6 راه سیر برای سلامتی شما خوب است

سیر یک گیاه معمول در غذاهای. مربوط به پیاز و پیازچه و تره فرنگی و سیر را اعتقاد بر این است بومی سیبری از جایی

توسط NEWSSHANS در 30 اردیبهشت 1399

سیر یک گیاه معمول در غذاهای. مربوط به پیاز و پیازچه و تره فرنگی و سیر را اعتقاد بر این است بومی سیبری از جایی که آن را گسترش به سایر نقاط جهان در حدود 5000 سال پیش. از زمان های قدیم سیر شناخته شده به عنوان داشتن خواص دارویی. در اینجا شش راه که سیر می تواند به نفع سلامت خود را.

1. مبارزه با سرماخوردگی

سیر دارای توانایی برای تقویت سیستم ایمنی بدن و کاهش شدت و همچنین طول شرایط مانند سرماخوردگی و آنفولانزا. یک مطالعه که در آن شرکت کنندگان در زمان سیر مکمل های روزانه یافت می شود که از بروز سرماخوردگی رنج می برد توسط افراد مورد آزمایش کاهش یافت 63 درصد است. مطالعات دیگر نشان می دهد که متوسط دوره از علائم سرماخوردگی کاهش یافته بود و تقریبا یک روز و نیم از پنج روز به علت مصرف سیر.

2. مبارزه با سرطان

سیر حاوی هسته-ترکیبات گوگرد است که شناخته شده برای کشتن سلول های در glioblastoma است که یک نوع تومور مغزی. سه خالص هسته-گوگرد ترکیبات شناسایی شده اند در سیر — DATS پدران و دس. از این DATS ثابت کرده است به طور موثر در از بین بردن سرطان مغز, سلول های. مطالعات انجام شده در میان مردان چینی کشف کرده اند که کسانی که مصرف حداقل یک حبه سیر هر روز تا به حال 50 درصد کمتر احتمال ابتلا به سرطان پروستات است.

3. کاهش فشار خون

سیر می تواند اثر مفید خود را در سطح فشار خون. "سلول های قرمز خون تبدیل گوگرد در سیر به سولفید هیدروژن گاز است که گسترش می یابد رگ های خونی ما ساخت آن را آسان تر برای تنظیم فشار خون" با توجه به کلینیک کلیولند. یک مطالعه که در مقایسه با سن سیر با داروی آتنولول در بر داشت که دو تن از آنان به همان اندازه موثر در کاهش فشار خون در طول 24 هفته دوره است. برای دریافت این مزایا آن است که تخمین زده است که شخص را مجبور به خوردن چهار حبه سیر در روز است.

سیر کمک می کند تا برای کنترل سطح فشار خون. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

4. آنتی بیوتیک و ضد التهاب

یک ترکیب در سیر diallyl سولفید مشخص شد که 100 برابر موثرتر از دو محبوب آنتی بیوتیک ها زمانی که آن را به مبارزه با باکتری کمپيلوباکتراست که مسئول بسیاری از عفونت های روده ای از موارد. مطالعات بر روی روغن سیر همچنین نشان داده اند آن را بسیار موثر عنوان یک عامل ضد التهابی. به عنوان مثل اگر شما تا به حال احساس ناراحتی از التهاب عضلات یا مفاصل مالش در برخی از روغن سیر می تواند برخی از کمک.

5. کمک به آرتروز

تحقیقات بر روی زنان که رژیم غذایی شامل درصد قابل توجهی از allium سبزیجات یافت می شود که آنها به سطوح پایین تر از آرتروز. سیر در نظر گرفته شده است یکی از allium سبزیجات. ترکیبات موجود در سیر می تواند به طور بالقوه توان توسعه یافته برای درمان این بیماری است. زنانی که خوردن سیر به طور منظم نیز کاهش داشته است و نشانه هایی از توسعه اولیه آرتروز در مفاصل ران. سیر باعث افزایش سطح استروژن در زنان موجب کاهش از دست دادن استخوان. به این ترتیب زنانی که خود را نگران سلامت استخوان پس از یائسگی را به سیر بخشی از رژیم غذایی روزانه خود را.

6. بهبود وضعیت پوست

اگر شما نگران در مورد آکنه, سیر می تواند کمک کند. این گیاه دارای قوی ضد باکتری و ضد قارچ و خواص آنتی اکسیدانی است که می تواند با هم کار کنند برای پاک کردن پوست خود را از آکنه. همه شما باید انجام دهید این است برای درهم شکستن برخی از سیر و مالیدن آن بر آکنه شما. این کار را برای کشتن باکتری ها و در نهایت صاف کردن برجستگی های روی پوست خود را.

سیر کمک می کند تا به مبارزه با آکنه و ارائه شما پوست روشن. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

اما به یاد داشته باشید برای رفتن به دریا با این در صورتی که شما دارای پوست حساس. استفاده از عصاره سیر بر روی پوست نیز ممکن است کمک به کاهش علائم پیری با تشکر برای افزایش طول عمر سلول های پوست.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

پزشکان از بهبود از CCP ویروس پس از قرائت 'نه کلمات مقدس'


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب