AP مصاحبه: فلوید مرگ باز می شود زخم های قدیمی برای Sefolosha

در یک روز شنبه, ژان. 26, 2020, فایل, عکس, Houston Rockets به جلو Thabo Sefolosha (18) و سمت چپ و دنور ناگتس

توسط NEWSSHANS در 12 خرداد 1399
 In a Sunday, Jan. 26, 2020 file photo, Houston Rockets forward Thabo Sefolosha (18), left, and Denver Nuggets guard PJ Dozier (35) in the second half of an NBA basketball game, in Denver. Time has not healed all wounds for Sefolosha, the NBA veteran who says he was attacked by a group of New York Police Department officers in April 2015 while they were arresting him outside a nightclub in the city’s Chelsea neighborhood. AP photo

در یک روز شنبه, ژان. 26, 2020, فایل, عکس, Houston Rockets به جلو Thabo Sefolosha (18) و سمت چپ و دنور ناگتس گارد PJ دوزیه (35) در نیمه دوم یک بسکتبال NBA بازی در دنور. زمان شفا نیست همه زخم برای Sefolosha های NBA کهنه که می گوید: او مورد حمله قرار گرفت توسط یک گروه از پلیس نیویورک گروه افسران در مارس 2015 در حالی که آنها دستگیری او در خارج از کلوپ شبانه در این شهر محله چلسی.

عکس از آسوشیتدپرس

Thabo Sefolosha می داند آنچه در آن می خواهم به یک مرد سیاه, روی زمین, احاطه شده توسط افسران پلیس.

چنین سناریو زمانی که جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس هفته گذشته است.

و هنگامی که Sefolosha تماشا که ویدئو خاطرات خود آمد سیل بازگشت.

"من فقط وحشت از آنچه من تو را دیدم" Sefolosha گفت. "که می توانست به من."

زمان شفا نیست همه زخم برای Sefolosha های NBA کهنه که گفت که او مورد حمله قرار گرفت توسط یک گروه از پلیس نیویورک گروه افسران در مارس 2015 در حالی که آنها دستگیری او در خارج از کلوپ شبانه در این شهر محله چلسی. پا که شکسته شد در زد و خورد در حال حاضر خوب است. درد عاطفی بازگشت هفته گذشته هنگامی که او را دیدم تصویری از فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که التماس هوا در لحظات پایانی زندگی خود را به عنوان یک افسر پلیس پس از آن به اتهام قتل تحت فشار زانو در گردن او.

Sefolosha است نه تماشا مقدار اخبار از. تجربه خود را با پلیس در نیویورک را ترک کرده است او را با یک بی اعتمادی عمیق از اجرای قانون چنگال وحشت و نگرانی سیل به عقب و حتی زمانی که او قدم به NBA عرصه و می بیند لباس افسران. و آخرین نمونه از خشونت پلیس او را از چپ و حتی بیشتر ناراحت.

"مردم بحث در مورد چند سیب فاسد," Sefolosha گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس. "اما شما می دانید, در تجربه من و از آنچه که ما در حال دیدن من فکر می کنم آن را عمیق تر از آن به عنوان یک فرهنگ است که عمیقا ریشه در آن صادق باشد. که فقط نظر صادقانه من. من فکر می کنم آن را واقعا ... بخشی از یک فرهنگ که در آن عمیق تر از فقط چند سیب بد."

چهار افسر بودند که درگیر در این حادثه که در آن فلوید درگذشت اخراج شدند; کسی که به زانو در Floyd گردن, Derek چوین با اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. تظاهرات گسترده شکسته در شهرستانها چند در روزهای اخیر.

Sefolosha — یک مرد سیاه و شهروند سوئیس که نقش هیوستون راکتس در نظر گرفته شده اما تصمیم گرفت در برابر پیوستن به تظاهرات در آتلانتا که در آن او در حال انتظار برای از سرگیری NBA فصل بود که تعطیل در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

"من دیوانه که" Sefolosha گفت. "که برای مطمئن. منظورم این است که آن را در سال 2020 است. هیچ کس باید برای رفتن از طریق این در این زمان به خصوص پس از سیاه و سفید مردم داده اند تا بسیار برای امریکا است. مردم سیاه و سفید داده اند بسیار انجام می شود و بسیار برای این کشور است. آن را مضر به آن را ببینید در این راه."

Sefolosha دیدگاه برای همیشه تغییر در آوریل 8, 2015. کریس Copeland یک بازیکن NBA در آن زمان در میان سه نفر با چاقو در خارج از باشگاه که در آن Sefolosha بود که شب; پلیس وارد شد و دستور داد همه را به ترک این منطقه است. Sefolosha می گوید او پیروی اما شروع شدن مورد آزار و اذیت توسط افسران به هر حال.

قبل از اینکه طولانی او بر روی زمین بود.

Sefolosha پای شکسته شد و برخی از رباط پاره شد در زد و خورد و دستگیر شد و در چندین اتهام که یک هیئت منصفه مورد نیاز حدود 45 دقیقه برای تعیین شد بی اساس است. او زخم تا تحت پیگرد برای $50 میلیون ادعا خود را حقوق مدنی نقض شده حل و فصل برای 4 میلیون دلار و به مقدار از این پول به مدافعان' سازمان مشغول به کار در جوامع به حاشیه رانده شده.

"این من تغییر زیادی نسبت به راه من دیدن اجرای قانون در این کشور" Sefolosha گفت. "و همچنین نسبت به راه من کل سیستم عدالت. من به دادگاه رفت و من تا به حال به انجام همه از این برای اثبات بی گناهی من. این واقعا به من عمیق را به سیستم و من واقعا تردید از کل سیستم."

بازیکنان NBA با استفاده از سیستم عامل خود را اغلب در سال های اخیر در اعتراض به نابرابری نژادی. استرلینگ قهوه ای از Milwaukee Bucks ثبت فدرال حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه بعد از پلیس با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن او و او را دستگیر کردند بیش از یک پارکینگ حادثه در سال 2018 است. در شنبه مالکوم Brogdon ایندیانا پیسرز و Jaylen قهوه ای بوستون سلتیکز در میان کسانی که در آتلانتا شد.

"شما ببینید چه چیزی اتفاق افتاده است در مینه سوتا که در آن انسان با یک نشان در حال تماشای یک انسان دیگر کشتن کسی گفت:" Sefolosha که بازی در NBA از سال 2006 و در نظر دارد به بازگشت به سوئیس زمانی که او بازنشسته. "و به جای گفتن" OK این وظیفه من به عنوان یک انسان' وظیفه بود بیشتر نسبت به نه تداخل با دیگر افسر و گفت: "ما یک قبیله ما چوب هم بدون توجه به آنچه.' باید راه دیگری در اطراف."

NBA بسته شدن در نهایی سازی یک طرح برای از سرگیری فصل در ماه جولای در دیزنی پیچیده در نزدیکی اورلاندو ، Sefolosha و راکت به شکل توان مدعی برای قهرمانی در هنگام بازی از سر گرفته است.

به دلایل روشن Sefolosha ذهن نیست هنوز وجود دارد.

"من خوشحال خواهید بود برای با هم تیمی های من و پیوست با بسکتبال به طور کلی" Sefolosha گفت. "اما شما می دانید که ما انسان هستیم و مبارزه در جریان بوده است برای بیش از حد طولانی و اعتراض همان رفتن است برای بیش از حد طولانی است. من فکر می کنم, آن را قطعا زمان برای تغییر است و باید به یک اولویت برای همه ما است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب