دالاس, مدرسه, مدیره تصویب نهایی بودجه با افزایش مالیات باعث می شود استخدام های جدید

دافی دالاس TWP. — دالاس هیئت مدیره مدرسه به تصویب نهایی به 2020-21 بودجه با هیچ ملک با افزایش مالیات در یک

توسط NEWSSHANS در 20 خرداد 1399
 Duffy

دافی

دالاس TWP. — دالاس هیئت مدیره مدرسه به تصویب نهایی به 2020-21 بودجه با هیچ ملک با افزایش مالیات در یک نشست مجازی دوشنبه. این هیئت همچنین یک رشته از استخدام برای سال تحصیلی جدید و تصویب تقویم که مجموعه روز اول در اوت. 26 این ماه و آخرین روز در 28 مه 2021.

نهایی متعادل بودجه مصوب 22 روز قبل از قانون دولت نیاز به رای نهایی توازن هزینه و درآمد در $41.6 میلیون و نگه می دارد مالیات بر املاک در 13.6338 میلز. یک آسیاب $1 مالیاتی در هر 1000 $در ارزیابی ارزش اموال.

این هیئت همچنین تصویب چندین قطعنامه در مورد حیاط خروج, که اجازه می دهد این منطقه با استفاده از پول دولت جمع آوری از قمار قانونی برای جبران مالیات بر املاک برای خانه و مزرعه ، منطقه تعیین 5,821 افراد واجد شرایط برای معافیت این سال و این مقدار برای هر دلار خواهد بود 55.84.

هیئت مدیره تایید شده زیر قرار ملاقات: Cassie جراحی به عنوان دبیرستان معلم ریاضی در $40,693 شروع حقوق و دستمزد; Kyley هنری ریاضی دبیرستان در شروع حقوق و دستمزد $59,879; Ryan قیمت, دبیرستان, سلامتی, معلم, در $40,385; Melissa Cordaro, Wycallis اولیه مرکز راهنمایی مشاور در $55,355.

در پایان این نشست سرپرست تام دافی به روز شده پیش بینی تغییرات ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

طرح های جدید در منطقه پردیس شامل زنجیره ای پیوند حصار راه-پیدا کردن علامت های داخلی اتاق و راهرو برچسب عنوان اضافی, هوای آزاد, دسترسی Wi-Fi و دوربین های مدار بسته. این منطقه نیز تست GoGuardian نرم افزار که دافی گفت: حفاظت از دانش آموزان در حالی که با استفاده از منطقه Chromebooks و کمک به ردیابی کامپیوتر شما ،

معلمان تحت دولت جدید موظف به توسعه حرفه ای در "تروما-مطلع آموزش و پرورش است."

وجود دارد در حال رشد تلاش به پنسیلوانیا Interscholastic Athletic Association تقسیم متوسطه (هفتم و هشتم, درجه, فوتبال, برنامه ها به دختر و پسر تیم که دافی گفت: منطقه پشتیبانی می کند. او با اشاره به زمان co-ed برنامه تساوی بسیاری از دانش آموزان آن را سخت برای به دست آوردن همه آنها زمان بازی.

دافی خواست ساکنان برنامه ریزی برای ثبت نام کودکان در پاییز برای مهد کودک برای بررسی این منطقه به سایت و یا تماس بگیرید با سوالات. "ما بسیار علاقه مند به ثبت نام دانش آموزان مهد کودک در سال آینده." ثبت نام شروع خواهد شد فقط آنلاین.

در مورد بازگشت به مدرسه در پاییز دافی گفت: این منطقه شروع شده است "با یک نگاه بر روی کنترل از راه دور, یادگیری" به دنبال ورودی از "همه ذینفعان" چه کار کرده و چه کار نمی کند و آنچه که باید تغییر کند اگر این منطقه است که نیاز به کار بیشتر در آینده است.

و منطقه برنامه ریزی شده است دیگر نظرسنجی در مورد چگونه آن را باید در ادامه بازگشت دانش آموزان به مدرسه در این پاییز. او خواست ساکنان به مشارکت آنها به عنوان پرده برداری کرد در هفته های آینده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن