بلمونت مجموعه سرعت برای تاج سه گانه با Tiz قانون مورد علاقه

رابین <url> سواری Tiz قانون در طول تمرین در بلمونت پارک در روز جمعه. Tiz قانون نصب شده است به عنوان یک

توسط NEWSSHANS در 31 خرداد 1399
 Robin Smullen rides Tiz the Law during a workout at Belmont Park on Friday. Tiz the Law has been installed as a 6-5 favorite to win today’s Belmont Stakes. Seth Wenig | AP photo

رابین <url> سواری Tiz قانون در طول تمرین در بلمونت پارک در روز جمعه. Tiz قانون نصب شده است به عنوان یک 6-5 مورد علاقه را به نفع خود امروز بلمونت استیکس.

ست Wenig | AP photo

<p>Tap It to Win, center, is one of the top contenders to win today’s Belmont Stakes, which for the first time is serving as the first leg of the Triple Crown</p> <p>Seth Wenig | AP photo</p>

ضربه بزنید و آن را به نفع خود, مرکز, یکی از برترین رقیب را به نفع امروز بلمونت استیکس که برای اولین بار است که در خدمت به عنوان پا برای اولین بار از تاج سه گانه

ست Wenig | AP photo

آن بوده است که 17 سال از جک Knowlton و Sackatoga پایدار بگیرید و یاد دهید, سوار, زرد, اتوبوس مدرسه به بلمونت استیکس. این یک rollicking حزب بر روی چهار چرخ برای گروهی که آمد به تماشای کلت خود را خنده دار کید سعی کنید رفت و برگشت به تاج سه گانه.

این اتفاق رخ نداد آن روز.

در حال حاضر مالکیت گروهی که اقدام به خرید فقط یک یا دو نیویورک-تربیت کلت یک سال است که به دوباره سعی کنید با Tiz قانون است. او ستاره از 10-اسب زمینه برای بلمونت در شنبه شاید بزرگترین رویداد ورزشی آمریکا پس از coronavirus همه گیر تعطیل رقابت در اواسط ماه مارس.

"من هنوز هم از خواب بیدار و نوع خرج کردن خودم و می گویند به نظر می رسد مانند رعد و برق واقعا زده دو بار" Knowlton گفت.

Tiz قانون است اوایل 6-5 مورد علاقه برای بلمونت که لگد کردن چه Knowlton خواستار "عقب تاج سه گانه." به جای تکمیل این مجموعه از سه نژاد اجرای بیش از پنج هفته بلمونت گرفتن همه چیز شروع برای اولین بار. کنتاکی دربی به شرح زیر در سپتامبر. 5 با Preakness در پایان بر Oct. 3.

Tiz قانون تنها اسب در مسابقه با درجه 1 مخاطرات پیروزی. او سعی خواهیم کرد به جفتک انداختن تاریخ به عنوان اولین نیویورک-تربیت در 138 سال به برنده 1 میلیون دلار نژاد. او 82 سال مربی بارکلی Tagg است که در تعقیب یک پیروزی است که بازداشته او در سال 2003 پس از خنده دار کید برنده Kentucky Derby و Preakness تنها به از دست دادن تاج سه گانه پیشنهاد در بلمونت.

"Tiz قانون شده است و بهترین 3 ساله از ژانویه اساسا و او باقی می ماند که" بازنشسته سالن از شهرت سوارکار اسب دوانی شدن جری بیلی گفت. "او می شده اند مورد علاقه در هر تاج سه گانه مسابقه ما زد پس ما باید یک ستاره است که ما در حال رفتن برای دیدن در روز شنبه."

این Belmont — rescheduled از ژوئن 6 — اجرا می شود در 1 1/8 مایل اولین بار پس از سال 1925 آن را نمی خواهد معمول آن خسته کننده 1 1/2 مایل است. چهار finishers کسب Kentucky Derby مقدماتی نقاط از جمله 150 به برنده.

"او همه کاره اسب. او وجود دارد می تواند در سرعت و یا نشستن بنابراین من می توانید انجام دهید هر آنچه من می خواهم" Tiz قانون سوارکار اسب دوانی شدن مانی فرانکو گفت. "او را اجرا کنید در اینجا قبل و برنده و من فکر می کنم او دوست دارد مسیر به طوری که به نفع ما است."

رقیب مربی علامت Casse گفت: "اگر شما او را ضرب و شتم شما برنده شوید."

Casse زین 6-1 شات ضربه بزنید و آن را به نفع خود و تلاش برای تبدیل شدن به اولین مربی برای برنده شدن بازگشت به عقب در 24 سال پس از مصرف در سال گذشته بلمونت با سر وینستون. لیندا برنج نظارت 15-1 شات حداکثر بازیکن. هیچ زنی را آموزش داده برنده تاج سه گانه مسابقه. تنها Volante است اوایل 9-2 دوم انتخاب آینده سریع در 10 روز اخراج. Dr پست 5-1 سوم انتخاب در wagering.

تاریخ و فاصله نیست تنها چیز متفاوت در مورد این بلمونت. پیوستن به طرز چشمگیری قوانین جدید ناشی از COVID-19 به معنی هیچ یا صاحبان طرفداران مجاز در وسیع آهنگ که معمولا کلاه حضور در 90,000.

Knowlton دیده نشده Tiz قانون مسابقه در فرد پس از Feb. 3 در فلوریدا به دلیل بیماری همه گیر. مصمم او و گروه خود را طرح به سازمان دیده بان در یک رستوران ایوان در شمال ایالت ساراتوگا اسپرینگز.

"همیشه وجود دارد یک Sackatoga در برخی از راه شکل یا فرم" Knowlton گفت.

هیچ شارلاتان, افتخار, A. P. Maxfield یا نادال در این زمینه به دلیل صدمات و ناگهانی بازنشستگی. هیچ باب Baffert سفید با موهای مربی شکست نخورده شارلاتان و نادال.

"در بسیاری از راه های احساس من بلمونت بود کنتاکی دربی, اولین بار بهترین اسب در آموزش رفتن به دیدار یکدیگر" Knowlton گفت. "واضح است که با باب دو اسب و Maxfield خارج وجود ندارد کاملا قدرت ستاره همه ما انتظار می رود."

بدون Baffert همکار Hall of Famers استیو Asmussen, Casse بیل مات و تاد Pletcher را زین نصف این زمینه است.

"این رفتن به یک دور صحنه های مختلف برای مطمئن" Pletcher گفت. "این غم در برخی از راه, اما ما سپاسگزار هستیم این فرصت را اجرا کنند."

NBC Sports خواستار چند audibles در پوشش آن. این شبکه با استفاده از هفت دوربین به جای آن از حد معمول 25, واقعیت افزوده توسط دوربین از نیویورک مسابقه انجمن. سه سوارکاران را می پوشند میکروفون به منظور افزایش مسابقه برای تلفن های موبایل بر روی پخش فاقد جمعیت و سر و صدا.

لری drf formulator خواهد تماس نژاد از یک پلت فرم در طبقه سوم جایگاه حدود 40 فوت زیر را معمول شیشه ای محصور در جای بلند قرار دادن.

این شبکه دارای 50 نفر در محل به جای 200 که مشغول به کار در سال گذشته از جمله drf formulator و خبرنگاران کنی برنج و بریتنی Eurton انجام رومینگ مصاحبه با رونق میکروفون از یک فاصله اجتماعی از 6 فوت.

میزبان مایک Tirico و تحلیلگر Randy Moss کار خواهد کرد از استودیو در استمفورد ایالت کانکتیکات. بیلی را در بررسی از خانه فلوریدا در حالی که ادی Olczyk معلولیت مسابقه از زیرزمین خانه خود را در شیکاگو است.

با تمام این تغییرات برای اسب و انسان Tiz قانون باقی مانده است آرام بخش حضور.

"او به نظر می رسد این نوع اسب است که همه چیز را در گشاد گشاد راه رفتن" Knowlton گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب