cubs ضرب و شتم هندی 7-2 برای مطابقت با بهترین شروع خود را از سال 1970

توسط تام بایرز کلیولند (AP) -- ته بل در سبک و نیکسون در کاخ سفید بود آخرین بار توله شیکاگو آغاز شده فصل این گر

توسط NEWSSHANS در 23 مرداد 1399

توسط تام بایرز

کلیولند (AP) -- ته بل در سبک و نیکسون در کاخ سفید بود آخرین بار توله شیکاگو آغاز شده فصل این گرم است.

مدیر تازه کار آنها هیچ اعتباری برای شروع سریع نمی بره.

دیوید راس گفت: «منظورم این است که تیم خوبی دارم. "این چیزی است که در آن است. ما بازيکنهاي خوبي داريم

کایل هندریکس شش نوبت قوی را در اولین حضورش در برابر کلیولند از زمان بازی ۷ از سری جهانی ۲۰۱۶ و آنتونی ریزو هومرد به زمین زد و منجر به برد ۷ بر ۲ کوبادر برابر سرخ پوستان در چهارشنبه شب شد تا بهترین شروع خود را در ۵۰ سال مسابقه دهد.

هندریک (3-1) با سرخ پوستان در حال رکود، که در گردان لیگ بزرگ بدترین آمد.192 مشکل زیادی نداشت. او اجازه داد یک اجرا و هفت ضربه -- پرتاب 18 اعتصاب مستقیم در یک مقطع -- و همه در ترکیب کلیولند اما فرنمیل Reyes ، که سه بازدید کرد.

Cubs are 12-3 in their first season under Ross, matching the club's start after 15 games in 1970.

از زمان يکه تاخير رو به دست گرفتراس در مورد مثبت بودن و پريش بودن موعظه کرده و حرف زدن مداوم که داره به شيکاگو مياد مدرکي هست که بازيکناش گوش ميده

راس گفت: «چیزی برای شکایت از این دلیل وجود دارد که استعداد وجود دارد، شخصیت وجود دارد، تعهد، تمرکز، انرژی، کار، "آسان نیست، به خصوص در محیط زیست که ما در حال حاضر با آن مواجه است. من بازيکناي خوبي دارم، مرد

من فقط آنها را در ترکیب قرار داده و من شروع به تلاش برای تشویق آنها را در. آنها واقعا خوب است."

Rizzo homered در سوم خاموش کارلوس کاراسکو (2-2) ، دیوید Bote در دو اجرا شد و کریس برایانت متصل برای 430 فوت شات به عنوان توله ها را در بر گرفت دو بازی اینترلیگ مجموعه.

هندریک از ۲ نوامبر ۲۰۱۶ با هندی ها روبرو نشده بود، زمانی که او به عنوان کوبی ها در نوبت های اضافی به شکست هندیه ها برای پررنگ کردن عنوان سری اول خود از سال ۱۹۰۸، شروع به کار کرد. راست دست به اندازه چهار سال پيش کارآمد هستن

من فقط خوشحالم که ما در حال حاضر جایی که ما در حال حاضر، او گفت: "شما هرگز نمی دانید که چرا همه چیز در یک زمان خاص کلیک کنید. من فکر می کنم ما از دست رفته بیس بال بسیار بودن برای مدت طولانی که آن را فقط به ما که نفس کمی داد، و بچه ها واقعا فقط هیجان زده به اطراف یکدیگر و هیجان زده به بازی دوباره بازی است."

کاراسکو در پنجم بعد از یک لرزان کشیده شد، هفت پیاده روی بیرون رفتن بیش از 4 1/3 نوبت. راست دست از اول با کنترل خود مبارزه می کرد، اما او قادر بود در حدود دو، دو راه رفتن نوبت بدون دادن هیچ اجرا می شود کار کند.

تری فرانکونا مدیر این تیم گفت: «او واقعاً توپ های سریع زیادی را به چپی ها و دور به راست ها می زد» شوت، او احتمالا در چهارمین دوره ٔ بازی بود و توپ ضربه ای او حتی بود. راه رفتن زيادي بود اون تمام مدت از خطر دور بود

چند روز سختي براي سرخ پوست ها بوده

نه تنها آنها تلاش برای به گل زنی، اما آنها هنوز هم از طریق وضعیت با شروع مایک Clevinger و زک Plesac مرتب سازی، که شکست قوانین تیم و COVID-19 پروتکل زمانی که آنها هتل تیم در شیکاگو ترک آخر هفته گذشته و خطر قرار گرفتن در معرض ویروس.

فرانکونا نگفت که بازیکنان هنوز تست شده اند یا نه. و در مورد رابطه ی شکست یافته ی آنها با هم تیمی ها، فرانکونا گفت که این می تواند زمان برای المند شدن را در بر داشته باشد.

"من می دانم که آنها برخی از اعتماد به کسب درآمد و آنها را به کسب آن بازگشت، او گفت. "نميدونم چقدر آسون خواهد بود"

داستان های کوتاه

فرانسیسکو لیندور و خاویر باز مسیرهای بسیار مشابه ستاره شدن را دنبال می کرد. هر دو در پورتوریکو متولد شدند، به فلوریدا نقل مکان کرد و یک انتخاب از هم جدا در سال 2011 انتخاب شد.

اونا دوستاي نزديک و دو تا از بهترين بازي هاي وسط بازي هستن فقط از جیسون کیپنس بپرس که با لیندور در کلیولند بازی کرده و با باز هم تیمی است.

او گفت: «هر دو در بیس بال بهتر از من اند» نميدونم توي آب اونجا چيه اما توانايي طبيعي اين بچه ها براي بازي کردن اين بازي خيلي مبهم کننده است

اتاق مربی

Cubs: از کایل شوابر از ترکیب شروع با زانو راست کبود خراشیده شد زمانی که او با زمین سه شنبه ضربه خورد. اون در نهم ضربه زد ... راس گفت بازخورد در بازی شبیه سازی شده LHP خوزه کینتانا مثبت بود. او نهفته است که در هنگام شستن ظرف ها در خانه، دست پرتاب خود را قطع کرده است. هنوز هیچ جدول زمانی برای بازگشت او وجود دارد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن