کاب قوی در بازگشت به تپه آرام ضرب و شتم Red Sox 7-2

توسط KYLE هایتاور بوستون (AP) — آنتونی سانتاندر و رناتو نونز هر راند در دو اجرا می شود و Baltimore Orioles برگ

توسط NEWSSHANS در 5 مرداد 1399

توسط KYLE هایتاور

بوستون (AP) — آنتونی سانتاندر و رناتو نونز هر راند در دو اجرا می شود و Baltimore Orioles برگزار کردن Boston Red Sox 7-2 روز شنبه حتی فصل خود را باز سری.

Hanser آلبرتو به پایان رسید با سه بازدید. Austin هیز و خوزه ایگلسیاس اضافه شده دو هر کدام.

الکس کاب (1-0) ثابت بود در اولین شروع خود را از آوریل 2019 پس از از دست رفته بیشتر از فصل گذشته با یک لگن آسیب است که نیاز به عمل جراحی. پس از بوستون زد 17 بازدید در آن 13-2 پیروزی در جمعه کاب بیشتر نگه داشته Red Sox تعادل اجازه می دهد فقط چهار بازدید و یک اجرا در حالی که قابل توجه شش در 5 1/3 نوبت کار.

او در زمان یک صندلی در ششم پس از دادن یک خانه اجرا به میچ Moreland.

اما کاب تا به حال جایی برای اشتباه به لطف اجرای حمایت از یک Orioles صف که شروع به پریدن کرد بر روی زمین از بوستون استارت مارتین پرز در اوایل در خفاش ها به او 5-0 کوسن. Red Sox افزود: یکی دیگر از اجرا کردن مسکن پل سرخ به جلو و در عرض 5-2. او کشیده شد به نفع Miguel Castro که بی درنگ زده کردن hitter وظیفه خرج کردن Xander Bogaerts برای پایان دادن به این تهدید است.

پرز (0-1) به طول انجامید فقط پنج نوبت خود را در Red Sox اولین دادن تا پنج اجرا می شود در شش بازدید و پیاده روی دو.

هیز و آلبرتو باز بازی با back-to-back بازدید. پرز به نظر می رسید به کار راه خود را از جام جم پس از قابل توجه جثه Iglesias و Anthony سانتاندر به خط اما نونز دو برابر کردن هیولا سبز به ثمر رساند هیز و آلبرتو.

یک زمین پیشرفته نونز به سوم و او آن را 3-0 زمانی که رافائل Devers و سنن و پدرو سورینو نرم grounder به سوم.

Red Sox شد فقط 1 تا 7 با دوندگان در به ثمر رساندن موقعیت تابنده 10 دونده بر روی پایه. بزرگترین نقطه روشن شد الکس Verdugo که تا به حال سه بازدید در اولین شروع خود را پس از آمدن بیش در تجارت است که فرستاده Mookie بتی و دیوید قیمت به لس آنجلس داجرز.

مربی اتاق

آرام: LHP جان به این معنی که خراشیده شد از اول حرفه ای باز کردن بعد شروع به دلیل شانه و خستگی و انتظار برای بازگشت جولای 30 برابر میامی. "بازوی من احساس بسیار خوبی در حال حاضر" به معنی روز شنبه گفت. ... مسکن شکارچی هاروی (ساعد راست فشار) نیست به آینده 10 روز IL. "او هنوز هم در حال پیشرفت. او را به رفتن به شروع به بازی گرفتن اینجا امیدوارم به زودی" مدیر براندون هاید گفت.

Red Sox: اس اس Xander Bogaerts و C مسیحی Vázquez هر دو رو یک روز شنبه. مدیر Ron Roenicke گفت: هر دو خوب هستند اما که آن را بخشی از یک برنامه برای دریافت غذای بقیه برای بعد بازی که سقوط بلافاصله پس از بازی شب. هدف این است که برای جلوگیری از زود آسیب های, او گفت:. Tzu-Wei Lin و کوین Plawecki آغاز شده را در خود جای. "به ویژه این هفته ما رو 10 در یک ردیف" Roenicke گفت. "من نمی خواهم کسی بازی 10 بازی در یک ردیف در حال حاضر." آن را نمی خواهد مانع استارت مورد استفاده قرار گرفتن در خرج کردن-هدف قرار دادن وضعیت به عنوان Bogaerts آیا در ششمین دور روز شنبه.

بعدی

آرام: Left-hander وید LeBlanc می کند خود را آرام اولین در سری آخر یکشنبه. 35 ساله که قبلا تن به تن در ژاپن و برای هفت تیم های لیگ از جمله سیاتل در فصل گذشته قبل از امضای جزئی لیگ مقابله با بالتیمور در ماه ژانویه است.

Red Sox: Right-hander Ryan وبر اولین روز افتتاحیه فهرست این فصل پس از آغاز آخرین چهار در سه گانه-A. در 11 لیگ برتر شروع می شود او 1-5 با 5.96 عصر. او اجازه دو به دست آورده اجرا می شود بیش از 7 2/3 نوبت خود را در تنها دو حرفه ای و حضور در برابر بالتیمور در فصل گذشته.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب