شجاعت: به شود و یا نمی شود

بیایید شروع با تعریف از شجاعت. با توجه به Merriam-Webster Collegiate Dictionaryشجاعت است "روانی یا اخلاقی قدرت

توسط NEWSSHANS در 13 خرداد 1399

بیایید شروع با تعریف از شجاعت. با توجه به Merriam-Webster Collegiate Dictionaryشجاعت است "روانی یا اخلاقی قدرت به سرمایه گذاری, استقامت و مقاومت در برابر خطر و ترس و یا مشکل است." چرا ما شروع به تعریف ؟ چرا که اغلب ما نمی توانیم آن را به وضوح تعریف. ما تنها یک ایده مبهم از آنچه در آن است. برای مثال اگر من به شما بگویم که شجاعت مجزا از شجاعت? اما نه همان. شما می توانید شجاع باشید اما نه شجاع.

شجاعت نبود ترس آن را منحصر به فرد با کیفیت. شجاع کسی است dauntless و جسورانه است. یک فرد شجاع از سوی دیگر است ترس اما هنوز متعهد به جلو بروید. شجاعت دولت از ذهن است و ابزاری برای سرمایه گذاری به جلو برای بیشتر شود. در ردیابی ریشه کلمه شجاع می آید از ایتالیایی "براوو" که همچنین به معنی وحشی و وحشی. شجاعت می آید از "کار" که به معنی قلب است.

چگونه شما تبدیل به شجاع?

در صورت ترس

مواجهه با ترس خود را اولین گام است. شما باید برای مدیریت آن است. کنترل و کاهش آن. هنگامی که زمان عمل آغاز می شود هیچ شکی نیست در مورد آن ترس خواهد آمد. ترس سیگنال که لحظه وارد کرده است. شما باید به احضار خود را به قدرت درونی و رام احساس ترس با استفاده از هر اونس خواهد شد. این تنها نیاز به کار گرفته می شود در ابتدا. چرا که پس از عمل شروع می شود و شما به جلو حرکت می کند و سپس از ترس طول می کشد حد مرگ.

Facing your fear is the first step towards building courage. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

مواجهه با ترس خود را اولین گام به سوی ساختمان شجاعت. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

خودتان آموزش

ایجاد یک لیست از ترس خود را. به طور فعال به آموزش خود را به رسیدگی خود را هنگامی که زمان می آید به صورت ترس. فرض کنید شما یک ترس از صحبت کردن به مخاطب در یک مرحله. هیچ چیز وجود دارد که رفتن به موثر تر از آموزش خود را به صحبت می کنند در این مرحله و انجام آن است. شروع به کوچک و حرکت به مخاطبان بزرگتر به شما به عنوان پیشرفت.

ذهن ما را تشکیل می دهند بهانه داستان و ظالمانه حالات است که هرگز اتفاق می افتد. هنگامی که شما در قطار و انجام چیزی و هیچ یک از این حالات اتفاق می افتد و ذهن شما هیچ گزینه ای دیگر نسبت به شما اجازه حرکت به جلو بدون ترس. بیشتر به شما به دست آوردن دانش در مورد چیزی که شما ترس کمتر ترس شما خواهد شد.

تمرین

شجاعت این است که مانند یک عضله است که شما باید به طور مداوم ورزش و مانند یک مغز است که شما نیاز به تغذیه دانش. تمرین کاهش می یابد ترس تا حد زیادی. فرض کنید شما بخشی از یک سمفونی و نیاز به انجام به صورت بسیار دقیق مخاطبان است. شما می توانید acclimatize خود را با آکوستیک محل و هر روز تمرین قبل از عملکرد. این آشنایی کمک خواهد کرد که برای آرام کردن اعصاب خود را در روز عملکرد.

Familiarizing yourself with the environment of a concert can make you confident of doing a performance yourself in the future.(Image: Edward Dai/Epoch Times)

آشنایی خود را با محیط زیست از یک سمفونی عملکرد می تواند شما را بیشتر با اعتماد به نفس. (تصویر: ادوارد دای / Epoch Times)

تمرکز

شما نیاز به نگه داشتن ذهن خود را متمرکز بر آنچه باید انجام شود. و حرکت به دور از نفس-محور چشم انداز تفکر تنها در مورد خودتان. هنگامی که شما فکر می کنم بیشتر در مورد خود شما نیز فکر می کنم از آنچه که دیگران از شما فکر می کنم. این منجر به تبدیل شدن به خود آگاه است. تمرکز بر روی کاری که در دست. عمل و تبدیل شدن به بهترین. هنگامی که شما به یک آستانه خاص از سطح عملکرد شما استقبال مخاطبان است. این ناشی از اعتماد به نفس شما ساخته شده است.

ایمان

بسیاری از مردم تبدیل شده اند به ایمان به ساخت درونی خود انعطاف پذیری است. هنگامی که یک مؤمن بایست در بالاتر بودن با او و یا او را حفاظت و ایمنی و معتقد است در اصول که اطمینان از نتایج خوب آنها را با انگیزه عمل به رغم ترس است. مرگ بزرگترین ترس هیچ نگه دارید و بر مؤمنان واقعی چون به آنها اعتماد خود را خداوند خواهد شد مراقبت از آنها در زندگی پس از مرگ.

سعی کنید به انجام کاری ترسناک هر یک بار در در حالی که فقط برای تست خودتان را به احساس احساسات است. چون همانطور که گفتم قبل از آن را آسان تر به چهره چیزی است که شما به خوبی می دانیم.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

شخصی تکنیک های انگیزه به عقب بر گردیم در بازی


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن