Rappler مورد برجسته از کاهش آزادی مطبوعات در سطح جهان

توسط تالی ARBEL نیویورک (AP) — محکومیت دو فیلیپین روزنامه نگاران برای افترا است یک ضربه به آزادی مطبوعات و می

توسط NEWSSHANS در 26 خرداد 1399

توسط تالی ARBEL

نیویورک (AP) — محکومیت دو فیلیپین روزنامه نگاران برای افترا است یک ضربه به آزادی مطبوعات و می آید به عنوان رسانه ناظران پیگیری کاهش آزادی مطبوعات و نهادهای دموکراتیک در سراسر جهان است.

مانیل دادگاه ماریا Ressa آنلاین, اخبار سایت, Rappler, Inc. و خبرنگار سابق Reynaldo سانتوس جونیور یک تاجر ثروتمند. مقامات فیلیپین می گویند که شکایات کیفری علیه Ressa و Rappler نیست آزادی مطبوعات موضوع است.

اما این اعتقاد است که آخرین حرکت دولت برای ارعاب روزنامه نگاران گفت: "خبرنگاران بدون مرز که آهنگ آزادی مطبوعات. آن را به نام Ressa اعتقاد یک "تکان دهنده قضایی لباس مبدل در امدن."

ظاهرا دموکراتیک کشورها با استفاده از قوانین مبهم به جرم گزارش منجر به بیشتر روزنامه نگاران در زندان در حالی که فردی از روزنامه نگاران اغلب پیدا کردن خود را در رحمت از رسانه های اجتماعی به آزار و اذیت آنها را مرعوب گفت: رابرت ماهونی معاون مدیر اجرایی کمیته حفاظت از روزنامه نگاران.

"دموکراسی در حال محدود کردن آزادی مطبوعات بیشتر و بیشتر," او گفت:.

در حال تاکتیک های گرفته شده توسط رژیمهای افزایش قطبش یک بی اعتمادی نسبت به رسانه ها و همچنین دروغ و قوانین در برابر آنها گفت: "خبرنگاران بدون مرز. رسانه های خبری نیز در بیشتر موقعیت مالی مخاطره آمیز و قادر به دفاع از خود به آن اضافه شده است.

خانه آزادی آمریکا غیر انتفاعی که آهنگ دموکراسی گفت: به عنوان انتخاب رهبران در دموکراسی سعی کنید برای خاموش کردن صداهای منتقد و می گوید که مرتبط است به کاهش در دموکراسی خود را. بیش از نیمی از جهان را تاسیس دموکراسی باید بیش از گذشته از 14 سال از آن می گوید.

آنها به استناد مجارستان که در آن نخست وزیر ویکتور وزیر اتحاد "کاهش یافته است تظاهر به احترام به نهادهای دموکراتیک." وزیر متحدان این کشور را فشار دهید. او تا به حال یک coronavirus قانون تصویب شده که می تواند تا پنج سال زندان برای اطلاعات نادرست است.

در هند حزب حاکم اتحاد دلسرد گفتار است که "antinational" و شده اند وجود دارد حملات از روزنامه نگاران و خانه ها و دفاتر خانه آزادی می گوید. روزنامه نگاران ممکن است به صورت انتقادی ،

کمیته حمایت از روزنامه نگاران می گوید که وجود دارد 248 روزنامه نگاران زندانی در سراسر جهان با بیشترین تعداد زندانی در چین و ترکیه و عربستان سعودی و مصر است.

دیگر و تا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده مکرر از واژه "خبر جعلی" برای داستان او نمی مانند و بد از روزنامه نگاران.

"اصطلاح اخبار نادرست ساخته شده است را به استفاده از سلاح علیه روزنامه نگاران" Mahoney گفت: با تعدادی از محکومیت روزنامه نگاران برای تحت "خبر جعلی" قوانین رشد در سال های اخیر است. "آن را با توجه کامل ایران برای سرکوب گزارش."

اخیر پلیس-خشونت تظاهرات را تقویت خصومت علیه روزنامه نگاران در آمریکا پلیس روزنامه نگاران پوشش های اخیر خشونت پلیس تظاهرات و برخی از معترضان رفته اند پس از خبرنگاران به عنوان به خوبی. آمریکا آزادی مطبوعات ردیاب ردیابی بیش از 400 حوادث در 60 شهرستانها.

__

کسب و کار نویسنده الکساندرا اولسون کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب