Coronavirus بازمانده در آمریکا دریافت دو پیوند ریه

توسط LINDSEY تنر جراحان در شیکاگو داده اند مجموعه ای جدید از ریه ها به یک زن جوان مبتلا به آسیب ریه از coronav

توسط NEWSSHANS در 22 خرداد 1399

توسط LINDSEY تنر

جراحان در شیکاگو داده اند مجموعه ای جدید از ریه ها به یک زن جوان مبتلا به آسیب ریه از coronavirus.

نورث وسترن پزشکی در روز پنج شنبه اعلام کرد این روش صورت گرفت که جمعه گذشته است. تنها چند دیگر COVID-19 بازماندگان در چین و اروپا دریافت کرده اند ریه پیوند.

شیکاگو بیمار در 20s و در ونتیلاتور و ماشین قلب-ریه برای تقریبا دو ماه قبل از عملیات در شمال غربی بیمارستان یادبود.

10 ساعت روش بود و چالش برانگیز است چرا که این ویروس تا به حال او را ترک ریه ها پر از چاله و تقریبا ذوب شده به دیواره قفسه سینه دکتر گفت: Ankit بهارات که انجام این عملیات.

او همچنان در ونتیلاتور در حالی که بدن او بهبود می یابد اما به خوبی به اندازه کافی برای دیدار با خانواده از طریق تلفن تصویری و پزشکان می گویند شانس خود را برای یک زندگی عادی خوب هستند.

"ما پیش بینی است که او را بهبودی کامل" دکتر گفت: رد Tomic, مدیر پزشکی بیمارستان پیوند ریه برنامه.

بیمار شناسایی شد اما بهارات گفت: او به تازگی به شیکاگو نقل مکان کرد از کارولینای شمالی با دوست پسر خود.

او در غیر این صورت بسیار سالم اما وضعیت او به سرعت رو به وخامت گذاشته و پس از او در بیمارستان بستری شد در اواخر ماه آوریل است. پزشکان منتظر شش هفته برای بدن خود را به پاک کردن ویروس قبل از توجه به پیوند.

ریه ها اختصاص فقط 7 درصد از حدود 40,000 ایالات متحده پیوند اعضا در سال گذشته است. آنها به طور معمول سخت برای پیدا کردن و بیماران اغلب صبر کنید هفته در لیست انتظار پیوند عضو.

شیکاگو بیمار شد و در بد شکل و با نشانه هایی که قلب و کلیه و کبد آغاز شد به شکست, به طوری که او به سرعت نقل مکان کرد تا در خط بهارات گفت.

___

دنبال لیندزی تنر در توییتر

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن