دموکراتیک گروه به نظر می رسد به تهمت و بایدن شور و شوق فاصله

توسط استیو مردم نیویورک (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است از دست دادن اما این بدان معنی

توسط NEWSSHANS در 1 مرداد 1399

توسط استیو مردم

نیویورک (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است از دست دادن اما این بدان معنی نیست که برنده است.

حداقل این است که نگرانی از طرفدار دموکرات فوق العاده PAC در آغوش یک استراتژی جدید حمایت 15 میلیون دلار در تبلیغات آنلاین برای کمک به بستن آزار دهنده شور و شوق شکاف بین رئیس جمهوری جمهوریخواه و دموکرات رقیب. استراتژیست برجسته فوق العاده PAC شناخته شده به عنوان PACRONYM هشدار می دهد که بایدن است که منجر به بسیاری از نظر سنجی "به طور پیش فرض" است و ممکن است از دست دادن مزیت خود را مگر اینکه دموکرات ها به گروه های کلیدی از رای دهندگان بهتر دلایل برای به دست آوردن در مورد هیجان زده خود را نامزد.

"ما واقعا فکر می کنم که بایدن شور و شوق شکاف می تواند یک آسیب پذیری" گفت: PACRONYM موسس و مدیر عامل شرکت تارا McGowan.

ابتدا در ماه اوت و خواهر خود را غیر انتفاعی آغاز خواهد شد پمپاژ میلیون دلار به تبلیغات آنلاین با هدف قرار دادن یک گروه در حدود 1.7 میلیون "کم اطلاعات" چپ متمایل رای دهندگان — تا حد زیادی از زنان از رنگ زیر 35 — در سراسر میشیگان و پنسیلوانیا, ویسکانسین, North Carolina, آریزونا و گرجستان که نمی دانم زیادی در مورد بایدن و احتمالا نمی خواهد به نوبه خود برای رای دادن بدون فشار. استراتژی نشان دهنده یک تغییر قابل توجهی دور از گسترده تر از "persuadable" رای دهندگان در نوسان متحده شده اند که قریب به اتفاق تمرکز بیشتر سنتی و گروه های سیاسی.

نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که بسیاری از بایدن حمایت از یک ائتلاف از رای دهندگان ایالات مراتب بیشتر تحقیر خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن از خود میل برای بایدن. نیز وجود دارد که توافق بین مبارزات است که بسیاری از رای دهندگان نمی دانم بایدن و یا برنامه های خود را به خوبی با وجود عمر خود را در واشنگتن است.

بایدن تیم تا حد زیادی رد این موضوع با اشاره به شدت با آن . اما سنجش فرصت مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی بوده است جاری شدن سیل در نوسان متحده با ضد بایدن حمله ads تلاش برای ترساندن می دور می شود بایدن حامیان و یا حداقل آنها را متقاعد به رای دادن در همه.

دموکراتیک استراتژیست دیوید Plouffe که در خدمت به عنوان مدیر کمپین برای رئیس جمهور, باراک اوباما, گفت:, آن را دشوار است حتی برای اوباما برای متقاعد کردن برخی از پایین رای دهندگان با اطلاعات رنگ به نشان می دهد تا برای ملت اولین رئیس جمهور سیاه. از آن خواهد شد سخت تر برای بایدن Plouffe پیشنهاد می شود حتی اگر بایدن به عنوان اوباما معاون رئیس جمهور به مدت هشت سال.

"بسیاری از رای دهندگان نوسان است که در حال حاضر در بایدن ستون, آنها نیست, رای گیری برای او چرا که آنها فکر می کنم او در حال رفتن به در کوه راشمور" گفت: Plouffe که نشسته در PACRONYM مدیره. "آنها در حال رای گیری برای او چرا که آنها مریض و خسته از تهمت و آنها فکر می کنم بایدن خوب است جایگزین."

"این رای دهندگان هستند سخت برای رسیدن به سخت به نوبه خود از" Plouffe اضافه شده است. "و با (اوباما) وجود دارد کمی هیجان بیشتر است."

فوق العاده PAC تلاش را هدف کم رای دهندگان با اطلاعات بر روی سیستم عامل مانند Instagram, Snapchat, Hulu و حتی دستگاه های بازی. در حالی که تبلیغات خاصی را ایجاد نشده است, آنها به احتمال زیاد به اذعان رای دهندگان شک و تردید در مورد بایدن و استفاده از افراد مشهور و بازیگران و یا نوازندگان برجسته برنامه های خود را به آدرس مسائل مانند تغییر آب و هوا و کالج بدهی McGowan گفت.

"بسیاری از رای دهندگان این اگر آنها رای اولیه جو بایدن به احتمال زیاد نیست اول یا دوم یا حتی سوم انتخاب" او گفت:.

"بسیاری از رای دهندگان نمی دانم او می تواند پیشرفته ترین رئیس جمهور تاریخ خود را بر پایه موقعیت" McGowan ادامه داد. "آنها نمی دانید که بسیار در مورد جو بایدن از کنار او بودن اوباما معاون رئیس جمهور. که به اندازه کافی برای آنها را."

در حالی که PACRONYM سرمایه گذاری قابل توجه است, آن را نه تنها گروه سیاسی کاری به انرژی رای دهندگان از رنگ. یکی دیگر از فوق العاده PAC, اولویت های ایالات متحده آمریکا به تازگی اعلام کرد که 24 میلیون دلار, دیجیتال, کمپین تبلیغاتی همراه با رنگ تغییر با هدف انرژی سیاه مردان و زنان در سراسر برخی از همان نوسان متحده است.

اولویت های صندلی پسر سیسیل گفت: هفته گذشته که پروژه های گروه بایدن خواهد از دست دادن خود را استفاده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اگر حمایت خود را از طبقه کارگر رای دهندگان کاهش 5 درصد و میزان مشارکت در میان رای دهندگان از رنگ کاهش یافته است و تنها با 2 امتیاز.

"در حالی که این اعداد قطعا تشویق شده اند برای دموکرات ها, ما در حال انجام" سیسیل گفت.

در ضمن بایدن کمپین است که نه از نظر قانونی مجاز به هماهنگی با سوپر پکس, اعلام برنامه های روز سه شنبه هفته آینده به تنهایی در تلویزیون و رادیو آنلاین و چاپ تبلیغات حمله رعد اسا در سراسر حداقل شش میدان نبرد متحده است.

در حالی که تهمت متمرکز شده حمله بایدن جدید بایدن تبلیغات برجسته کردن آنچه کمپین خواستار "بایدن را مورد اعتماد و آزمایش و تجربه در طول زمان بحران" و "مثبت مورد جو بایدن رهبری و چشم انداز خود را برای ریاست جمهوری است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن