چین جاسوسی رهبران آفریقایی

به گزارش میراث بنیاد محافظه کار فکر می کنم تانک, چینی, شرکت های ساخت و ساز که در ساخت کلید دفاتر و خوابگاه برا

توسط NEWSSHANS در 17 خرداد 1399

به گزارش میراث بنیاد محافظه کار فکر می کنم تانک, چینی, شرکت های ساخت و ساز که در ساخت کلید دفاتر و خوابگاه برای مقامات باید بررسی پتانسیل جاسوسی. طبق معمول حزب کمونیست چین (CCP) رابط آمده اند را با اشاره انگشت در آمریکایی ها و اتاق فکر آنها را سرزنش برای "رانندگی گوه دوستانه بین همکاران."

گزارش

تهیه شده توسط جاشوا Meservey, ارشد, تحلیلگر سیاسی آفریقا و خاورمیانه گزارش شده است چند takeaways کلیدی.

  • با روابط گسترده ای بر اساس وام های ساخت و ساز و تجارت پکن است غیر قابل انکار ساخته شده بسیار عالی نظارت شبکه در آفریقا در مقایسه با دیگر ابرقدرت.
  • حداقل 186 ساختمان که تحت "حساس" دسته ساخته شده و بازسازی شده توسط شرکت های چینی.
  • مانند توزیع کلید خانه را به سارق, چینی, شرکت های مخابراتی را راه اندازی حداقل 14 "امن" شبکه های مورد استفاده برای انتقال اطلاعات در درون دولت های آفریقایی.
  • سی و پنج دولت های آفریقایی استفاده از "استعداد" تجهیزات چینی برای رایانه و در شبکه خود را.
  • وجود 54 کشور در مجموع در آفریقا است. از این حداقل 40 یک چینی ساخته شده است ساختمان دولت با بیشترین تعداد در نامیبیا (25 ساختمان) و آنگولا (15), گینه استوایی (11) غنا (11) و اوگاندا (11).

این ساختمان ها عبارتند از ریاست جمهوری و یا نخست وزیر منازل و ادارات و مجالس امور خارجه و دفاتر و حتی نظامی و پلیس تاسیسات. این فرصت های بالقوه برای جاسوسی بر روی دولت ها و پیدا کردن خود درونی. ساختمان لزوما به نوبه خود بسیار از سود خود را. پس چرا دولت چین صرف پول زیادی برای ساخت آنها ؟

(Image: Screenshot / YouTube)

آفریقایی ساختمان های ساخته شده و یا بازسازی شده توسط شرکت های چینی شامل ریاست جمهوری و یا نخست وزیر منازل و ادارات و مجالس امور خارجه ادارات و ارتش و پلیس و تاسیسات. (تصویر: Screenshot / YouTube)

اطلاعات gleaned از نظارت می تواند شامل تنظیمات شخصی فردی رهبران در یک کشور همراه با موقعیت های مالی خود را سیاست تمایلات و بحرانی دیگر بیت از اطلاعات شخصی.

علاوه بر این شرکت های ساخت و ساز در شارژ از پروژه ها عمدتا شرکت های دولتی, به این معنی که دولت چین به طور مستقیم می گویند در چگونه آنها انجام کسب و کار. آنها نیاز به گزارش حزب کمونیست چین.

قبلی سابقه

با توجه به Meservey, نویسنده, نیاز, برای, گزارش, آمد, از سال 2018 رسوایی که دیدم چین نصب دستگاه های گوش دادن در مقر اتحادیه آفریقا در آدیس آبابا, اتیوپی. روزنامه فرانسوی لوموند به ارمغان آورد و این اتهام به نور بر اساس تحقیقات نشان داد که سرورهای مستقر در آفریقای مرکزی ارسال شد اطلاعات به شانگهای از نیمه شب تا 2 صبح به طور منظم.

البته سرور راه اندازی شد توسط مهندسان چینی که در سمت چپ "درب پشتی" باز برای جمع آوری اطلاعات.

چرا جهان نیاز به مراقبت

حزب کمونیست چین عظیم نفوذ در آفریقا است. اما چرا آفریقا ؟ آفریقا و بسیاری از کشورها است و به خوبی نشان داده در سازمان ملل متحد. موثر بر رهبران آفریقایی برای ارسال به پکن می تواند بر تصمیم گیری دموکراتیک مبتنی بر رای گیری در سازمان ملل متحد.

(Image: Screenshot / YouTube)

آفریقا و بسیاری از کشورها است و به خوبی نشان داده در سازمان ملل متحد به طوری موثر بر رهبران آفریقایی برای ارسال به پکن می تواند بر تصمیم گیری دموکراتیک مبتنی بر رای گیری در سازمان ملل متحد. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در سال 1971 کشورهای آفریقایی ارائه بخش عمده ای از آرا که لگد تایوان ساخته شده و پکن نماینده رسمی چین است. پس از کشتار تیان آن من آن ملتهای آفریقا کمک کرد که پکن آب و هوا انتقاد از غرب است. امروز سازمان ملل متحد مراقبت می کند که بسیار برای اویغور گرفتاری یا فالون گونگ ارگان برداشت. چرا ؟

پکن قابلیت جاسوسی هستند که به هیچ یک دوم. اگر اطلاعات حساس جمع آوری شده است در مورد یک انتقادی آفریقایی رهبر او یا او می تواند تهدید و آورده CCP تحت کنترل است. علاوه بر این وجود دارد خطرات قابل توجهی مطرح شده به کشورهای توسعه یافته در آینده به آفریقا برای تجارت و همکاری های بین المللی.

اسرار کسب و کار و استراتژی مناقصه ها و فرآیندهای در حال تمام چپ به رحمت تجهیزات جاسوسی موجود در منازل و ادارات و در شبکه های مخابراتی. این باور نکردنی به شمار موانع برای همکاری با شرکت های غربی و دولت های که ارزش صداقت در ارتباطات امن.

برای بیشتر بخوانید از بنیاد میراث, گزارش, کلیک کنید اینجا.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چگونه چین جشن روز بین المللی زنان


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن