تقاضا برای ربات آشپز افزایش می یابد به عنوان آشپزخانه مبارزه با COVID-19

یک تکنسین باعث می شود یک تنظیم به یک ربات در Miso رباتیک' قلعه سفید آشپزخانه تست در پاسادنا کالیفرنیا. روبات

توسط NEWSSHANS در 29 تیر 1399
 A technician makes an adjustment to a robot at Miso Robotics’ White Castle test kitchen in Pasadena, Calif. Robots that can flip burgers, make salads and even bake bread are in growing demand as virus-wary kitchens try to put some distance between workers and customers. Starting this fall, the White Castle burger chain will test the robot arm that can cook french fries and other foods. The robot, dubbed Flippy, is made by Pasadena, California-based Miso Robotics.

یک تکنسین باعث می شود یک تنظیم به یک ربات در Miso رباتیک' قلعه سفید آشپزخانه تست در پاسادنا کالیفرنیا. روبات است که می تواند تلنگر برگر, سالاد و حتی پخت نان در رشد تقاضا به عنوان ویروس-با احتیاط آشپزخانه سعی کنید برای قرار دادن فاصله بین کارگران و مشتریان. شروع این سقوط قلعه سفید, برگر, زنجیره ای را تست بازوی ربات است که می تواند طبخ سیب زمینی سرخ کرده و غذاهای دیگر. ربات دوبله Flippy ساخته شده توسط پاسادنا کالیفرنیا مبتنی بر Miso رباتیک.

<p>Kang Kuan, vice president of culinary at Chowbotics, holds a custom salad made by his company’s robotic salad-making kiosk at the company’s headquarters in Hayward, Calif. Prior to this year, Chowbotics had sold over 100 of its $35,000 robots, primarily to hospitals and colleges. But since the coronavirus hit, sales have jumped more than 60%, CEO Rick Wilmer said, with growing interest from grocery stores, senior living communities and even the U.S. Department of Defense.</p>

کانگ Kuan, معاون رئیس جمهور, آشپزی در Chowbotics دارای یک سفارشی سالاد ساخته شده توسط خود شرکت رباتیک سالاد-ساخت کیوسک در دفتر مرکزی این شرکت در هیوارد کالیفرنیا. قبل از این در سال Chowbotics فروخته شده بود بیش از 100 نفر از آن $35,000 روبات ها در درجه اول به بیمارستان ها و کالج ها. اما پس از coronavirus آمار فروش را شروع به پریدن کرد بیش از 60% مدیر عامل شرکت ریک Wilmer گفت: با توجه به علاقه رو به رشد از فروشگاه های مواد غذایی, ارشد, زندگی جوامع و حتی وزارت دفاع است.

<p>Vipin Jain, CEO and cofounder of Blendid, holds a smoothie in Sunnyvale, Calif., made by his company’s robotic kiosk that makes blended fruit drinks with no human intervention.</p>

Vipin جین مدیر عامل و مؤسسین Blendid دارای یک اسموتی در Sunnyvale کالیفرنیا ساخته شده توسط خود شرکت رباتیک کیوسک است که باعث می شود حاوی نوشیدنی های میوه بدون دخالت انسان.

هیوارد کالیفرنیا — روبات است که می تواند طبخ – از کوه در می رم از همبرگر برای پخت نان – در تقاضای رو به رشد به عنوان ویروس-با احتیاط آشپزخانه سعی کنید برای قرار دادن فاصله بین کارگران و مشتریان.

شروع این سقوط قلعه سفید, برگر, زنجیره ای را تست یک بازوی ربات است که می تواند طبخ سیب زمینی سرخ کرده و غذاهای دیگر. ربات دوبله Flippy ساخته شده توسط پاسادنا کالیفرنیا مبتنی بر Miso رباتیک.

قلعه سفید و Miso شده است بحث در مورد همکاری برای حدود یک سال است. کسانی که در مذاکرات شتاب که COVID-19 زده گفت: قلعه سفید معاون رئیس جمهور جیمی ریچاردسون.

ریچاردسون گفت: این ربات می تواند آزاد کردن کارکنان برای کارهای دیگر مانند ضد عفونی جداول و یا دست زدن به افزایش تعداد تحویل سفارشات. لمسی-محیط زیست رایگان است که به حداقل می رساند تماس نیز به طور فزاینده مهم برای مشتریان است.

"جهان فقط شکل در نظر افکار اطراف ایمنی مواد غذایی" ریچاردسون گفت.

Flippy در حال حاضر هزینه $30,000 با 1500 دلار ماهانه هزینه خدمات. در اواسط سال آینده, Miso امیدوار به ارائه ربات به صورت رایگان اما هزینه بالاتر از هزینه های ماهانه.

ربات سرویس غذا در یک روند حتی قبل از coronavirus همه گیر به بیمارستان ها, دانشگاه, سالن های غذاخوری و دیگران تلاش برای دیدار با تقاضا برای, تازه, گزینه های سفارشی در 24 ساعت شبانه روز در حالی که هزینه های نیروی کار در چک. ربات سرآشپزها به نظر می رسد در مکان هایی مانند خالق برگر رستوران در سان فرانسیسکو و دال.komm قهوه رسانه ها در کره جنوبی.

در حال حاضر برخی می گویند روبات ها ممکن است تغییر از یک تازگی به یک ضرورت است. مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری می گوید خطر ابتلا COVID-19 از دست زدن و یا مصرف غذا در خارج از خانه کم است. هنوز متعدد وجود داشته است شیوع بیماری در میان رستوران کارکنان و مراجعان.

"من انتظار می رود در دو سال آینده شما بسیار قابل توجهی رباتیک تصویب در مواد غذایی فضا به دلیل COVID" گفت: Vipin جین از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Blendid یک دره سیلیکون راه اندازی.

Blendid به فروش می رساند یک ربات کیوسک است که باعث می شود انواع تازه مخلوط. مشتریان می توانند سفارش از یک برنامه گوشی های هوشمند و نیشگون گرفتن و کشیدن این دستور را اگر آنها می خواهند بیشتر kale یا کمتر زنجبیل برای مثال. یک یا دو بار در روز Blendid کارمند پر کردن مجدد مواد تشکیل دهنده.

تنها تعداد انگشت شماری در حال حاضر عامل در اطراف سان فرانسیسکو اما پس از همه گیر آغاز شد Blendid آغاز شده است بحث قرارداد با بیمارستان ها, شرکت ها, مراکز خرید و مواد غذایی.

"چه استفاده می شود به جلو فکر کردن – در سال گذشته قبل از COVID – تبدیل شده کنونی تفکر" جین گفت.

به عنوان سالاد تعطیل هیوارد کالیفرنیا مبتنی بر Chowbotics شروع به گرفتن بیشتر سوالات در مورد سالی یک ربات به اندازه یک یخچال است که باعث می شود انواع سالاد و کاسه. سالی اجازه می دهد تا مشتریان را انتخاب کنید از 22 مواد غذایی ذخیره شده در داخل دستگاه. می توانید آن را حدود 65 کاسه یک روز قبل از آشپزخانه کارگران نیاز به دوباره پر کردن مواد تشکیل دهنده.

قبل از این در سال Chowbotics تا به حال فروخته شده در سراسر 125 از آن $35,000 روبات ها در درجه اول به بیمارستان ها و کالج ها. اما پس از coronavirus آمار فروش را شروع به پریدن کرد بیش از 60% مدیر عامل شرکت ریک Wilmer گفت: با توجه به علاقه رو به رشد از فروشگاه های مواد غذایی, ارشد, زندگی جوامع و حتی وزارت دفاع است.

ویلکینسون پخت Co., که BreadBot مخلوط اشکال و bakes قرص نان نیز بیشتر سوالات. Randall Wilkinson, مدیر عامل شرکت از Walla Walla, شرکت مستقر در واشنگتن گفت: BreadBot در خدمت تغییر نیاز دارد. خریداران مواد غذایی دیگر می خواهند خود خدمت می کنند گزینه های مانند زیتون, میله, اما آنها هنوز هم می خواهید تازه و مواد غذایی محلی. دیدن چگونه است که مواد غذایی ساخته شده است نیز به آنها اعتماد به نفس بیشتری گفت.

ربات آشپز نیست و همیشه موفق بوده است. Spyce یک بوستون رستوران با یک ربات-اجرای آشپزخانه بسته در ماه نوامبر به retool منوی آن است. Zume یک راه اندازی دره سیلیکون ساخته شده است که پیتزا با ربات های خود را تعطیل پیتزا کسب و کار در ماه ژانویه است. آن را در حال حاضر ساخت ماسک صورت و زیست تخریب پذیر takeout ظروف.

حداکثر سالمند مدیر پژوهش از مواد غذایی آتی آزمایشگاه در پالو آلتو در کالیفرنیا موسسه آینده شک و تردید در مورد آینده غذا دبستان روبات پس از همه گیر کاسته است.

"مواد غذایی بسیار شخصی است و به آن نیاز دارد را شامل انسان," او گفت:.

سالمند نیز نگران آن است که با تمرکز بر روی خودکار آماده سازی مواد غذایی در این بیماری همه گیر را تغییر توجه از دیگر مشکلات در سیستم غذایی مانند شیوع بیماری در میان گوشت کارگران صنعت یا تولید وانت.

"ما نمی توانیم به طور خودکار راه ما را از این بیماری همه گیر به دلیل همه گیر می گذارد بسیار بیشتر از آنچه که می تواند خودکار" سالمند گفت.

خودکار شرکت های مواد غذایی اصرار آنها در حال تلاش برای جایگزین انسانی کارگران است. در قلعه ریچاردسون می گوید Flippy اجازه خواهد داد که مدیران به نقل کارگران به درایو از طریق خطوط و یا کمک به آنها را پوشش یک شیفت اگر یک کارمند تماس در بیمار است. Wilmer از Chowbotics می گوید: سالی در واقع ممکن است ایجاد شغل از آنجا که آن را نگه می دارد فروش مواد غذایی در زمان از بعد زمانی که آن را نمی خواهد در دسترس بوده است قبل از.

اما روبات می تواند به کاهش تقاضا برای نیروی کار. در دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی در لیتل راک کارگران استفاده می شود به صرف شش ساعت در هر روز شاخص با شتاب و سالاد در 24 ساعته کافه گفت: تونیا Johnson, مدرسه, مدیر, تغذیه, خدمات. اما دو سال پیش این دانشگاه نصب یک سالی که در حال حاضر به طور متوسط 40 سالاد در هر روز. سالی اجازه مدرسه برای از بین بردن جای خالی در آن پخت و پز, کارکنان, جانسون گفت.

جانسون گفت: پردیس خرید یکی دیگر از سالی برای دانش آموزان به استفاده از زمانی که آنها بازگشت این اسد است که صرفه جویی چهار ساعت در بعد از گرفتن و رفتن سالاد دبستان در کالج دلی.

"من فکر می کنم همه گیر ساخته شده است که ما را متوجه چقدر ما نیاز به تجهیزات بیشتر مانند سالی" جانسون گفت.

Miso رباتیک از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت باک اردن گفت: رستوران های فست فود در حال حاضر با داشتن مشکل پیدا کردن کارگران با توجه به کاهش جمعیت کارگران جوان.

"این ما مشاجره که اتوماسیون است نه یک انتخاب" اردن گفت. "شما باید به طور خودکار به منظور زنده ماندن در آینده است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن