کومو اجازه می دهد تا بازدید کنندگان در نیویورک بیمارستان ها و خانه گروه به عنوان coronavirus تلفات بازدید کم جدید

توسط دیو Goldiner و دنیس اسلاتری نیویورک — New York, بیمارستان ها و خانه های گروه می توانید شروع به اجازه دادن

توسط NEWSSHANS در 28 خرداد 1399

توسط دیو Goldiner و دنیس اسلاتری

نیویورک — New York, بیمارستان ها و خانه های گروه می توانید شروع به اجازه دادن به بازدید کنندگان این هفته به عنوان coronavirus بحران همچنان به افول در Empire State Gov. اندرو کومو روز سه شنبه گفت.

بازدیدکننده داشته است در بیمارستان می تواند بلافاصله فرماندار گفت: تا زمانی که اقدامات ایمنی در محل هستند در حالی که گروه خانه های گواهی شده توسط دفتر امور خارجه برای افراد با معلولیت رشدی می توانید شروع به مصرف کنندگان جمعه.

"این همیشه یک تعادل بهداشت عمومی در مقابل روابط شخصی و مردم در بیمارستان ها که به شدت می خواهید برای دیدن عزیزان" کومو گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در آلبانی. "بدیهی است که ما نیاز به مراقب باشید."

دولت هنوز به یک تصمیم در بازدید از خانه سالمندان به عنوان "هنوز هم وجود دارد در معرض خطر," او اضافه شده است.

اعلام می آید به عنوان دولت گزارش دوم خود را, راست, روز تنها با 25 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

فرماندار مورد ستایش قرار داد جدید کم در سه روز به طور متوسط مرگ و میر ناشی از این ویروس پس از نیویورک تبدیل شد, کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده بیش از سه ماه گذشته است.

"شما می خواهم به بحث در مورد چیزی برای جشن گرفتن این تعدادی که ما می توانیم جشن" کومو گفت. "ما رفت تا کوه و در حال حاضر ما پایین آمده اند از طرف دیگر."

فرماندار گفت: ایالات متحده باز در مسابقات تنیس برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده شروع و در اواخر مرداد ماه البته بدون فن.

"آن را در تلویزیون اما من که" او گفت:.

کومو punted در سوال در مورد اعتراض به ادامه بسته شدن زمین بازی در شهر نیویورک است.

"من قصد ندارم به حدس دوم تصمیم گیری است که ساخته شده اند در سطح محلی" او گفت:.

او گفت: عظیم تست برنامه در دولت نشان می دهد که این ویروس هنوز هم تحت کنترل است. فقط 1.2 درصد از مردم در نیویورک آزمایش مثبت برای coronavirus یک شیب از 1.7 درصد در آغاز ماه گذشته.

نتایج دور جدیدی از آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که اگر کسی در حال حاضر آلوده شده است در برخی از نقطه نشان داد که حدود 22 درصد از مردم در این پنج بخش نیویورک داشته اند COVID-19. که تنها یک افزایش متوسط پس از دور قبلی از آنتی بادی آزمون در تاریخ 1 مه هنگامی که نتایج نشان داد 19.9 درصد از افراد دارای آنتی بادی.

برانکس بيشترين مثبت آنتی بادی رای در حدود 30 درصد معنی تقریبا یک سوم از مردم در قصبه این بیماری را داشته اند. بروکلین است که بعد در 21% و ملکه در 20٪.

در همه دولت مورد بررسی 12,000 مردم برای coronavirus آنتی بادی در طی شش هفته. نتایج نشان داد که از 13 ژوئن 13.4 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار گرفته بود آنتی بادی برای عفونت در سطح ایالت.

کومو افتخار است که اعداد ثابت نیویورک شد و حق ادامه با احتیاط با آن مرحله به مرحله در بازگشایی روند. او اشاره کرد که در کشورهای دیگر که با عجله به بازگشایی در حال رانندگی بالاتر تست نرخ و افزایش سطح تعامل قرار دادند تا پیش بینی مرگ عوارض توسط دهها هزار نفر از مردم است.

"کسانی که دموکراتیک نیست تعداد کسانی که نه جمهوری خواه تعداد کسانی که فقط اعداد" فرماندار گفت. "نیویورک دارای بالاترین میزان عفونت این نظریه هر بیشتر. اینها فقط غیر قابل انکار حقایق است.

"بماند. ما حق داشتند و آثار آن. همه ما باید برای ماندن مسئول," او اضافه شده است.

---

©2020, New York Daily News

بازدید از نیویورک دیلی نیوز در

توزیع شده توسط

-----

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): Cuomotinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب