چینی گروه مشغول هک کردن شبکه های دولت در آسیا و اقیانوس آرام

گزارش اخیر اسرائیل امنیت سایبر شرکت بازرسی نشان داد که چین بر اساس نرم گروه به نام Naikon با انجام 5 سال به جا

توسط NEWSSHANS در 2 خرداد 1399

گزارش اخیر اسرائیل امنیت سایبر شرکت بازرسی نشان داد که چین بر اساس نرم گروه به نام Naikon با انجام 5 سال به جاسوسی سایبری علیه کشورهای منطقه آسیا و اقیانوس آرام. سازمان ملل با هدف Naikon شامل اندونزی و تایلند و میانمار و ویتنام و برونئی و فیلیپین و استرالیا. هک گروه با تمرکز بر شرکت های دولتی و همچنین وزارتخانه های دولت در رابطه با علوم و امور خارجه. هکرها می خواستم برای دسترسی به اطلاعات برگزار شد که ژئوپولیتیک ارزش.

حمله به دولت

بازرسی آمده بود در سراسر فعالیت های Naikon در 2015. پس از هکرها رفت و در زیر رادار های امنیت سایبر شرکت می تواند اطلاعات زیادی را در فعالیت های خود را. آن است که تنها به تازگی است که این شرکت کشف شده است که Naikon تا به حال نه تنها فعال بوده است اما تا به حال آن شتاب فعالیت های جاسوسی شروع سال گذشته است. هر چند پاسگاه به طور مستقیم و نه دولت است که Naikon مرتبط است دولت چین 2015 گزارش شرکت امنیتی آمریکایی ThreatConnect نشان داد که هک شد و یک واحد تحت کنترل افراد ارتش آزادی بخش (PLA) است.

Naikon در ابتدا تلاش برای نفوذ به یک سازمان دولتی. اگر موفق آنها سرقت اطلاعات حساس مانند اسناد و مدارک و اطلاعات تماس. آن است که این اطلاعات است که هکرها با استفاده از حمله به سازمان های دیگر از دولت است. پاسگاه آمد به می دانم که در مورد آن پس از پیدا کردن یک ایمیل که حاوی یک سند با نرم افزارهای مخرب آلوده. هنگامی که یک فرد باز می شود سند این بدافزار وارد سیستم و تلاش می کند برای دانلود دیگر نرم افزارهای مخرب شناخته شده به عنوان "Aria-بدن است."

چین بر اساس گروه نرم Asia-Pacific دولت. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

"این را می دهد هکرها از راه دور دسترسی به کامپیوتر و یا شبکه را دور می زند اقدامات امنیتی... این گروه با استفاده از به اصطلاح spear-phishing که در آن آن را می فرستد یک ایمیل با آلوده سند که به نظر می رسد مانند آن را از یک منبع قابل اعتماد در این مورد یکی دیگر از دولت رسمی. آنها قادر به دریافت اطلاعات برای ایجاد ایمیل های جعلی از قبلی حملات موفق و یا اطلاعات عمومی. هنگامی که آنها در داخل یک شبکه آنها می توانند راه اندازی حملات بیشتر و بدون تشخیص" با توجه به CNBC.

یک گزارش توسط لابراتوار کسپرسکی یک شرکت امنیت سایبر از روسیه تا به حال نام Naikon به عنوان یکی از فعال ترین "advanced persistent threats" در آسیا است. 2015 ThreatConnect گزارش شناسایی Naikon به عنوان بخشی از ارتش را دومین ویژگی های شناسایی دفتر واحد 78020.

پس از انتشار این گزارش این گروه ظاهرا "ناپدید شد." هیچ آثار قابل توجهی از فعالیت های خود را می تواند در بر داشت تا همین اواخر. معلوم نیست که آیا Naikon را حرکت تهاجمی در سالهای اخیر و باید با آن در آینده تحت یک زنجیره جدید از فرمان.

پکن جای تعجب نیست محروم گسترش هر گونه حمایت از گروه های هک با هدف قرار دادن کشورهای دیگر. یک سخنگوی دولت استرالیا نشان داد که هک فعالیت اظهار داشت: در بازرسی گزارش نشده بود تحت تاثیر قرار دولت فدرال و یا نخست وزیر ، این گزارش اشاره می کند که Naikon تا به حال با موفقیت نفوذ یک کامپیوتر استفاده می شود اندونزی یک دیپلمات که مشغول به کار در سفارت در کانبرا است.

هکرهای چینی کاشت شده است نرم افزارهای مخرب بر روی آیفون متعلق به Uyghurs از دسامبر 2019. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

نرم Uyghurs

در حالی که شیوع کروناویروس افتضاح به بار هرج و مرج در چین متوقف نشده پکن از beefing تا نظارت بر اقلیت جامعه اویغور در سین کیانگ. با شروع از اواخر دسامبر هکرهای چینی کاشت شده است نرم افزارهای مخرب بر روی آیفون متعلق به Uyghurs. اطلاعات شخصی مهم مانند ایمیل, عکس, پیام های فوری, محل GPS و لیست تماس بودند به سرقت رفته توسط هکرها.

به نفوذ اپل هکرها هدفمند محبوب اویغور وب سایت های مانند اویغور بار اویغور آکادمی ، هنگامی که یک فرد بازدید از این سایت با استفاده از آی فون خود را با نرم افزارهای جاسوسی را به طور خودکار دریافت کنید. برای محافظت از خود را از هک شدن آیفون صاحبان باید به روز رسانی دستگاه خود را به نسخه iOS 12.4.

 دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

حرص و آز می تواند خراب کردن یک فرد سرنوشت


tinyurlis.gdclck.rushrtco.de
آخرین مطالب