دادگاه پرتاب شهرستان ممنوعیت probationers با استفاده از گلدان های پزشکی

شهرستانهای ممکن است ممنوعیت مردم در مشروط و یا عفو مشروط از استفاده از نسخه شاهدانه در صورتی که ثبت نام در

توسط NEWSSHANS در 29 خرداد 1399

شهرستانهای ممکن است ممنوعیت مردم در مشروط و یا عفو مشروط از استفاده از نسخه شاهدانه در صورتی که ثبت نام در پنسیلوانیا, ماری جوانا پزشکی, برنامه, دولت, دیوان عالی کشور حکم پنج شنبه.

در یک اتفاق آراء حکم دادگاه عالی گفت که مردم هلدینگ معتبر, ماری جوانا پزشکی, کارت ایمنی از "بازداشت محاکمه و یا مجازات در هر صورت" تحت قانون دولت حتی اگر آنها تحت نظارت دادگاه.

"در پنسیلوانیا به عنوان جاهای دیگر شاخه سیاسی تصمیم گرفته است برای اجازه دادن به بیماران از جمله probationers — برای استفاده از ماری جوانا پزشکی برای تعیین شرایط جدی پزشکی پس از یک پزشک گواهینامه" دادگاه گفت: در نظر است.

Lebanon County دادگاه سیستم تا به حال به دنبال منع استفاده از ماری جوانا پزشکی با مردم در تعلیقی و آزادی مشروط, اگر چه آن را بعد از آن گفت که معافیت خواهد بود اعطا شده به بیماران است که می تواند ثابت کند که ماری جوانا پزشکی بود "پزشکی ضرورت است."

بخش سیاست گفت که به خاطر ماری جوانا باقی می ماند غیر قانونی تحت قانون فدرال دادگاه و مشروط شدن بخش "باید آگاهانه و نه اجازه نقض قانون رخ می دهد."

در حالی که ابراز ناخرسندی در نور فدرال منع دادگاه عالی گفت که لبنان در شهرستان تا به حال حق ندارد به ممنوعیت ماری جوانا پزشکی با توجه به این مقننه دولت مجاز است استفاده از آن.

حکم به ذکر است که کنگره ممنوع وزارت دادگستری از استفاده از فدرال دلار برای جلوگیری متحده از اجرای خود قوانین ماری جوانا پزشکی است که در آن گفت: "evinces احترام به اصل هسته فدرالیسم به رسمیت شناختن حاکمیت دوگانه بین ردیف از دولت است."

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از پنسیلوانیا که شکایت لبنان شهرستان سیستم دادگاه به نمایندگی از سه ماری جوانا پزشکی بیماران گفت: تصمیم دادگاه اعمال می شود به هر شهرستان در دولت است.

"در واقع آن همه چیز را که ما خواسته بود برای" ACLU وکیل سارا رز گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

یکی از شاکیان با استفاده از ماری جوانا پزشکی برای درمان صرع شدید دیگری به صورت مزمن تهوع و اختلال استرس پس از سانحه و سوم برای درد مزمن او رنج می برد به دلیل یک تصادف آیتالله سیستانی گفت.

"ماری جوانا پزشکی اجازه می دهد تا من به عنوان یک مادر و یک مادر بزرگ گفت:" شاکی ملیسا Gass اضافه کردن او رنج می برد تشنج های متعدد در هر روز بدون دارو.

"من تا به حال به مبارزه برای زندگی و برای زندگی دیگران که با کمک پزشکی شاهدانه. من فوق العاده سپاسگزار برای این نتیجه," او گفت: در بیانیه ای نوشته شده و توزیع شده توسط ACLU.

یکی دیگر از شاکی, اشلی, بنت گفت که او بیمار نمی تواند خارج شدن از رختخواب از دست داده و 30 پوند پس از مشروط شدن در اتاق ممنوع ماری جوانا پزشکی. او گفت: نسخه شاهدانه "اجازه می دهد تا من به سرب نوع زندگی من می خواهم."

دیوان عالی کشور گفت: قضات و مشروط مقامات هنوز در حال رایگان را "معقول سوالات" و یا parolees و دیگران آنها در حال نظارت هستند و با استفاده از ماری جوانا پزشکی قانونی.

پنجشنبه حکم در حال اجراست. در Jefferson County, شهرستان های دیگر که در آن مردم تحت دادگاه نظارت شده اند ممنوع از استفاده از ماری جوانا پزشکی, قاضی جان Foradora بررسی قضات' نظر و "انجام خواهد شد به منظور مطابق با یافته های خود را" دادگاه مدیر چاد ویور گفت: از طریق ایمیل.

لبنان شهرستان سیستم دادگاه ارجاع سوالات به دفتر اداری پنسیلوانیا دادگاه که کاهش یافته است به نظر حاکم. یک پیام در سمت چپ بود با سیستم دادگاه در زمان موتورهای lycoming County, که در آن آیتالله سیستانی درگیر در دعوی قضایی بیش از یک مورد مشابه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب