تقاضا برای پست الکترونیکی-در برگه های رای باعث می شود به صورت غیر قابل پیش بینی اولیه

By علامت گذاری به عنوان SCOLFORO HARRISBURG, Pa. (AP) — اولیه انتخابات مثل هیچ کدام دیگر در تاریخ ایالتی پنسیل

توسط NEWSSHANS در 12 خرداد 1399

By علامت گذاری به عنوان SCOLFORO

HARRISBURG, Pa. (AP) — اولیه انتخابات مثل هیچ کدام دیگر در تاریخ ایالتی پنسیلوانیا در انتظار رای دهندگان گفت: کسانی که کمک به سیل پست الکترونیکی-در رای گیری ممکن است روبرو می شوند ماشین های جدید طراحی شده برای بهبود امنیت با ایجاد یک قابل اثبات کاغذ رکورد.

حوزه های رأی گیری در برخی از شهرستان ها منتقل شده اند و یا تلفیقی برای مقابله با یک بیماری همه گیر رانده رها در انتخابات داوطلبان و اجتماعی ویژه فاصله مقررات در محل باشد.

در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران در روز دوشنبه وزیر امور خارجه کتی Boockvar گفت: دولت در انتخابات مقامات نظارت در سراسر کشور تظاهرات بیش از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس اما ساخته شده است هر گونه تغییر در رای گیری به عنوان یک نتیجه.

Boockvar گفت: بیش از یک میلیون رای دهندگان در حال حاضر بازیگران برگه های رای توسط ایمیل یا انداختن آنها در شهرستان انتخابات دفاتر جایی که آنها باید دریافت شود توسط 8 بعد از ظهر شنبه. وی اشاره کرد: برخی از شهرستانهای استان در حال ارائه امن و رها کردن نقاط.

Boockvar گفت: نتایج در مسابقات ممکن است با تاخیر و خواست رای دهندگان به بیمار.

"آن را به نگاه و یا احساس می کنید آن را به عنوان در غیر pandemic بار و نتایج ممکن است دیگر," او گفت:.

در نتیجه از بالاترین مشخصات مسابقات در انتخابات یک نتیجه گیری به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن هستند presumptive عمده-نامزدهای حزب.

تنها ایالت نژادها برای "ردیف دفاتر" — دادستان کل کلی حسابرس و خزانه دار.

دموکراتیک دادستان کل جاش شاپیرو است unopposed در خود حزب نامزدی به عنوان پیتسبورگ وکیل هدر Heidelbaugh برای دقیقه نود. وجود شش نامزد دموکرات اولیه و تنها جمهوری خواه به دنبال نامزد برای دادستان کل به عنوان وقت یوجین DePasquale است مدت محدود. Unopposed در خزانه اولیه هستند دموکرات جو Torsella و جمهوری خواه Stacy Garrity.

تمام 18 ایالت از اعضای مجلس نمایندگان ایالات متحده به دنبال انتخاب مجدد اگر چه تنها دو اصلی اپوزیسیون از درون خود حزب — حومه فیلادلفیا تشکر. برایان فیتزپاتریک یک جمهوری خواه و پیتسبورگ تشکر. مایک دویل یک دموکرات است.

در قوه مقننه همه 203 کرسی مجلس و نیمی از 50 عضو مجلس سنا هستند تا این سال است. قابل توجه ترین جای خالی ایجاد شده توسط بازنشستگی از مجلس مایک Turzai R-Allegheny و سنا رئیس جمهور Pro Tempore جو Scarnati R-Jefferson.

وجود دارد 17 بازنشستگی در دولت خانه که در حال حاضر دارای یک 110-93 اکثریت جمهوریخواه و دو در سنای آمریکا که در آن ایران با یک مستقل دارای یک 29-21 حاشیه.

اولیه رای دهندگان را نیز انتخاب نمایندگان و تناوب برای دو حزب عمده' ریاست جمهوری نامزدی.

انتخابات به تعویق افتاد از آوریل به دلیل COVID-19 همه گیر و در عین حال پنسیلوانیا رای دهندگان درخواست کرده اند بیش از 1.8 پست الکترونیکی-در آراء و بازگشت حدود 1.1 میلیون نفر است.

قبل از دولت جدید قانون تصویب شده در سال گذشته کسانی که نمیخواستند به رأی گیری در فرد مجبور به ارائه یکی از تعداد محدودی از مجاز بهانه به واجد شرایط برای رای گیری غایب است.

غیر منتظره حجم بدون بهانه پست الکترونیکی-در رای گیری درخواست ها ثابت کرده است که یک چالش برای شهرستان مقامات انتخابات و به آنها هشدار داد که شب انتخابات نتایج به احتمال زیاد به تعویق افتاد. که در آن کسانی که تاخیر رخ خواهد داد و چه مدت آن را برای دریافت نتایج در حال باز سوال.

در همان زمان 22 شهرستان و یا در مورد یک سوم از آنها خواهد شد با استفاده از جدید سیستم های رای گیری برای اولین بار. تبدیل به ماشین آلات جدید در ایجاد برخی از مشکلات در ماه نوامبر از جمله اختلال در عملکرد Northampton County است که یک مقام تشبیه به سه زنگ خطر آتش سوزی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب