شکست Huawei: توسعه جامد جایگزین به 5G

Huawei رهبر جهان وقتی که می آید به 5G تجهیزات. این شرکت حرکت به گسترش 5G به غرب به پله زنگ زنگ در ایالات متحده

توسط NEWSSHANS در 6 خرداد 1399

Huawei رهبر جهان وقتی که می آید به 5G تجهیزات. این شرکت حرکت به گسترش 5G به غرب به پله زنگ زنگ در ایالات متحده و اروپا است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوع استفاده از Huawei تجهیزات در ادارات دولتی با استناد به نگرانی های امنیتی. اما چالش های مطرح شده توسط Huawei 5G در سطح بین المللی همچنان وجود دارد. این شرکت که دارای پیوندهای عمیق به حزب کمونیست چین (CCP) یک تهدید جدی برای شبکه های ارتباطی. به مقابله با این دولت آمریکا است که تشویق توسعه راه حل های جایگزین برای Huawei 5G.

O-زد و راه حل های دیگر

O-زد آغاز شده در سال 2018 به عنوان تلاش برای ایجاد رادیو دسترسی به شبکه های بیشتر با هم در ارتباط باشند و شفاف است. نه تنها آن را وعده به مراتب امن تر ارتباطات تلفن همراه نسبت به موجود 5G فن آوری های آن را نیز گفته می شود سریع تر. بزرگترین سود از O-فرار است که آن را به استانداردهای توسعه را قادر خواهد ساخت که اپراتورها به خرید کلی ارزان شبکه سخت افزار و اجرای توسعه دهنده نرم افزار در آن است. با انجام این اپراتور تلفن همراه می تواند به جلوگیری از خرید تجهیزات تخصصی و بسته های نرم افزاری از تاسیس فروشندگان مانند Huawei در نتیجه به طور کامل دور زدن شرکت چینی است.

(Image: Screenshot / YouTube)

اجرای O-فرار معماری شبکه در یک شبکه 5G خواهد اپراتورهای فعال به خرید کلی ارزان شبکه سخت افزار و اجرای شبکه های توسعه دهنده نرم افزار در آن است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در ماه ژانویه این سال گروهی از سناتور ایالات متحده آمریکا قانون که نیاز به همراه و تجهیزات شبکه برای دیدار با استانداردهای قابلیت همکاری. این لایحه که اجازه می دهد اپراتورهای تلفن همراه آزادی بیشتر وقتی که می آید به ساختمان شبکه های. ایده این است که نه تنها به حذف چینی ارائه دهندگان از رقابت در بازار آمریکا بلکه به اطمینان حاصل شود که شبکه های داخلی رابط می تواند هماهنگ با هم کار کنند. "کمیسیون باید ایجاد نیاز به عنوان بخشی از تجهیزات مجوز برنامه این کمیسیون برای به دست آوردن یک گواهی که پیشرفته شبکه تلفن همراه تجهیزات در انطباق با O-فرار شبکه های معماری," این لایحه عنوان خوانده شده به عنوان گزارش شده توسط NextGov.

مبتنی بر ابر O-فرار اطمینان را تجربه کاربری بهتر و کارآمد جهانی زنجیره تامین کاهش هزینه های سرمایه حداقل هزینه های عملیاتی از بهبود اتوماسیون و افزایش درآمد حاصل از فرم های جدید از مدل های کسب و کار. در کوتاه, O-فرار خواهد بود قادر به ایجاد یک ساده و در مسیر انتقال به 5G در حالی که همچنین به طور کامل تحقق پتانسیل شبکه.

همچنین وجود داشته است پیشنهادات خود را برای دولت ایالات متحده را به خطر کنترل در شرکت هایی مانند نوکیا یا اریکسون دو شرکت هستند که در یک موقعیت برای رقابت با Huawei در 5G تجهیزات فن آوری. حمایت واشنگتن و همچنین به عنوان ویژگی های تخصص این شرکت است که انتظار می رود منجر به توسعه ارزان تر بهتر و امن 5G تجهیزات. اما موانع عمده برای این راه حل این است که کشورهای اروپایی ممکن است باارزش خود را از شرکت های تحت کنترل آمریکا. در واقع احزاب از آلمان در حال حاضر نشانه های نارضایتی در چنین ایده و پیشنهاد قانون در برابر خارجی تصاحب اروپا 5G شرکت.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

حمایت واشنگتن و همچنین به عنوان ویژگی های تخصص اروپا شرکت های مخابراتی است که انتظار می رود منجر به توسعه ارزان تر بهتر و امن تر 5G تجهیزات. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

5G و coronavirus

مقامات آمریکایی به تازگی مشخص شده امکان افزایش واکنش در برابر 5G با توجه به نظریه مدعی است که تکنولوژی مربوط به CCP شیوع کروناویروس. وزارت امنیت داخلی پیش بینی شده اعمال خشونت علیه مخابرات کارگران به افزایش به عنوان عفونت همچنان به گسترش است. برخی از 5G برج در ایالات اورگان و تنسی در حال حاضر حمله شده است.

این روند محدود به امریکا است. بروز حملات 5G برج های گزارش شده از کشورهایی مانند نیوزیلند و استرالیا و هلند و.... در انگلستان که در آن نظریه های آغاز شده برای به دست آوردن کشش در اواخر مارس و اوایل ماه آوریل تقریبا 70 مورد آتش سوزی گزارش شده است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

جهان به احتمال زیاد می تواند ضبط و ذخیره CO2 به اندازه کافی برای دیدار با اهداف آب و هوا


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de