تفسیر: COVID محدودیت ظلم و ستم در این نمایشگاه مدار

توسط جنیفر O'connor در مورد حق در حال حاضر دولت و شهرستان نمایشگاه فصل به طور معمول خواهد بود در نوسان کامل اس

توسط NEWSSHANS در 11 تیر 1399

توسط جنیفر O'connor

در مورد حق در حال حاضر دولت و شهرستان نمایشگاه فصل به طور معمول خواهد بود در نوسان کامل است. برای فیل و شتر که مجبور به صدای پا در حلقه بی پایان; این توله ببر پاره شده از مادران خود را به عنوان سود photo props; و گاو و خرگوش مرغ و دیگر حیوانات بريدن حدود 4-H و دیگر "ag" نمایش coronavirus بحران شده است استقبال کردند.

از آوریل تا سپتامبر, گربه های بزرگ, فیل, میمون ها, کانگوروها — اساسا هر حیوانی از تمساح به گورخر — در حال trucked در سراسر کشور از یک نمایشگاه به بعد. روز پس از روز, حیوانات صرف وقت خود را در قفس یا زنجیر در خفقان تراکتور-تریلر یا در تنگ قفس و نمایش قلم. پس از برخوردی خشن روبرو بکند ، petted آغاز, زده و تقریبا به کار گرفته شده توسط بی شماری fairgoers در یک محل حیوانات در حال لود کردن به چرخه شروع همه را دوباره و دوباره در یکی دیگر از شهرستان. Fairgoers آمده برای روز پس از آن خانه بروم اما برای حیوانات هر روز پر از بدبختی است که همان را به عنوان قبل از.

حیوانات که به طور طبیعی اجتناب از تماس انسان ها بارها و بارها مجبور به ارتباط برقرار کردن با مردم است. هفته توله ببر را هرگز مادر خود را دوباره و یا از او یاد بگیرند آنچه در آن به معنی ببر است. فیل ها در حال whacked با bullhooks — سنگین باتوم با تیز جراحی قلاب در پایان به نگه داشتن آنها را در خط. روشن کنجکاو خرس تبدیل به کاریکاتور خود واقعی خود را زمانی که مجبور به انجام headstands بر روی فرمان. حداقل یک غرفه حتی طول می کشد شیر دریایی در سراسر کشور است. این اقیانوس ساکنان نمی تواند در یک محیط بیگانه.

اما آن را فقط به گونه های عجیب و غریب است که رنج می برند. ماهی قرمز با توجه به دور به عنوان جایزه به احتمال زیاد به پایان رسید تا سرخ توالت نسبت گرامی. اسبان در گردان هستند بنابراین صرف این که آنها صدای پا همراه بر روی خلبان اتوماتیک. هوشمند و اجتماعی خوک ممکن است به unfed به طوری که آنها را "نژاد" برای کوکی ها.

پس از آن وجود دارد محکوم حیوانات در 4 ثانیه و آینده کشاورزان آمریکا برنامه هایی که به مقصد یکی از دو سرنوشت: فروخته شده در حراج برای کشتار و یا به عنوان پرورش دهندگان. چه می گویند در مورد جامعه طرز فکر که کودکان را تشویق به شرکت در یک برنامه است که در نهایت به معنی مرگ برای یک حیوان آنها دوست و که اعتماد آنها به طور فعال تلاش را به نفع خود ؟

بسیاری از این نمایش نیز قرار داده و سلامت انسان در خطر است. ما می دانیم که coronavirus سرچشمه در حیوانات و سپس شروع به پریدن کرد به انسان است. چند باکتریایی ویروسی و انگلی عوامل همراه شده است با تماس با دام از جمله سالمونلا عفونت قارچی ارتباط و هاری. تعداد بی شماری از کودکان و بزرگسالان به طور یکسان شده اند بیمار با E. coli پس از حتی گاه به گاه حیوانات تماس بگیرید. باکتری ها شده اند بر روی نرده و سفید و حتی در خاک. کودکان نو پا می تواند در انتقال میکروب ها از انگشتان خود را بر روی خود sippy جام یا پستانک و یا با مکیدن شست. و مانند coronavirus E. coli می تواند باقی می ماند در محیط زیست برای مدت زمان طولانی. ضد عفونی کننده دست هیچ کاری نمی کند برای جلوگیری از گسترش این جوانه از طریق استنشاق.

اگر coronavirus بحران به ما آموخته است هر چیزی این است که سنت می و گاهی اوقات باید تغییر کند. رفتن به جلو است که طرز فکر نیز باید تقاضای خود را به این نمایشگاه به عنوان ما آن را می دانم. زمان آن است که بی رحمانه حیوانات, نمایش داد راه را برای تازه و نوآورانه نمایشگاه که درخواست تجدید نظر به یک نسل در مورد حیوانات و سیاره ما است.

---

در مورد نویسنده

جنیفر اوکانر ارشد نویسنده با PETA بنیاد 501 مقابل سنت, Norfolk, VA 23510; www.PETA.org.

---

توزیع شده توسط

-----

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de