چین اولین کاوشگر مریخ در حال رفتن به به نام "Tianwen'

جمعه, آوریل 24 چین بود "فضا روز" جشن 50 سال سالگرد اولین ماهواره خود را راه اندازی. این جمعه گذشته چین مشخص شد

توسط NEWSSHANS در 19 اردیبهشت 1399

جمعه, آوریل 24 چین بود "فضا روز" جشن 50 سال سالگرد اولین ماهواره خود را راه اندازی. این جمعه گذشته چین مشخص شده این مناسبت با اعلام نام خود را برای اولین کاوشگر مریخ: Tianwen. با توجه به چین ملی فضایی آمریکا (CNSA), Tianwen ترجمه برای "تلاش برای آسمانی حقیقت است."

“Seven Minutes of Terror” – the Entry, Descent and Landing (EDL) of the Mars Science Lab (MSL) – Mars Curiosity Rover. China hasn’t released all of the details, but they say that their Tianwen mission will also utilize retrorockets and parachute to land on Mars. (Image NASA/JPL)

"هفت دقیقه وحشت' — ورود نزول و فرود (EDL) از آزمایشگاه علمی مریخ (MSL) — مریخ کاوشگر کنجکاوی. چین نشده منتشر شده همه جزئیات, اما آنها می گویند که خود را Tianwen ماموریت نیز استفاده از retrorockets و یک چتر نجات برای فرود بر روی مریخ. (تصویر: NASA / JPL)

چین با بهره گیری از موفقیت های اخیر خود چانگ خاوری 4 ماموریت به ماه که شامل یک کاوشگر مریخ نورد و همچنین ارتباطات ماهواره ای است. در حال حاضر آنها در حال راه اندازی یک ماموریت به مریخ برنامه ریزی شده برای این آینده جولای. این Tianwen ماموریت نیز از ویژگی های یک مدارگرد و یک کاوشگر و 6-چرخ خورشیدی مریخ نورد. CNSA در بیانیه ای گفت:

این CNSA نیست که باز به ناسا و یا دیگر آژانس های فضایی به طوری که برخی از جزئیات این ماموریت ها مشخص نیست. اما آن است که تقریبا هم تراز با دیگر مریخ ماموریت های که در حال بررسی زمان های گذشته و شرایط مریخ و این که آیا آنها منجر به habitability.

در سال 2016 رسمی چینی خروجی اخبار العالم گزارش داد که Tianwen خواهد شد "کاوشگر زمین با رادار انجام تجزیه و تحلیل شیمیایی در خاک و به دنبال مولکولهای زیستی و biosignatures." این CNSA همچنین گفت:

که همه به خوبی و خوب است اما آنچه در برخی از جزئیات این ماموریت ؟ این فضاپیما که می رسند در مریخ زمانی در مارس سال 2021 (اگر جولای تاریخ راه اندازی شرکت است) را در مدار این سیاره برای برخی از زمان. چین نشده گفت: دقیقا زمانی که کاوشگر/مریخ نورد مستقر خواهد شد به سطح. اما زمانی که آن را انتظار می رود که آن را با استفاده از retrorockets ، airbags و یک چتر نجات به مدیریت آن هبوط و فرود. به نظر می رسد مانند Tianwen نام امر به کاوشگر اما رور را دریافت نام خود را.

مریخ نورد خواهد بود 6-چرخ خورشیدی مریخ نورد و باید یک ماموریت طول حداقل سه ماه. آن را حمل 13 دستگاه علمي و وزن بیش از 200 کیلوگرم (440 پوند). هر چند مهم همه خود را در آن به Tianwen ماموریت نیز تظاهرات تکنولوژی ماموریت برای چین ماموریت بعدی به مریخ است که بلند پروازانه نمونه-بازگشت ماموریت میله میله برای 2030s. هیچ یک از این شدت بهم زدن غوطه دادن ، ما در حال گرفتن عادت کرده اند موفق به فرود بر روی مریخ تا حد زیادی به لطف ناسا.

This Oct. 25, 2016, image shows the area where the European Space Agency’s Schiaparelli test lander reached the surface of Mars, with magnified insets of three sites where components of the spacecraft hit the ground. It is the first view of the site from the High Resolution Imaging Science Experiment (HiRISE) camera on NASA’s Mars Reconnaissance Orbiter taken after the Oct. 19, 2016, landing event and our highest resolution of the scene to date. Annotations by the author. (Image: NASA/JPL-Caltech)

این Oct. 25, 2016, تصویر را نشان می دهد منطقه ای که در آن سازمان فضایی اروپا Schiaparelli تست کاوشگر برتر سطح مریخ با بزرگ insets از سه سایت که در آن اجزای فضاپیما به زمین برخورد. این اولین مشاهده از سایت های با وضوح بالا تصویربرداری آزمایش علوم (HiRISE) دوربین در ناسا Mars Reconnaissance Orbiter گرفته پس از اکتبر. 19, 2016 فرود رویداد و ما با بالاترین وضوح از صحنه به تاریخ. حاشیه نویسی توسط نویسنده. (تصویر: NASA / JPL-Caltech)

اما بسیاری از تلاش در فرود فضاپیما بر روی مریخ abysmally شکست خورده. وجود دارد بسیاری از فن آوری های پیچیده است که باید مستقر به طور موثر به کار می کنند. و اگر چین به تازگی به حال موفقیت با ماه ماموریت دیگر کشورهای ماموریت به مریخ رفته اند و نه خوب. اولین تلاش برای فرود بر روی مریخ قدمت آن به سال 1962 زمانی که اتحاد جماهیر شوروی تلاش برای به دست آوردن یک کاوشگر به مریخ است. که ماموریت موفق به ترک مدار زمین کم. در بیشتر دوران مدرن مارس 2016 به دقیق این سیاره را Schiaparelli EDM کاوشگر سقوط کرد زمانی که آن را تلاش برای فرود بر روی مریخ.

NASA’s Viking Lander landed at Utopia Planitia in 1979 and snapped this image of frost-covered soil and rocks. China’s Tianwen lander will also land at Utopia Planitia. Image Credit: By “Roel van der Hoorn (Van der Hoorn)” – Own work based on images in the NASA Viking image archiveSee accurate colors at: PIA00571: Ice on Mars Utopia Planitia Again, (Image: CCO1.0)

ناسا کاوشگر وایکینگ فرود در فرودگاه مدینه فاضله Planitia در سال 1979 و جامعی در این تصویر از یخ پوشیده از خاک و سنگ است. چین Tianwen کاوشگر نیز زمین در مدینه فاضله Planitia. تصویر: توسط 'Roel van der هورن (شهر) (Van der هورن)' – خود کار بر روی تصاویر در ناسا وایکینگ تصویر archiveSee رنگ های دقیق در: PIA00571: یخ در مریخ مدینه فاضله Planitia دوباره CCO1.0)

در واقع تنها آمریکا و روسیه/اتحاد جماهیر شوروی را با موفقیت فرود آمد هنر و صنعت در مریخ و تنها ناسا با موفقیت فرود آمد rovers. این نمی تواند چین را اولین ماموریت به مریخ است. آنها بخشی از روسی Phobos-Grunt ماموریت. که فضاپیما بود به بازدید از مریخ قمر فوبوس و بازگشت نمونه, اما چین شامل خود Yinghuo-1 مدارگرد مریخ در این ماموریت است. که ماموریت نابود شد که موشک منفجر شد. همانطور که برای سایت های فرود در ابتدا CNSA دنبال شد در دو امکانات.

The Chinese National Space Administration’s new logo for their Tianwen mission. (Image : CNSA/Xinhua)

چینی فضایی ملی دولت لوگوی جدید خود را برای Tianwen ماموریت. (تصویر: CNSA / فردا نیوز)

کسانی بودند Chryse Planitia منطقه و بهشت من مونس منطقه است. اما در سال 2019 چین اعلام کرد که تا به حال شناسایی دو مقدماتی فرود بیضی هر دو در مدینه فاضله Planitia منطقه است. هر یک از بیضی است که حدود 100 تا 40 متر (62 x 25 مایل.) این CNSA نیز پرده برداری از لوگوی جدید خود را برای اولین ماموریت مریخ. آن را تلطیف حرف "C" برای چین و همچنین سیارات در مدار. این Tianwen ماموریت آرم همچنین شامل کلمه "مریخ است."

ارائه شده توسط: جهان امروز [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

دولت بریتانیا رها کردن زوم به دلیل ترس از تهدید امنیتی


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب