دیزنی قصد دارد به بازگشایی کالیفرنیا پارک در جولای

آناهایم, کالیفرنیا. (AP) — دیزنی پیشنهاد به بازگشایی آن کالیفرنیای جنوبی پارک در اواسط ماه جولای پس از چهار ما

توسط NEWSSHANS در 22 خرداد 1399

آناهایم, کالیفرنیا. (AP) — دیزنی پیشنهاد به بازگشایی آن کالیفرنیای جنوبی پارک در اواسط ماه جولای پس از چهار ماه از بسته شدن با توجه به coronavirus این شرکت گفت: در روز چهارشنبه.

دیزنی پارک تجارب و محصولات در بیانیه ای گفت که هدف این است که برای بازگشایی دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی در ژوئیه 17. نزدیک دیزنی با مضمون خرید منطقه خواهد بازگشایی در تاریخ 9 ژوئیه.

پیشبرد رزرو مورد نیاز خواهد بود برای پارک بازدید کنندگان و ظرفیت محدود خواهد شد ، اتفاقاتی که در قرعه کشی جمعیت زیادی مانند رژه و شب spectaculars نمی بازگشت بلافاصله و شخصیت های دیزنی خواهد بود در پارک ها اما نه در دسترس برای دیدار با بازدید کنندگان بیانیه ای گفت:.

این طرح به بازگشایی این پارک که بسته شده اند پس از 14 مارس است که هنوز هم در انتظار موافقت دولت.

دیزنی لند طرفداران به طور معمول می تواند بانک را در پارک در حال باز صرف نظر از آنچه که در جهان اطراف آن است. پارک بسته تنها تعداد انگشت شماری از بار در 65 سال و هرگز برای بیش از یک روز با توجه به Jason شولتز نظارت بایگان در کتابخانه ریاست جمهوری ریچارد نیکسون و موزه و غیر رسمی دیزنی لند مورخ نوشت که "جیسون دیزنی لند سالنامه." آخرین بسته بود پس از حملات تروریستی در سپتامبر. 11, 2001.

پیشنهاد تاریخ بازگشایی 65 سال پس از دیزنی لند برای اولین بار افتتاح شد دروازه خود را در سال 1955.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب