مرگ و میر ویروس کورونا ویروس در کالیفرنیا برای ماه اوت

توسط ایوان وبک سان خوزه، کالیفرنیا _ در هیچ نقطه ای در دو هفته اول ماه اوت، کالیفرنیا به طور متوسط کمتر از 130

توسط NEWSSHANS در 28 مرداد 1399

توسط ایوان وبک

سان خوزه، کالیفرنیا _ در هیچ نقطه ای در دو هفته اول ماه اوت، کالیفرنیا به طور متوسط کمتر از 130 مرگ در روز از COVID-19. در راس آن، 6 اوت، میانگین هفت روزه به 145 مرگ در روز افزایش یافته است.

اما در روز یکشنبه، پس از کمترین مرگ و میر گزارش شده در یک روز در یک ماه، میانگین هفت روزه از ۳۱ ژوئیه برای اولین بار از ۳۱ ژوئیه به زیر ۱۳۰ کاهش یافته است. اگر چه برخی از استان ها به روز رسانی در طول هفته، که منجر به کل افسرده، کمتر از یک روز یکشنبه گزارش شده وجود دارد و مرگ و میر کمتر از هر یک از چهار یکشنبه گذشته وجود دارد.

در روز یکشنبه، یک متریک مثبت در سراسر جهان فراتر از کاهش تعداد مرگ و میر روزانه وجود دارد.

با یک backlog از حدود 300،000 آزمون تقریبا به طور کامل حل و فصل ، این استان که گزارش موارد جدید یکشنبه در مجموع 5،061 _ کمترین از یدلایمخیرات اوت 2 ، همچنین یکشنبه. ۱۶ مرگ در سراسر ایالت، کمترین مرگ و میر در یک روز از ۱۹ ژوئیه گزارش شده است. و بستری شدن در بیمارستان به پایین ترین سطح خود از 28 ژوئن افتاد، با 5027 کالیفرنیادر حال درمان برای COVID-19 تا روز جمعه، آخرین روز برای که داده ها در دسترس بود.

روز جمعه، گووین نیوزوم گفت: "این آخرین روزی خواهد بود که ما باید موارد پس از ورود را گزارش کنیم." اما در یک بروز رسانی یکشنبه، بخش بهداشت شهرستان لس آنجلس گفت: تعداد پایین آن هنوز هم می تواند با backlog تحت تاثیر قرار, علاوه بر تاخیر در آخر هفته گزارش.

به استثنای آخر هفته 4 ژوئیه، زمانی که LA از گزارش دهی دست برمی داشت، 1188 مورد جدید در یکشنبه شهرستان، کمترین آن در یک روز از 19 ژوئن بود. در حالی که نه تلفات بیشتر از هر حوزه قضایی در ایالت یکشنبه، آن را برای کمترین شهرستان در یک روز از ابتدای آوریل گره خورده بود.

با این حال، برخی از ایالت ها که در حال حاضر با سنگین ترین شیوع سرانه در ایالت سروکار دارد، یکشنبه داده های جدید را گزارش نداده اند. در حالی که شهرستان لس آنجلس در حدود 2.8 مرگ و 134 مورد در هر 100،000 ساکنان در طول هفته گذشته گزارش، نرخ مربوطه در هشت شهرستان سن Joaquin دره 4.5 مرگ و 326 مورد در هر 100،000 بود.

فقط چهار تا از آن هشت شهر از روز جمعه داده های جدیدی را گزارش کرده اند که در نتیجه آن از قله ها در هر دو شماره ای که آخر هفته وارد می شوند، کم کم کم به اوج می رسه. هنوز هم، نرخ نزدیک به دو برابر شهرستان لس آنجلس و حتی بیشتر از منطقه خلیج، که یک سنبله در موارد به تازگی دیده می شود، به احتمال زیاد توسط هجوم از آزمون backlogged رانده شده بود _ تصویر آینه ای از منحنی مرگ منطقه، که به طور بارش از هفته اول ماه اوت کاهش یافته است.

در منطقه خلیج حدود 126 در هر 100،000 در طول هفته گذشته بود _ نزدیک به 50 ٪ از هفته پیش ، زمانی که آن را در حدود 87.3 _ در حالی که مرگ و میر در هر 100،000 بود به 0.75 ، کاهش 21 ٪ در هفته گذشته و 32 ٪ از اوج یدلایمخیرات اوت 4.

در منطقه یکشنبه شش کشته و سه نفر در شهرستان سونوما، دو نفر در شهرستان آلامدا و یک نفر در کنترا کوستا کانتی وجود دارد. Alameda و کنترا کوستا برای 60٪ از مرگ و میر در منطقه در طول هفته گذشته ترکیب شده است. در هفته گذشته 20 مورد مرگ و میر در شهرستان کنترا کوستا و 16 نفر در شهرستان آلامدا گزارش شده است، در حالی که در هیچ جای دیگر در منطقه بیش از هفت گزارش نشده است.

اگر چه کاهش مداوم در بستری شدن در بیمارستان در سراسر ایالت ادامه یافته است، منطقه خلیج تا به حال یک دست انداز در هفته گذشته دیده است. در این بیمارستان ۷۱۷ بیمار بستری شده اند که از یک هفته پیش ۷٪ افزایش داشته اند. بیمارستان های شهرستان آلامدا به پایین از 163 شنبه گذشته کاهش یافته بود، اما آنها به 181 این شنبه افزایش یافته بود. سان فرانسیسکو نیز آخرین شنبه گذشته با 77 بیمار بستری در بیمارستان، آمار اخیر، اما آن را به 94 در هفته گذشته افزایش یافته بود.

افزایش سانفرانسیسکو در بیمارستان به طور خلاصه بیش از آستانه دولت، به گزارش پیگیری مرکوری نیوز، اما آن را در حال حاضر در لیست نظارت، مانند هر شهرستان خلیج دیگر، چرا که نرخ مورد آن به خوبی بالاتر از آستانه دولت است. شهرستان سان ماتئو، که اضافه شده است 18 بیمار _ افزایش 46٪ _ از پایین اخیر خود را، همچنین شنبه گذشته است.

در همین حال، کاهش تند در شهرستان لس آنجلس همچنان خم منحنی ایالت پهن پایین، با وجود افزایش متوسط در منطقه خلیج. در هفته گذشته ۱۳۴۱ بیمار بستری در لس آنجلس کانتی بودند و حدود یک ماه پیش، ۲۲۳۲ بیمار بستری بودند.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de