دپ تحت فشار در cross-examination در خورشید مورد تهمت

توسط جیل LAWLESS لندن (AP) — جانی دپ روز پنجشنبه گفت که او به شدت انتقاد کرد در اشیاء است اما نه در مردم در سو

توسط NEWSSHANS در 19 تیر 1399

توسط جیل LAWLESS

لندن (AP) — جانی دپ روز پنجشنبه گفت که او به شدت انتقاد کرد در اشیاء است اما نه در مردم در سومین روز از شواهد خود را در تهمت و افترا و کت و شلوار در برابر یک روزنامه زرد که به نام او "wife-beater."

دپ است تحت پیگرد گروه اخبار روزنامه ها, ناشر خورشید و کاغذ سردبیر اجرایی دن Wootton, بیش از یک مارس 2018 مقاله که گفت: او می خواهم آزار جسمی همسر سابق Amber Heard.

او به شدت تکذیب تا کنون ضربه شنیده شده است اما در مواجهه سخت بازجویی در دادگاه عالی در لندن از خورشید وکیل ساشا Wass.

Wass اتهام پنج شنبه که دپ تا به حال دو جنگ جهاني در شنیده می شود در تلاش برای شکستن اعتیاد به مواد مخدر Roxicodone در جزیره خصوصی خود را در باهاما در سال 2014. او را تکذیب کرد, خشونت فیزیکی, اما گفت که شنیده ادعا می کنند که او "کوه در می رم" و "جیغ" ممکن است دقیق است.

"من به یاد داشته باشید که من در یک مقدار زیادی از درد و غیرقابل کنترل اسپاسم و مانند. ... پس کوه در می رم می تواند یک کلمه که درست بود," او گفت:.

"من نه در شکل و خوب است. این پایین ترین نقطه من اعتقاد دارم که من همیشه در زندگی من است."

دپ متهم شنیده گفتن "porkie پای" — زبان عامیانه برای دروغ — درباره رفتار او. او اذعان کرد قابل توجه در اشیاء و گفت: بهتر است از "مصرف آن در فرد است که من دوست دارم."

او را تکذیب کردند او می توانست جسمی سوء استفاده و به یاد داشته باشید آن است.

"وجود دارد خاموشی, مطمئن, اما در هر خاموشی وجود دارد قطعه از حافظه" دپ گفت.

روز چهارشنبه دپ اذعان کرد که او ممکن است انجام داده اند چیزهایی که او نمی تواند به یاد داشته باشید در حالی که او تحت تاثیر الکل و مواد مخدر.

پذیرش پس از Wass خواسته دپ در مورد یک 2014 خصوصی هواپیما پرواز از بوستون به لس آنجلس. شنیده مدعی بازیگر رفت و به خشم در طول پرواز سیلی و لگد او را در پشت زیرا او بر این باور او بود داشتن رابطه با بازیگر جیمز فرانکو.

دپ رد زور شنیده و یا خارج از کنترل در هواپیما.

Wass و سپس ارائه دپ با یک متن او فرستاده شده پس از پرواز به یک دوست, بازیگر, پل بتانی, گفت: او می خواهم گرفته شده مواد از جمله "پودر" ویسکی, ودکا, قرص و شامپاین در هواپیما. پیام گفت: نتیجه بوده است "خاموشی فریاد فحاشی و توهین به هر یک (شخص) که نزدیک شدم."

"من ممکن است انجام داده اند چیزهایی است که من هیچ حافظه از" دپ گفت. اما او اصرار داشت: "من قطعا خشونت فرد به خصوص با زنان است."

هواپیما حادثه یکی از 14 اتهامات شنیده دپ خشونت بین 2013 و 2016 که خورشید با تکیه بر در دفاع از آن.

مورد درخشان نور را در توفانی بين دپ و شنیده می شود که بر روی مجموعه ای از 2011 کمدی "The Rum Diary" و ازدواج در لس آنجلس در ماه فوریه 2015. شنیده می شود یک مدل و بازیگر برای ثبت طلاق سال بعد به دست آمده و یک سفارش محدود در برابر دپ در زمینه سوء استفاده های داخلی. طلاق نهایی شد در سال 2017.

در حالی که نه شنیده 34 و نه 57 ساله دپ است و در دادگاه مورد مرحله نهایی مسابقات بین همسران سابق که متهم به هر یک از دیگر در کنترل خشونت آمیز و فریبکارانه در طول توفانی ازدواج.

Wass جزئیات دادگاه یک ایمیل به دپ که شنیده تشکیل شده بود در سال 2013 اما هرگز فرستاده گفته او "مثل دکتر جکیل و آقای هاید. نیمی از شما من دوست دارم دیوانه وار و نیم دیگر مرا می ترساند."

دپ متهم شنیده ساخت تا "جعل" سوء استفاده می کند. او اذعان کرده است نوشیدن سنگین و استفاده از مواد مخدر, اما گفت که شنیده ادعا می کنند که مواد مخدر و الکل ساخته شده او را یک هیولا شد "توهم."

"جعل است که احتمالا بهترین کلمه یک نفر می تواند استفاده به دلیل اتهامات همه اتهامات در حال آشکارا نادرست" دپ روز سه شنبه گفت.

او همچنین با رد ادعای او ضربه شنیده می شود که او خندید و در یکی از خالکوبی dangled او یورکشایر تریر تپانچه از پنجره ماشین و تهدید برای قرار دادن سگ در مایکروویو.

دپ اذعان داشتن یک "نه اریب" حس شوخ طبعی و گفت: مایکروویو نظر یک شوخی در حال اجرا به این دلیل که سگ شد بسیار کوچک است.

شنیده شده است شرکت در سه هفته آزمایشی است و انتظار می رود به شواهد و بعد از آن.

دپ نیز تحت پیگرد شنیده می شود برای $50 میلیون نفر در آمریکا به اتهام اهانت به او را در یک مقاله واشنگتن پست در مورد استفاده داخلی. این مورد است که با توجه به شنیده می شود در سال آینده.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب