Coronavirus پشت سر او یوتا رودی Gobert به دنبال به جلو

توسط تیم رینولدز وجود دارد توییتهایی از غریبه ها. "از تو متنفرم." "شما خراب کل جهان است." "شما آن را سزاوار اس

توسط NEWSSHANS در 14 تیر 1399

توسط تیم رینولدز

وجود دارد توییتهایی از غریبه ها. "از تو متنفرم." "شما خراب کل جهان است." "شما آن را سزاوار است." و در آنجا بود تمسخر از داخل خود اتاق قفل فرض که او آلوده هم تیمی با coronavirus این پیشنهاد که او بی مبالاتی به نحوی باعث تمام ورزشی جهان برای آمدن به مطلق متوقف.

یوتا مرکز رودی Gobert است که هنوز هم ایستاده بلند بعد از همه که و بیشتر.

مقدار زیادی از چشم خواهد شد در Gobert وقتی NBA فصل طول می کشد یک گام بزرگ به سوی بازگشت با داشتن تیم های جمع آوری در دیزنی در مجتمع مرکزی فلوریدا بیش از چند روز آینده. جاز خواهد بود جذاب مورد مطالعه در طول این راه اندازی مجدد به خصوص در مورد اینکه آیا یا نه Gobert و داناون Mitchell — یک همکار همه ستاره که مبتلا به این ویروس در مدت کوتاهی پس از خاموش شدن شروع و پنهان نیست خشم خود را با Gobert در مورد آن همه می توانند همزیستی مسالمت آمیز دوباره.

"من خوشحال هستم در حال حاضر. من در یک جای خوب, شما می دانید" Gobert به خبرنگاران گفت: جمعه. "و من خوشحال هستم که می توانم لذت را از بازی بسکتبال با تیم و رقابت بازگشته است. من آماده هستم به سعی کنید به بیرون رفتن وجود دارد و سعی کنید را به نفع خود قهرمانی. که این هدف است. و به صداقت و پس از همه چیز ما شده است از طریق به عنوان یک تیم و به عنوان انسان آن را بزرگ خواهد بود باز گشت."

Gobert پاسخ پرسش برای حدود 11 دقیقه است. او در مورد رابطه با میچل. ("آن را هرگز خواهد بود کامل," او گفت: "با اذعان به گونه شده است که هیچ راز.) او در مورد پتانسیل امضای سودآور فرمت — او supermax-واجد — با موسیقی جاز است که می تواند اتفاق می افتد قبل از فصل آینده است. ("من اصلا قصد خروج از در حال حاضر," او گفت:.) او در مورد بهبود خود را از این ویروس که در حال انجام است, حداقل در, چگونه حس خود را از بوی نشده کاملا بهبود یافتند. ("بو من که بیش از حد اعطا شده. آن را در حال حاضر آن را به عقب در 80% من نگران هستم" او گفت:.)

او آرام, آرامش, متفکرانه. و حتی اگر او دو بار حاکم NBA بازیکن دفاعی سال او نمی swat هر گونه سوال و دور.

"بدیهی است که هنگامی که شما باید تمام جهان قضاوت با شما و تهدید شما و یا ارسال به شما مقدار زیادی از انرژی منفی و چیزهای شبیه به آن چیزی است که من می خواهم بگویم این است که آسان نیست به عنوان یک انسان" Gobert گفت. "اما در همان زمان مردم فقط قضاوت شما در درک آنها و درک آنها. گاهی اوقات می توان آن را یک تصویر و یک ویدئو یک مصاحبه یک عمل است."

در این مورد که تقریبا دقیقا چه اتفاقی افتاده است.

تصویر و ویدئو مصاحبه یک عمل است. آن شروع به سقوط.

آن روز صبح از مارس 9: قبل از خروج از نشست رسانه ها در شلیک-در اطراف دریاچه نمک شهرستان در روز دوشنبه پیش از بازی مقابل دیترویت Gobert را لمس نوار کاست که قرار داده شد قبل از او بر روی یک میز دستگاه هایی که خبرنگاران که پوشش جاز استفاده شد. منظور او آن را به عنوان یک شوخی است. زمانی که او آزمایش مثبت دو روز بعد از آن بود هیچ خنده ماده.

جاز در شهر اوکلاهما, فقط لحظه های دور از شروع بازی در برابر رعد و برق هنگامی که کلمه آمد که Gobert آزمایش مثبت است. بازی نامیده می شد ، فصل متوقف شد که همان شب.

فقط می خواهم که Gobert بود مرکز توجه منفی.

"اول از همه, شما مطمئن شوید که او را OK" گفت: اورلاندو گارد اوان فورنیر همکار ملی فرانسه-تیم بازیکن رسیده اغلب به بررسی Gobert. "شما می دانید که شما با او تماس بگیرید و هنگامی که ما بر روی گوشی و یا فقط صحبت کردن در متن هر آنچه که شما فقط از او بخواهید چند سوال. چگونه است که او احساس, blah, blah, blah. و سپس هنگامی که او شروع به باز کردن و گفتن چیزهایی که در مورد او چگونه می بیند کل وضعیت و سپس شما فقط سعی کنید به بهترین قضاوت خود را به او. و شما می دانید آنچه که من انجام داد."

Gobert بلافاصله شروع به تلاش برای نشان دادن پشیمانی. او اهدا $200,000 برای یک صندوق به منظور کمک به کسانی که کار پاره وقت در موسیقی جاز بازی ها, افرادی که درآمد از دست رفته به دلیل مسابقات لغو شد. بیشتر پول -- در مورد $310,000 — رفت و به خانواده های آسیب دیده از بیماری همه گیر در ایالت یوتا و شهر اوکلاهما به علاوه در زادگاه خود فرانسه است. او ضبط عمومی-اعلام خدمات برای لیگ.

"من نمی خواهد بود قادر به کنترل درک هر کس از من, اما من می تواند به کنترل اعمال" Gobert گفت. "من می تواند به کنترل, شما می دانید, چیزهایی که من برای مردم در اطراف من برای جامعه چیزهایی که من برای هم تیمی های من در دادگاه و خارج از دادگاه. تمام چیزهای که من می توانید کنترل کنید و این چیزی است که واقعا برای من مهمه."

برای میچل گفت: ارتباط با Gobert بهبود یافته است.

"در حال حاضر ما در حال خوب" میچل گفت: پنج شنبه. "ما در حال رفتن وجود دارد آماده به حلقه."

جاز امن حذفی اسکله. آنها خواهید بود بدون مجروح Bojan Bogdanovic باقی مانده از این فصل و در عین حال هنوز هم به اندازه کافی عمق به عنوان یک مدعی در کنفرانس غرب.

و Gobert انتظار او و میچل در دادگاه به هر حال خوب خواهد شد.

"تا زمانی که ما احترام یک دیگر و ما هر دو به اشتراک گذاری همان اهداف و ما هر دو انجام چه چیزی بهترین را برای این تیم است که چه مسائل" Gobert گفت. "و شما می دانید, من فکر می کنم در طول چند سال گذشته که آنچه ما انجام داده ایم و این چیزی است که ما قصد داریم در ادامه انجام می دهند."

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن