نگرانی در مورد دو مطالعه بر روی داروهای coronavirus

توسط MARILYNN MARCHIONE نگرانی های در حال نصب در مورد مطالعات انجام شده در دو نفوذ مجلات پزشکی در داروهای مورد

توسط NEWSSHANS در 14 خرداد 1399

توسط MARILYNN MARCHIONE

نگرانی های در حال نصب در مورد مطالعات انجام شده در دو نفوذ مجلات پزشکی در داروهای مورد استفاده در افراد مبتلا به کروناویروس از جمله یکی که رهبری کشورهای مختلف برای جلوگیری تست مالاریا قرص.

جدید مجله پزشکی انگلستان صادر "" سه شنبه در یک مطالعه آن ممکن است 1 که پیشنهاد شده به طور گسترده ای استفاده می شود فشار خون داروهای شد نه افزایش خطر مرگ برای افراد با COVID-19.

این مطالعه با تکیه بر یک پایگاه داده با پرونده سلامت از صدها بیمارستان ها در سراسر جهان است. "نگرانی های اساسی" مطرح شده در مورد کیفیت اطلاعات و مجله خواسته است تا نویسندگان به ارائه شواهد آن را قابل اعتماد سردبیران نوشت.

همان پایگاه داده های شیکاگو شرکت Surgisphere Corp. مورد استفاده قرار گرفت در یک مطالعه مشاهدهای از نزدیک به 100,000 نفر در لانست که بسته به مالاریا داروهای هیدروکسی کلروکین و کلروکين به خطر بالاتر مرگ و مير در بيماران مبتلا به ویروس است. لانست صادر مشابه مورد مطالعه خود را در روز سه شنبه گفت: آن آگاه بود "مهم علمی گنجینه" مطرح شده بود.

اگر چه آن را دقیق آزمایش است که می تواند به پاسخ قطعی این لانست مطالعه تا به حال نفوذ گسترده ای به دلیل اندازه آن است. سازمان بهداشت جهانی گفت: این امر به طور موقت متوقف مطالعه هیدروکسی کلروکین و فرانسه را متوقف کرده و اجازه استفاده از آن در بیمارستان.

مواد مخدر فرو رفته در بحث از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها ترویج آن و حتی در زمان خود آن را بدون شواهد روشن است که آن را بی خطر و موثر برای جلوگیری و یا درمان عفونت کروناویروس.

دکتر Mandeep Mehra از بریگهام و بیمارستان زنان در بوستون به رهبری هر دو مطالعات و نویسندگان شامل دسای Sapan, Surgisphere بنیانگذار.

یک بیمارستان بیانیه می گوید نویسندگان راه اندازی ممیزی مستقل از داده ها در New England Journal paper در روز دوشنبه. دوم بیانیه اشاره می کند که لانست نوشته شده در جمعه بر اختلاف موجود در آن مطالعه و بررسی مستقل انجام می شود از داده های خود را بیش از حد. اصلاح تغییر نمی کند به طور کلی نتایج حاصل یا نتیجه گیری.

در Surgisphere سایت می گوید آن می ایستد پشت یکپارچگی آن مطالعات و اشاره می کند که اطلاعات به صورت مثل آنچه در آن عرضه شده از پرونده سلامت الکترونیک هستند نه یک جایگزین برای دقیق آزمایش های مواد مخدر.

لانست و نویسندگان نیاز به کار بیشتر به آدرس نگرانی های بسیاری است که دانشمندان مطرح کرده اند گفت: دکتر اریک جابجا یک روش تحقیق کارشناس و مدیر موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه در سن دیگو.

"من تا به حال پذیرفته لانست مقاله در آن صورت" از آنجا که مجله و سرب نویسنده بسیار در نظر گرفته و از آنجا که این نتایج مطابق با تحقیقات قبلی — 13 مطالعات نشان داده اند هیچ بهره مندی از هیدروکسی کلروکین برای coronavirus Topol گفت.

با نگرانی و اصلاح ابر در اطراف پایگاه داده "در حال حاضر تا حد زیادی تقویت" Topol گفت.

___

Marilynn Marchione می تواند به دنبال در توییتر در

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب