کنگره وزن انتخاب: برو 'بزرگ' در ویروس کمک و یا ضربه 'مکث'

توسط لیزا MASCARO واشنگتن (AP) — کنگره است که در یک تقاطع در بحران, کشتی بیش از اینکه به "بزرگ" را به عنوان مج

توسط NEWSSHANS در 6 خرداد 1399

توسط لیزا MASCARO

واشنگتن (AP) — کنگره است که در یک تقاطع در بحران, کشتی بیش از اینکه به "بزرگ" را به عنوان مجلس نانسی پلوسی می خواهد برای آینده امداد لایحه یا ضربه "مکث" به عنوان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اصرار دارد.

آن لحظه ای تعیین کننده برای احزاب سیاسی به سمت انتخابات و یکی است که بر معیشت بی شماری از آمریکایی ها به طور ناگهانی وابسته به دولت فدرال است. میلیاردها دلار کمک های دولت مزایای بیکاری و منابع بهداشتی در معرض خطر هستند. به عنوان سوال کوه بیش واشنگتن نقش مناسب آن را تست توانایی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره به انجام کار درست.

"اینها ابدی بحث در تاریخ آمریکا گفت:" ریچارد Sylla یک استاد بازنشسته اقتصادی و مالی تاریخ در دانشگاه نیویورک.

"این کمی مانند آنچه اندرو همیلتون مواجه شد در سال 1790," او گفت:, توصیف طرح جدید دولت فدرال فرض کنیم جنگ انقلابی بدهی های آمریکا با وجود اعتراضات اتحادیه اروپا ، آن بود که او گفت: به عنوان همیلتون قاب آن "قیمت آزادی."

به عنوان مذاکرات توسعه در کاپیتول هیل coronavirus پاسخ کنگره ارائه می دهد یک فرصت برای شکل دادن به کشور پس از همه گیر آینده بلکه حمل خطر تکرار اشتباهات گذشته بحران از جمله 2008-09 رکود اقتصادی که تاریخ نمی توان به راحتی فراموش کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مک کانل نشسته اند در اواخر هفته گذشته در مراحل بعدی پس از رد پلوسی ، دموکراتیک بلندگو تنظیم جدول با عبور از coronavirus امداد لایحه که شامل 1 تریلیون دلار برای تقویت متحده و شهرستانها برای جلوگیری از شهرداری اخراج 1200 دلار حق الزحمه به آمریکایی ها و دیگر کمک های اولیه.

"ما انجام داده اند می تواند بزرگتر" پلوسی گفته آسوشیتد پرس ،

با بیش از حزب جمهوریخواه پاسخ در مراکز ضربه-شروع اقتصاد به کاهش نیاز به بیشتر مداخله فدرال.

جمهوری خواه اولویت هستند و برای جداسازی آمریکایی ها خاموش مزایای بیکاری به ارنج زدن مردم به کار و ارائه مسئولیت برای حمایت از کسب و کار است که بازگشایی شده است.

جمهوری خواهان می خواهند برای از بین بردن $600 هفتگی بیکاری افزایش استدلال آن "دستبند" برخی از کارکنان با پرداخت بالاتر از آنها کسب درآمد در شغل خود. مک کانل نیز می خواهد برای محافظت از پزشکان مدارس و دیگران از COVID-19-مربوط به پرونده های حقوقی — یک "خط قرمز" او می گوید: برای هر معامله.

"احتمال زیاد است که ما انجام خواهد شد یکی دیگر از نجات بسته" مک کانل گفت: در فاکس نیوز. "ما نیاز به کار در اینجا."

سیاسی و اقتصادی بحث امتداد فراتر از سالن های کنگره به عنوان احتیاط آمریکایی ها در انتظار واشنگتن بعدی حرکت می کند.

این بود که فدرال رزرو رئیس هیئت مدیره جروم پاول که توصیه پلوسی به در تکیه تاریخی نرخ بهره پایین به "بزرگ" وزیر خزانه داری استیون Mnuchin هشدار داد "آسیب دائمی" به اقتصاد مگر اینکه کسب و کار بازگشایی شده است.

واشنگتن شده است در اینجا قبل از. خیره پایین 2008-09 بحران مالی مجبور به مجلس نمایندگان و سنا را به یک بحث تاریخی بیش از اندازه و محدوده دولت است که هنوز هم طنین انداز امروز.

سپس مانند در حال حاضر تعداد بی شماری از آمریکایی ها کاهش یافت و به سرعت به صفوف به تازگی بیکار در حالی که بسیار مبانی رویای آمریکایی — مالکیت خانه و سپس بهداشت در حال حاضر آویزان در تعادل می باشد. سپس بانک مورد نیاز فدرال تاسیسات; امروز کسب و کار نگاه کنید به واشنگتن برای کمک به.

پلوسی گفت: AP بزرگترین درس آموخته بود که "بسیار تجویزی" در چگونه پول می تواند صرف پس از مواجهه با یک واکنش است که نجات بهره مند وال استریت بر خیابان اصلی.

اما شاید یکی دیگر از درس از قبل از بحران بود و رای دهندگان شورش در برابر دولت است. بانک نجات و بازیابی عمل موجب ظهور حزب چای بال ایران. Pelosi خود را از دست داده gavel در انتخابات سال 2010 و جمهوری خواهان در زمان کنترل از خانه.

بسیاری از جمله های عمیق به جیب کخ شبکه — تراز وسط قرار دارد با مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای جلوگیری از کمک های دولت, بازگشایی این کشور و مردم بازگشت به کار.

"مردم آمریکا نیاز به درک گزینه های آنها گفت:" کارولینای شمالی ایالت تهم Tillis یکی از مهمترین و در معرض خطر جمهوری خواهان به دنبال انتخاب مجدد در پاییز طی یک فروم آنلاین با کخ-حمایت آمریکایی ها برای رفاه.

Tillis مخالف پلوسی را "مانیفست" می کند و انتظار می رود سنا به عمل قبل از ماه جولای ، او گفت: مذاکرات-برگزار سنا "ما یک دیوار در برابر بد اتفاق می افتد."

با وجود نادر از حمایت هر دو حزب برای زودتر کمک های تایید شده در مارس نه طرف بود به خصوص با نتیجه خوشحال بزرگترین مداخله فدرال در تاریخ ایالات متحده است.

انتخابات اما نشان می دهد که آمریکایی ها علاقه فدرال پاسخ حتی به عنوان آنها را به برخی از نگرانی در مورد هزینه های.

یک AP-NORC نظرسنجی انجام شده در اواخر ماه مارس متوجه شد که عناصر بسته محرک اقتصادی به طور گسترده ای محبوب است. این نظرسنجی نشان داد که حدود 9 در 10 آمریکایی مورد علاقه دولت فدرال ارائه کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان ها.

حدود 8 در 10 گفت: آنها در حمایت از تعلیق و اخراج و سلب حق مالکیت به مبلغ یکجا پرداخت به آمریکایی ها, افزایش مزایای بیکاری و معلق وام دانشجویی پرداخت.

اواسط مارس NBC/وال استریت ژورنال نظرسنجی نشان داد ثبت نام رای دهندگان تا حدودی بیشتر احتمال دارد به می گویند آنها در مورد دولت فدرال هزینه های بیش از حد در محرک اقتصادی و رانندگی تا کسری بودجه نسبت به آنها نگران بودند که خیلی کم پول می تواند صرف, طول رکود 48 درصد به 40 درصد است. باقی مانده 12 درصد گفت: آنها نمی دانم.

دموکرات ایالت دبی neil thomas اذعان 3 تریلیون دلار پیشنهاد یک "عدد بزرگ."

اما او گفت: در خانه درایو سخت-آمار میشیگان "هزینه انفعال بسیار بالاتر خواهد بود."

___

آسوشیتد پرس مدیر پژوهش افکار عمومی امیلی سوانسون کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب