روز شنبه آنها شروع رایگان-تجارت ایران و بریتانیا به عنوان هر کشور به دنبال برگرداند یک رابطه تجاری است که به شدت تست شده و نزدیک به 50 سال پیش است.

انگلستان می خواهد به سرعت نشانه های متعدد معاملات تجاری با کشورهای پس از خروج از اتحادیه اروپا در ماه ژانویه است. اما برخی از مردم را تحت هنوز هم احساس می کنم یک حس عمیق از خیانت در راه انگلستان به طور ناگهانی قطع تجارت خود با آنها را هنگامی که آن را به بازار اروپا در سال 1973.

"وجود دارد هیچ شک استرالیا مصدوم از انگلستان ورود به جامعه اقتصادی اروپا" استرالیا تجارت وزیر سیمون بیرمنگام به خبرنگاران گفت:. "در سال 1973 انگلستان شد استرالیا سومین دو طرفه کالا شریک است. در حال حاضر آن است که ما 12th. مصرف کنندگان انگلستان تبدیل شده به دور از استرالیا تولید زمانی که تعرفه بالا و پایین سهمیه تحمیل شده بود."

به همین ترتیب قبل از سال 1973 نیوزیلند بود که اغلب به عنوان "بریتانیا مزرعه" از آنجا که بسیاری از آن گوشت و پشم و محصولات لبنی فروخته شد به مصرف کنندگان است.

مورخان استدلال کرده اند و انگلستان عقب نشینی در نهایت بهره مند استرالیا و نیوزیلند توسط آنها را وادار به گسترش افق دید خود و پیدا کردن خریداران جدید برای کالاهای خود را در خاورمیانه و آمریکای شمالی و آسیا است.

لورا کلارک انگلیسی کمیساریای عالی به نیوزیلند گفت نیوزیلند تا به حال در واقع شروع به تنوع بازارهای صادراتی خود را قبل از سال 1973.

"هنگامی که شما به آن نگاه کنید در حال حاضر از یک جریان جهانی, نقطه نظر, آن را هنوز هم می تواند معقول به خود را شریک تجاری اصلی در طرف مقابل از جهان است ؟" او گفت:. "من فکر می کنم که هر کس موافق است که تنوع در تجارت این است که واقعا مهم است. امید من این است که ما می توانیم بر آنچه رفته در گذشته و در واقع ساخت چیزی بیشتر جلو می رویم."

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت که او هم به دنبال به آینده است.

"هیچ کس می تواند بازنویسی تاریخ ما و احساسات که احساس شد. آن را برای ما به تغییر مردم چگونه احساس خود را در مورد که در آن زمان" او گفت:. "اما من فکر می کنم کمیساریای عالی صحیح است, سیاست ما در اینجا و در حال حاضر برای تقویت انعطافپذیری ما و اقتصاد ما از طریق تنوع."

چسباندن نقطه در هر رایگان-معاملات تجاری به احتمال زیاد به حول محصولات کشاورزی و قوانین دیجیتال, تجارت, در میان موضوعات دیگر.

استرالیا تنظیم شده است برای شروع رسمی مذاکرات با انگلستان در اواخر این ماه در حالی که نیوزیلند خواهد بودن آن بحث برگزار خواهد شد که عملا به دلیل coronavirus در جولای 13.

هیچ کس قرار دادن یک جدول زمانی در زمانی که معاملات ممکن است باید تکمیل شود, اگر چه آنها به احتمال زیاد خواهد نهایی تنها پس از انگلیس به مذاکره خود معامله تجاری با اروپا است.

___

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار میله McGuirk در کانبرا استرالیا کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب