داجرز' کنلی Jansen گزارش به اردوگاه پس از COVID-19

توسط بث هریس لس آنجلس (AP) — لس آنجلس داجرز و نزدیک کنلی Jansen دیر شده بود پس از رسیدن به کمپ تابستانی پس از

توسط NEWSSHANS در 23 تیر 1399

توسط بث هریس

لس آنجلس (AP) — لس آنجلس داجرز و نزدیک کنلی Jansen دیر شده بود پس از رسیدن به کمپ تابستانی پس از او آزمایش مثبت برای COVID-19.

سه بار همه ستاره نزدیک گفت: در یک ویدئو کنفرانس که او معتقد است که او قرارداد این ویروس از خود 4-year-old son Kaden. او گفت: این کودک تا به حال تب در میان سایر علائم که منجر همسر خود را به نشان می دهد هر کس در خانواده تست شده است.

یانسن همسرش گفت: جیانی و 7 ساله دختر ناتالیا آزمایش مثبت اما این اولین تست منفی بود. یک روز بعد او همچنین آزمایش مثبت است. زن و شوهر است دیگر, پسر Kyrian که نوبت 2 در ماه اوت است. خانواده شده است quarantining در خانه خود در لس آنجلس.

یانسن گفت که او "بسیار عالی و بهتر در حال حاضر."

"این واقعی است," او گفت: از جهانی همه گیر. "هر کس در جهان آن را جدی. پوشیدن ماسک خود را در همه زمان اگر شما می توانید. چون به من اعتماد آن اتفاق می افتد به طوری سریع است. هنگامی که پسر من آن را کردم من دیده ام که چگونه سریع آن می تواند گسترش. ما سعی به انجام همه چیز اما همه ما آن را در خانه."

یانسن گفت که او در نظر نمی انصراف از 60 بازی فصل, حتی اگر او تا به حال مسائل مربوط به قلب در گذشته است. در نوامبر 2018, Jansen تحت عمل قلب فرسایش روش پس از او بود که برای اولین بار مبتلا به ضربان قلب نامنظم مسائل مربوط به هفت سال قبل است.

"من همیشه می خواستم به بازی من عاشق این بازی است. من می خواهم به آن را انجام دهید برای طرفداران" 32 ساله مسکن گفت.

یانسن گزارش نداد برای تیم اول رسمی تمرین در جولای 3. در آن زمان مدیر دیو رابرتز گفت که او نمی توانست بگوید چرا.

"او به نظر می رسد مانند او را در شکل خوب است. من می دانم که او را هیجان زده به مرگ به عقب با هم تیمی های خود" رابرتز گفت:. "هنگامی که یکی از خود را متاثر از چیزی پس قطعا از آن بازدید به خانه ، این باعث می شود ما حتی بیشتر آگاه است."

اما رابرتز گفت: Jansen را درمان نمی شود هر گونه متفاوت به دلیل داشتن ویروس.

یانسن گفت که او انتظار دارد به آماده شدن برای فصل بازکن 23 ژوئیه در خانه در برابر غول سان فرانسیسکو.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن