ستون: نسکار به همه طرفداران ورزش یک دلیل برای جشن

توسط پل نیوبری در نهایت دلیلی برای تشویق. ما آن را. حتی از دور. بدون شک آن بود که روباه آمد و در درجه بعد از ظ

توسط NEWSSHANS در 29 اردیبهشت 1399

توسط پل نیوبری

در نهایت دلیلی برای تشویق.

ما آن را.

حتی از دور.

بدون شک آن بود که روباه آمد و در درجه بعد از ظهر یکشنبه برای نسکار بازگشت به مسابقه یک دوربین معلق در هوا بیش از ده ها هزار صندلی خالی در enormous یاد جاده سریع السیر در اراضی جنگلی دور از دارلینگتون, South Carolina.

این راه را باید تا زمانی که ما رسیدن به یک محل — هنوز هم دشوار است برای دیدن در سن coronavirus — هنگامی که آن را دوباره امن به بسته ما استادیوم و عرصه و racetracks.

پخش تیم مایک شادی و جف گوردون نبود حتی در نسکار قدیمی ترین superspeedway. آنها به تماشای شبکه تلویزیونی راه اندازی مجدد ورزشی آمریکایی از پناهگاه فاکس استودیو حدود 100 کیلومتر جاده در شارلوت.

آنها در اصل مانند بقیه از ما حل و فصل را به ما recliners کنترل از راه دور در دست است.

"همه ورزش های دیگر در حال تماشای نسکار" گفت: ریگان اسمیت تنها فاکس خبرنگار بود که در واقع در مسیر ارسال و اعزام از گودال جاده با صورت خود را تحت پوشش مانند غرب وحشی راهزن. "آنها تمام شده است در تماس با نسکار به ببینید که چگونه آنها در حال ساخت آن کار می کنند."

سپس پرچم سبز دست تکان داد.

و چیزی عجیب و غریب اتفاق افتاده است.

نرمال.

بله این فقط یک روز دیگر در مسابقه. پی در پی سر و صدا از موتور. این جیغ لاستیک. بحران مدال هنگامی که یک ماشین ناودان به دیوار.

اگر شما از طرفداران خوب ol' پسران, آن را خوب ol' سرگرم کننده است.

وجود دارد مقدار زیادی از boneheaded حرکت بود در اولین دامان.

پس از انتظار 10 هفته به صورت فصل به رزومه کاری خود را روز به طول انجامید کمتر از یک دقیقه.

"بسیار شرم آور برای خودم تیم ما خدمه ما بچه ها," او گفت:. "من احساس می کنم افتضاح برای آنها. آنها مقدار زیادی از کار سخت به گرفتن اتومبیل های ما آماده است."

به انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته لحظه. به دنبال مانند یک تازه کار به جای هفت بار قهرمان جام حذفی, او را شخم پشت ماشین دیگری مانند پریشان راننده پایان دادن به روز خود را هنگامی که او در آستانه برنده شدن در مرحله اول است.

"خدای من آنچه من می خواهم برای دریافت کنید که گوشه ای پشت به انجام آن دوباره" جانسون داد بزنم.

حتی یک بیت از غیر منتظره درام در مسیر بیش از حد دشوار است به اهلی زمانی که یک حمایت علامت متصل به دیوار خارج شد مالیده سست توسط Kyle Busch, ریز باقی مانده به کوره از دنی Hamlin ماشین.

با تویوتا در آستانه گرم شدن Hamlin موفق به اسلاید در پشت یکی دیگر از ماشین بسیار خوب کمی مطالعه آیرودینامیک که باعث باز, قطعه ای از وینیل به rip سست هر چند پرچم زرد مورد نیاز بود تا کارگران می تواند تعمیر دیوار.

در نهایت در یک جای ضد آب و هوایی در پایان با هیچ کس دیگری در چشم برای 50th جام پیروزی کار خود را.

"کار بزرگ! ماشین بزرگ!" Hoffman فریاد زد به او مدرج-بازگشت خدمه بیش از رادیو. "با تشکر از شما بچه ها. کار عالی! عالی! عالی! عالی!"

در شروع و پایان خط کشیدن تا آهنگ قبل از او بیرون رفت از شماره 4 ،

این یک روال او می خواهم انجام بسیاری از بار قبل.

تا Hoffman متوجه آن نبود روال در همه.

"من فقط می خواهم برای تشکر از همه از نسکار و همه تیم ها برای اجازه دادن به ما انجام آنچه ما انجام می دهیم" Hoffman گفته اسمیت. "من فکر نمی کنم آن تو بود که خیلی متفاوت است. پس ما برنده این مسابقه و این مرده خاموش کردن وجود دارد. ما از دست این طرفداران است."

این بود که یک روز که همه باید خود را از سهام فن ماشین حتی کسانی که حداقل کمی علاقه مند در یک دسته از پر سر و صدا اتومبیل رفتن دور و دور تخم مرغ به شکل بیضی برای 400 مایل است.

این بچه ها که دوست دارند به سرعت در حال تنظیم سرعت برای هر کس دیگری در آمریکا به عقب بر گردیم در این بازی است.

در حال حاضر ما باید به حل و فصل برای این ساخته شده برای تلویزیون عینک قرار داده و تنها با لیگ ها و سازمان ها است که می تواند ساخته شده و این کار از نظر مالی به دلیل سنگین پخش هزینه که می توانید در کوتاه مدت و بدون تولید نیکل گران کردن بلیط و یا آسیا امتیازات یا مسخره هزینه پارکینگ.

PGA Tour تنظیم شده است برای بازگشت در ماه آینده (و به ما یک پیش نمایش از یکشنبه با یک موسسه خیریه پوسته بازی تلویزیونی NBC). IndyCar امیدوار به برگزاری اولین مسابقه فصل در تگزاس موتور جاده سریع السیر در چند هفته. لیگ اصلی بیس بال است هل دادن یک برنامه برای گرفتن آغاز شده در مختصر از فصل در اطراف چهارم جولای. NBA, NHL و لیگ فوتبال در حال مرتب سازی از طریق سناریوهای مختلف است که اجازه می دهد خود را امن بازگشت.

نسکار است که ساخت آن در پیچ و تاب سرعت با نژاد روز یکشنبه برای اولین بار از چهار جام حوادث برگزار می شود بیش از 11 روز در دارلینگتون و شارلوت موتور جاده سریع السیر.

فرض که آنها لازم نیست که یک موج مثبت آزمایش این بدون شک خواهد بود این قالب که دیگران را نگاه کنید به دنبال در روز و هفته و ماه آمده است.

امیدوارم ما باید بیشتر به تشویق کردن در مورد.

حتی اگر هیچ کس نمی تواند ما را بشنود.

___

پل نیوبری یک ورزشی نویس برای اسوشیتد پرس.نوشتن به او را در pnewberry(در)ap.org به دنبال او در توییتر در https://twitter.com/pnewberry1963 و پیدا کردن کار در https://apnews.com

___

بیشتر AP نسکار: https://apnews.com/NASCAR و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب