Coronavirus موارد در N. Carolina در حال افزایش است; اکثر کسب و کار مورد نیاز نیست به گزارش شیوع

توسط لین بونر تراشه الکساندر و آدم Wagner رالی, N. C. — رژیم صهیونیستی. Roy کوپر گفت: او را به صحبت معاون رئیس

توسط NEWSSHANS در 27 خرداد 1399

توسط لین بونر تراشه الکساندر و آدم Wagner

رالی, N. C. — رژیم صهیونیستی. Roy کوپر گفت: او را به صحبت معاون رئیس جمهور مایک پنس در مورد دولت نوردی coronavirus عفونت و نیاز به تست.

دولت وزارت بهداشت و خدمات انسانی "هل دادن کمک به ادارات بهداشت محلی به خصوص در شهرستانهای تجربه بالاترین رشد — Alamance, Duplin, Durham, Forsyth, Guilford Johnston لی, Mecklenburg و بیدار هستند و از نگرانی های خاص," کوپر گفت: در یک جلسه.

کوپر گفت که او و پنس صحبت آخر هفته گذشته در مورد افزایش تست به خصوص در کسانی که در شهرستانهای استان است.

در حالی که بیمارستان ها تخت به اندازه کافی برای COVID-19 بيمار "است که می تواند واقعا به سرعت" کوپر گفت. دولت نظارت بر بیمارستان ظرفیت.

یکشنبه علامت دوم-بالاترین افزایش در موارد جدید در 1,443. بالاترین بود 1,768 تعداد موارد جدید جمعه اعلام کرد.

عفونت شده اند بالا رفتن از اواسط ماه مارس و جمعیت شده اند جمع آوری در آهنگ های مسابقه در تظاهرات و در خطوط برای رستوران ها.

"این نوع از رفتار در جمعیت واقعا نگرانی کارشناسان بهداشت و اپيدميولوژيستها و به همین دلیل ما همچنان به مردم بگویید که برای جلوگیری از بودن در جمعیت اگر شما می توانید" کوپر روز دوشنبه گفت:.

کوپر گفت: وی اعلام خواهد کرد اوایل هفته آینده آیا دولت ادامه خواهد داد به شل محدودیت در کسب و کار و فعالیت های اوقات فراغت است که به منظور جلوگیری از گسترش ویروسی.

"ما اعتقاد داریم که ما می توانیم یک دسته در این" او گفت:. "بیایید با هم بکشید, بنابراین ما می تواند همچنان به حرکت رو به جلو در کاهش محدودیت."

تنها برخی از کسب و کار مورد نیاز هستند به گزارش شیوع: جمع زندگی امکانات مهدکودکها و مدارس.

دیگر کسب و کار تشویق می شوند به گزارش شیوع بیماری به بهداشت محلی دفاتر DHHS, منشی, دکتر مندی کوهن گفت: در روز دوشنبه خبر جلسه.

"ما کار بسیار نزدیک با ادارات بهداشت محلی سعی کنید به درک که چگونه این ویروس در حال گسترش در سراسر کشور ما," او گفت:. "ما چند بار از ما چگونه پیگیری آن شیوع است. ... اما کسانی که شیوع بیماری هستند به طور مداوم گزارش شده است. وجود دارد تنها چند مورد نیاز توسط قانون — جمع زندگی تنظیمات مراقبت از کودک و دیگران — که ملزم به ارائه گزارش به ما.

"بنابراین ما اغلب انجام کار پلیسی از طریق ردیابی و یا یک نهاد ممکن است فعالانه خود را شناسایی و می گویند با سلام ما تعدادی از موارد در تنظیمات و بخش بهداشت محلی کار خواهد کرد با ما و کمک به ما در درک چه باید بکنید بعد.

"کسانی که خوب هستند. ما می خواهیم مردمی در ارتباط با بخش بهداشت محلی تان اگر شما در حال دیدن بیش از دو مورد است که شیوع یا پنج است که یک خوشه.

"ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم مصرف مناسب پروتکل چه که اضافی عمیق تمیز کردن و یا بسته شدن موقت و یا چه چیزی شما که باید انجام شود به منظور مطمئن شوید که ما نمی بینیم و بیشتر ویروسی گسترش می یابد."

کوهن گفت: کسب و کار تشویق می شوند به دنبال تمام اقدامات احتیاطی در "همه بسیار دقیق هدایت" بودن ارائه شده است.

"و اگر شما نگاه کنید به علاوه در محل خود از کسب و کار لطفا تماس محلی در بخش بهداشت و درمان," او گفت:.

کوهن گفت: این مهم به اتصال رستوران جمعیت به عفونت در دراز مدت مراقبت از امکانات. بیشتر ویروس در گردش در جوامع بدان معنی است که افرادی که کار در دراز مدت مراقبت از امکانات می تواند ویروس بازگشت به محل کار خود را, او گفت:.

خانه های پرستاری شده اند به ضربه بسیار سخت COVID-19. از جمعه بعد از ظهر وجود دارد 3,961 موارد مرتبط با خانه های پرستاری و 589 مرگ و میر.

دولت برنامه های تست یونیورسال از همه ساکنان خانه سالمندان و کارکنان نه تنها این خانه که در آن مردم باید آزمایش مثبت است.

بیش از 45,100 مردم در دولت داشته آزمایشگاه تایید موارد عفونت کروناویروس دولت وزارت بهداشت و خدمات انسانی گزارش روز دوشنبه.

وجود دارد 983 تازگی گزارش موارد دوشنبه و 797 بیماران بستری با 73 درصد از بیمارستان ها گزارش.

این 1,443 موارد جدید گزارش روز شنبه مشخص شده دوم-بالاترین افزایش در موارد جدید — بالاترین بود 1,768 جمعه اعلام کرد. کارولینای شمالی DHHS گزارش روز دوشنبه که 29,219 مردم در کارولینای شمالی در حال مذاکره با بهبود از coronavirus عفونت.

هوا مدل انطباق توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و پیش بینی است که در کارولینای شمالی یکی از شش کشور بودند COVID-19 مرگ در حال انتظار برای پرش بین 8 ژوئن و جولای 4, مک کلاچی اخبار گزارش. DHHS گزارش 1,118 COVID-19 مرگ و میر دوشنبه پس از اول مارس.

---

©2020 اخبار و آبزرور (رالی, N. C.)

بازدید از اخبار و آبزرور (رالی, N. C.) در

توزیع شده توسط

-----

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): CORONAVIRUS-NCtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب