Crash Course: استیلرز rookies تطبیق با "مجازی" راه

مریلند در حال اجرا پشت آنتونی مک فارلند صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در NFL فوتبال سراغ ترکیب در ایندی

توسط NEWSSHANS در 21 اردیبهشت 1399
 Maryland running back Anthony McFarland speaks during a press conference at the NFL football scouting combine in Indianapolis. AP photo

مریلند در حال اجرا پشت آنتونی مک فارلند صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در NFL فوتبال سراغ ترکیب در ایندیاناپولیس.

عکس از آسوشیتدپرس

<p>Maryland running back Anthony McFarland runs a drill at the NFL football scouting combine in Indianapolis. Steelers rookie running back Anthony McFarland is doing Zoom meetings with coaches then heading outside to see if he’s lining up in the right spots.</p> <p>AP photo</p>

مریلند در حال اجرا پشت آنتونی مک فارلند اجرا می شود یک تمرین در فوتبال NFL سراغ ترکیب در ایندیاناپولیس. Steelers تازه کار در حال اجرا پشت آنتونی مک فارلند در حال انجام زوم جلسات با مربیان پس از رفتن به خارج برای دیدن اگر او پوشش در نقاط مناسب.

عکس از آسوشیتدپرس

PITTSBURGH — این است که کاملا راه آنتونی مک فارلند انتظار خود را NFL حرفه ای برای شروع. سپس دوباره, تازه کار در حال اجرا بازگشت می داند که او تنها کسی است که برای اولین بار طعم و مزه از جوانب مثبت است که آینده از طریق کنفرانس تلفنی با اعضای کادر مربیگری به دنبال خود اداره آزمون در نزدیکی یک پارک به ببینید که چگونه به سرعت او را جذب راهکار است.

پیتسبورگ پیش نویس دور چهارم انتخاب شده است انجام آنچه او می تواند به نگه دارید تا در اولین و NFL امید تنها — "مجازی" offseason میان COVID-19 بیماری همه گیر. مطمئن شوید که او می خواهم و نه در استیلرز' تمرین تسهیلات با بقیه تازه واردان است. که ممکن نیست در حال حاضر با بسیاری از کشور تحت نوعی از محدودیت و یا اجتماعی-فاصله دستورالعمل. بنابراین مک فارلند در خود تقلید پیچیدگیهای پیتسبورگ در حال اجرا بازی در برابر فانتوم در زمینه باز است.

"این همه تا به شما اگر شما پشت" مک فارلند گفت. "در پایان روز, ما در حال انجام نصب. بودن در NFL آنها در حال رفتن به انتظار شما می آیند و می دانیم که بازی می کند می دانم که در آن شما در حال پوشش است."

این بیشتر مکفارلاند می توانید انجام دهید. و در راه, حداقل, بیش از حد. لیگ — و هر کس دیگری که برای ماده است که در قلمرو ناشناخته وقتی که می آید به پیدا کردن راه هایی برای آن را به کار. در حالی که مربی مایک Tomlin و استیلرز انجام آنچه آنها می توانید مطمئن شوید که از بازیکنان جوان در حال گرفتن همه چیز آنها نیاز به آمار زمین در حال اجرا هر زمان که آنها بازگشت به آموزش به عنوان یک تیم آنها نیز نمی خواهید به بچهداری newbies یا نه.

"مربی Tomlin نگه داشته موعظه ما قصد داریم به نگه داشتن دست خود را از طریق این زمینه گفت:" گیرنده گسترده تعقیب Claypool این تیم را در دور دوم انتخاب کنید.

ترک آن را برای بازیکنان به شکل آن را برای خود یک "سیستم افتخار" به عنوان دفاعی در مقابله با کارلوس Davis آن قرار داده است. حداقل دیویس می توانید کار کردن با برادر دوقلو خلیل. دو گرفته شد یکی از اطراف جدا در پیش نویس خلیل در دور ششم به Tampa Bay, کارلوس در هفتم به پیتسبورگ. آنها داده اید هر یک از دیگر در یک بستر گسترده با لپ تاپ خود را در طول روز خلیل به طور معمول در آشپزخانه, کارلوس جاهای دیگر. کارلوس صرف پنج ساعت در جلسات مختلف در روز جمعه و پس از آن آماده برای یک جلسه آموزشی که با تکیه به شدت بر روی طناب کار می کنند.

کارلوس دیویس آگاه است آن را یک صعود دشوار برای اکثر هفتم-دور گزینه های نهایی فهرست یک وظیفه است که می تواند سخت تر است چرا که او هیچ ایده که او را قادر به گرفتن در مقابل Tomlin به او نشان می دهد آنچه که او می تواند انجام دهد.

"کمی وجود دارد عدم قطعیت وجود دارد به دلیل این است که فقط یک های مختلف پیش نویس کلاس چون ما نه (مجاز) وجود داشته باشد," دیویس گفت:. "اما من واقعا فقط متمرکز بر یادگیری راهکار و هنگامی که ما دریافت می شود وجود دارد, فقط رفتن به محل کار."

Tomlin نیست بیش از حد نگران rookies های جنوبی به خصوص شیب منحنی یادگیری. در حالی که اجازه می دهد این تیم تغییر کرده مقدار اطلاعات آن است انباشته بر بازیکنان او اشاره می کند که غیر معمول نیست و صرف نظر از سال داده شده. آخر این هفته به طور معمول نیست خیلی در مورد بدانند که می توانید انجام دهید اما مطمئن شوید که چشم انداز در حال گرفتن آنچه آنها نیاز به موفقیت هر زمان که اردوگاه های آموزشی شروع می شود.

"وجود دارد بسیار کمی ارزیابی خودی در این شرایط و که خواهد بود حتی اگر ما مشغول به کار بودند با هم" Tomlin گفت. "تنها چیزی که ما در حال ارزیابی این است که چگونه آنها یاد بگیرند ... در آن انجام می شود به طور موثر آموزش آنها و استفاده از تمام ابزار در اختیار ما است."

در حالی که همه گیر شده و یک لایه از پیش بینی نشده پیچیدگی Tomlin اشاره می کند که تمام 32 تیم روبرو هستند و همین مسئله نه فقط استیلرز. ورودی گروه هیچ ربطی به مقایسه آن را به طوری که در راه آن واقعا نمی دانم آنچه در آن است از دست رفته.

"چیزی که یکی از آنها مشترک اند و آن را بسیار درست است که آن را برای اولین بار دامان در اطراف مسیر شما نمی دانید که آنچه شما در حال گرفتن به بنابراین شما بهتر می تواند بهترین آماده شده که شما می توانید" Tomlin گفت.

Rookie ایمنی آنتوان بروکس یک ششم دور انتخاب ممکن است یک کار دلهره آور به عنوان هر گونه. او انتظار می رود به گزاف گویی بین ثانویه linebacker و تیم های ویژه. های زیادی را بپرسید در طول عادی offseason, اجازه دهید به تنهایی یکی مثل این. نه این که او شکایت.

"من فکر می کنم آن را فقط یک ماده از چقدر شما می توانید خیس از مربیان" بروکس گفت. "چقدر می تواند مغز شما را جذب? آن را مقدار زیادی از اطلاعات از مربیان و می تواند به شما در ( حفظ) آن است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن