مطب های دندانپزشکی در تلاش برای بازگشایی نشان می دهد چقدر سخت بازگشت-به-کار می توانید

توسط وندی Ruderman و سارا Gantz Seta MacCrory توصیف خودش را به عنوان یک "دندانپزشکی کوپید." او منطبق بهداشت به

توسط NEWSSHANS در 14 خرداد 1399

توسط وندی Ruderman و سارا Gantz

Seta MacCrory توصیف خودش را به عنوان یک "دندانپزشکی کوپید."

او منطبق بهداشت به دنبال کار موقت با دندانپزشکان نیاز به کارکنان از طریق کسب و کار Substitoothfairy که او اجرا می شود از او Delaware County, Pa. صفحه اصلی.

قبل از COVID-19, MacCrory تسهیل 300 مسابقات در هر ماه. در حال حاضر این تعداد نزدیک به صفر است.

در مه 8, پنسیلوانیا, وزارت بهداشت, مجموعه جدید دستورالعمل های ایمنی برای بازگشایی شیوه های دهان و دندان. از آن پس MacCrory او از آب گرفتگی شده است با تماس از دندانپزشکان از جان گذشته برای راه اندازی مجدد شیوه های خود را, اما در تلاش برای پیدا کردن بهداشت مایل به در معرض خطر قرار گرفتن در معرض مداوم به بزاق و قطرات تنفسی است که می تواند swarming با کوروناویروس.

به عنوان یک مجوز بهداشت با دیابت MacCrory, 36, گفت که او می داند او همسالان' نگرانی. اما او همدردی با دندانپزشکان که او را "گریه من گفتن آنها بیش از دو ماه قبل از آنها به طور کامل برابر شده است."

"من می بینم همه زاویه," او گفت:. "سر من در حال چرخش است. من در چشم طوفان است."

بزاق تارتار تجمع خونریزی لثه: به عنوان کسب و کار تلو تلو خوردن به سمت بازگشایی ممکن است هیچ نیروی کار رو به عنوان سخت به عنوان یک چالش دندانپزشکان و بهداشت. ماهیت کار خود را می توانید قرار داده و آنها را در معرض خطر بالا برای coronavirus. در عین حال اکثر بهداشت کار به صورت مستقل شیوه های دهان و دندان است که باید بازگشایی در صورتی که می خواهید برای زنده ماندن.

در بالای همه که متعدد دندانپزشکان و بهداشت گفت: سوال دولت مبهم پروتکل را کمی به کمک — و به طور بالقوه بسیار صدمه دیده است.

"ما خواهد شد در سمت راست خط مقدم در دهان, کار با باکتری ها است که گسترش COVID" گفت: Tahita راس یک بهداشت است که با مجوز تمرین در پنسیلوانیا و دلاور. "منظورم این است که ما نمی تواند کمک کند اما کار در بزاق. و این که چگونه آن را انتقال از طریق قطرات است. در حال حاضر که من صحبت کردن در مورد آن را مانند من می ترسم."

در طول هفته اولیه این بیماری همه گیر دولت در بخش بهداشت و درمان توصیه دندانپزشکان به حالت تعلیق در هر روش است که شرایط اضطراری است. که دیگر مورد.

و اینجا جایی است که آن را پیچیده می شود: تجدید نظر دولت دستورالعمل بگویید دندانپزشکان آنها در حال حاضر می توانید انجام عروق کرونر کار — اما آنها نمی توانند "تولید ذرات معلق در هوا." به عبارت دیگر چیزی که ممکن است ارسال بيماران بزاق از دهان خود خاموش کنند و به هوا.

استثنا: "... به عنوان آخرین چاره در هنگام بالینی لازم است" با توجه به پنسیلوانیا دستورالعمل.

اما در دندانپزشکی aerosolization عملا اجتناب ناپذیر است.

"اگر وجود دارد یک بیمار در صندلی و شما هر چیزی که شوخی آنها و یا آنها آلرژی و سرفه آنها در صندلی خود را دارد و می تواند ذرات معلق در هوا است که می تواند تولید می شود حتی اگر شما با استفاده از یک مته یا یک پاک کننده اولتراسونیک" گفت: دندانپزشک Michael Barnes که صاحب یک عمل در جنوب فیلادلفیا.

لیزا Maisonet یک بهداشت کمک می کند که اجرای 22 فیلادلفیا-منطقه شیوه های دهان و دندان قرار داده و آن را با صراحت: "همه چیز ما ایجاد ذرات معلق در هوا. همه چیز را," او گفت:. "آن را مانند دولت گفت:" در اینجا یک استخر شنا در پرش اما لطفا نه خیس.'"

اضافه کردن به سردرگمی وزارت بهداشت می گوید: دندانپزشکان باید "درخواست خود قضاوت بالینی" هنگامی که تصمیم گیری چه امن است. آنها باید پیش با درمان اگر انجام نمی دهد بنابراین می تواند "آسیب غیر قابل برگشت به بیمار است."

بارنز گفت: برخی از وزارت بهداشت و درمان دستورالعمل ها به طور مستقیم در تضاد با دیگر قطعات. که باعث ایجاد بار سنگین بر دندانپزشکان برای تعیین درست انجام در زمین های نا معلوم.

در حال حاضر او تصمیم به انجام شستشو معمول deeming آنها را بیش از حد مخاطره آمیز است. اما او با استفاده از یک مته که می تواند ایجاد ذرات معلق در هوا برای "چند ثانیه" برای صاف "یک لبه تیز دندان شکسته که برش به بیمار زبان یا گونه" تا زمانی که او با پوشیدن کافی تجهیزات حفاظت شخصی, او گفت:.

"من نگرانی است که برخی از دندانپزشکان ممکن است نوسان بیش از حد در هر دو جهت" بارنز گفت. "برخی ممکن است سعی کنید به عقب بر گردیم به حالت عادی حجم بیش از حد به سرعت و خطر گسترش ویروس. دیگران ممکن است بیش از حد محافظه کار و خطر خروج از بیماران خود را با دشواری در دسترسی فوری به مراقبت از دندان."

اکثریت قریب به اتفاق از دندانپزشکان در پنسیلوانیا و نیوجرسی کار در خصوصي انفرادی و یا گروهی شیوه های. آنها باقی می ماند هر دو ارائه دهنده خدمات پزشکی و صاحب کسب و کار — هویت دوگانه است که نیاز به آنها را به در نظر گرفتن سلامت کارکنان خود و بیماران و همچنین سلامتی خود را کسب و کار.

"ناگهان همه آنها را تعطیل اخراج کارکنان. آنها وام و هزینه های کسب و کار" گفت: Anjana D. پاتل یک وکیل با اپستاین بکر و سبز در نیوآرک, N. J., که, توصیه های بهداشتی-مراقبت از کسب و کار. "هنگامی که آنها شروع به باز کردن آنها در حال رفتن به دیدن بیمار جریان مانند آنها استفاده می شود به خصوص با این همه اقدامات حفاظتی آنها به پیاده سازی. آن را نمی خواهد همین کار را برای یک مدت زمان طولانی و برخی از آنها ممکن است قادر به زنده ماندن است."

بر خلاف اکثر پزشکی و دفاتر مستقل شیوه های دهان و دندان نداشته بزرگتر سیستم بهداشت و درمان و یا سازمان مدیریت برای کمک به پوشش مداوم هزینه های کسب و کار مانند اجاره و قصور بیمه در طول بیماری همه گیر.

در حالی که اورژانس دندانپزشکی کار مجاز بود همچنان در بسیاری از کشورهای از جمله پنسیلوانیا شرایط اضطراری به حساب فقط 10 درصد از درآمد به شیوه های دهان و دندان به طور متوسط. در طول همه گیر کلی تمرین دندانپزشکی درآمد کاهش یافت 95% و جراحی دهان درآمد کاهش 70% در سراسر کشور با توجه به لوین گروه دندانپزشکی شرکت مشاوره مدیریت در بالتیمور.

"پزشکان که کار در یک سیستم مراقبت های بهداشتی هستند احتمال بیشتری برای دیدن اطلاعات بیشتر در شرایط اضطراری گفت:" راجر لوین یک دندانپزشک و مدیر عامل لوین ، "مستقل عمل در حال رفتن به ضربه سخت تر است چرا که وجود دارد هیچ دستورالعمل بدون منابع هیچ مدیر گرفتن PPE با هم."

بارنز و بسیاری دیگر از دندانپزشکان در زیر توصیه می شود پروتکل های ایمنی: صفحه نمایش آنها مبتلا به ویروس علائم قبل از سفر بعد از ظهر درجه حرارت خود را به محض ورود; نیاز بیماران به پوشیدن ماسک و خارج صبر کنید تا زمانی که آن زمان برای قرار ملاقات خود را و اجازه تنها یک فرد بالغ به همراه کودکان بیمار است.

دولت به منظور اجازه شیوه های دهان و دندان برای از سرگیری عروق کرونر از خدمات گفت که آنها "باید" به دنبال این عفونت-دستورالعمل های کنترل اما طرح خاص مجازات برای تبعیت نمی کنند. اما دولت هیئت مدیره از دندانپزشکی است که مجوز دندانپزشکان و بهداشت می تواند نظم و انضباط و یا نقض موضوع به ارائه دهندگان که دست انداختن عفونت-کنترل پروتکل های.

"این بسیار گیج کننده است چرا که حتی در دندان های دنیا, هیچ یک از ما می داند چه چیزی مجاز" بهداشت Tahita راس گفت. "هیچ اجباری برای ما انجام دهد. آن را به همه توصیه می شود."

یکی بهداشت که بازگشت به کار مارس 18 برای اولین بار از اواسط ماه مارس گفت: او در تمرین دندانپزشکی مجبور کردن دو روز بعد پس از او شکایت کرده است که این دفتر نبود زیر دستورالعمل های ایمنی از جمله در نظر گرفتن بيمار متوسط و محدود کردن تعداد افراد مجاز در دفتر در یک زمان.

36 سال بهداشت از Delaware County خواسته محقق نمی به انتشار نام او چرا که او به دنبال یک کار جدید است. او پیام های متنی است که که بین او و یکی از دندانپزشکان.

"راستش من شوکه ما نیست هر کس دمای!" بهداشت پیامک در مارس 19.

دندانپزشک پاسخ داد که در نظر گرفتن درجه حرارت می تواند در ایجاد حس کاذب امنیت و نمی جلوگیری از بدون علامت گسترش بهداشت گفت, و پیام های متنی نشان می دهد.

بهداشت همچنین در مورد شکایت داشتن از کنار نمودار یادداشت بیان یک روال تمیز کردن لازم بود به "جلوگیری از آسیب غیر قابل برگشت" به منظور پاسخگویی دولت در بخش بهداشت و درمان توصیه های.

"من در زمان ایستادن و گفت:" من حاضر به ریسک مجوز من یا خانواده من, ایمنی,' " گفت: بهداشت است که 6 ساله با کلیه شرایط و 4 ساله مبتلا به آسم. "و آنها در واقع گفت:" پس این است که استعفای خود را?' و من تا به حال به می گویند: "بله." "

از آنجا که هیئت مدیره از دندانپزشکی می تواند مجازات شیوه های زیر ایمنی پروتکل های بهداشت هستند و در یک مشکل نقطه: اقامت آرام برای حفظ شغل خود و یا گزارش خود را به رئیس رگولاتور گفت: بهداشت لیزا Maisonet.

"برخی از دندانپزشکان در حال چرخاندن دستورالعمل به طوری که آنها می توانید تصمیم به دیدن کسی که آنها می خواهند در حال حاضر" از جمله انجام مراحل با ابزار که با ایجاد ذرات معلق در هوا قابل مشاهده توسط deeming آن به عنوان "بالینی لازم" Maisonet گفت. "(بهداشت) قرار داده را به یک وضعیت دشوار. مجوز خود را واقعا به خطر بیافتد و آن را مانند آنها برای تغذیه خانواده خود را."

راس 39 ساله بهداشت که مطرح شد در غرب فیلادلفیا و در حال حاضر زندگی در نیوآرک دلم., گفت: کارفرما قصد بازگشایی برای موارد اضطراری تنها در اوایل ماه ژوئن است. او گفت که او تا رزرو در مورد بازگشت به کار, اما می بیند کمی گزینه اگر چه در حال حاضر او نمی داند که در حال رفتن به سازمان دیده بان کودکان خود را در سنین 10 و 6.

"اگر مدارس و اردوگاه بودند برای بازگشایی, من می خواهم برای رفتن به عقب از آنجا که من نمی خواهد که بهانه ای برای. این امر می تواند مانند ترس از دست دادن کار من" راس گفت. "من نمی خواهم به بازگشت به کار. من عاشق کارم هستم. من را به عنوان به زودی به عنوان من می توانم."

MacCrory اجرا می شود که دندان خدمات نیروی انسانی گفت: اگر دندانپزشکان نمی تواند تضمین بهداشت 40 ساعت در هفته کاری چرا که آنها لازم نیست به اندازه کافی بیمار حجم کمی وجود دارد انگیزه ای برای قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر و بازگشت به کار. چرا که برخی از بهداشت هستند و برای بدست آوردن پول بیشتر کار نمی کند, بین, جمع آوری بیکاری پرداخت و اضافی $600 یک هفته از دولت فدرال در همه گیر امداد. اما که نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای.

Andrea Pelonero 50 ساله بهداشت از شمال نیوجرسی یکی از کشور سخت ترین-آمار مناطق برای coronavirus گفت که او را درک نمی کند چرا بهداشت نگران هستند با توجه به این که آنها همیشه به حال به اقدامات احتیاطی در برابر بیماری های عفونی مانند HIV.

"من فرض است که همه در یک کیسه پر از عفونت در هر دیدار به طوری که دقیقا چه باید انجام دهم متفاوت در حال حاضر؟" Pelonero گفت. "مثل این است که یک پرستار — شما می دانستم که این زمانی که شما برای آن را امضا بنابراین من درک نمی کنند مانند افرادی که نمی خواهید به آن را انجام دهد دیگر چون در حال حاضر آنها می ترسم. چه ؟ شما نمی ترسم از گرفتن ایدز قبل از ؟ به طور جدی."

---

©2020 در Philadelphia Inquirer

بازدید از Philadelphia Inquirer در

توزیع شده توسط

-----

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب