چین مجازات استرالیا با جو تعرفه

رابطه بین چین و استرالیا شده است کاملا پر تنش پس از CCP شیوع کروناویروس. زمانی که استرالیا خواسته است که مناسب

توسط NEWSSHANS در 10 خرداد 1399

رابطه بین چین و استرالیا شده است کاملا پر تنش پس از CCP شیوع کروناویروس. زمانی که استرالیا خواسته است که مناسب پرس و جو انجام می شود به منظور تعیین منشاء COVID-19 پکن خشمگین شد احتمالا چرا که آنها نگران چیزی در مورد شیوع آنها مایل به نگه داشتن پنهان ممکن است به نور آمده است. به عنوان تنبیهی اندازه گیری چین برای افزایش تعرفه ها در استرالیا, جو, واردات بیش از 80 درصد است.

صدمه زدن به استرالیا

تعرفه های جدید شامل دو بخش — یک 6.9 درصد ضد یارانه تعرفه و 73.6 درصد ضد دامپینگ تعرفه. چینی دولت اعلام کرد که تعرفه های جدید در استرالیا جو اجرا شد و پس از انجام 16 ماه تحقیقات ضد دامپینگ شکایت. تحقیقات ظاهرا متوجه شد که داخلی به سختی صنعت متحمل ضرر و زیان گسترده با توجه به کسب و کارهای استرالیا آزادسازی جو در چین است.

کارشناسان بر این باورند که این صرف تبلیغات و جو تعرفه است اقدامات تلافی جویانه در برابر استرالیا تقاضا برای COVID-19 بررسی است. فقط یک هفته قبل از اعلام این جو تعرفه چین ممنوع, واردات گوشت از استرالیا شرکت. پکن نیز اعتقاد بر این بود با توجه به در معرض موارد مانند بلغور جو دوسر لبنی و شراب و غذاهای دریایی و.... به اضافه تعرفه کنترل کیفیت دقیق آزمون گمرک تاخیر ضد دامپینگ آزمون ،

(Image: Screenshot / YouTube)

فقط یک هفته قبل از اعلام این جو تعرفه چین ممنوع, واردات گوشت از استرالیا شرکت. (تصویر: Screenshot / YouTube)

استرالیا جو تجارت با چین اعتقاد بر این است به را تشکیل می دهند تقریبا 50 درصد از جو صادرات است. چنين جدید بالاتر از تعرفه خواهد رسید استرالیا کشاورزان بسیار سخت است. جو تولید کنندگان را رد کرد چین به اتهام میکنند و نگران هستند که روستایی اقتصاد ممکن است در نهایت از دست دادن به ما 500 میلیون دلار در سال است. بررسی های اخیر نشان داده است که استرالیا در حال مشاهده خود را در روابط تجاری با چین کمتر مطلوب و می خواهند دولت خود را برای ایستادن به دولت چین.

"استرالیا نا امید است با چین تصمیم به اعمال وظایف در استرالیا جو... ما رد اساس این تصمیم گیری خواهد شد و بررسی جزئیات این یافته در حالی که از نظر ما گام های بعدی... ما رزرو تمامی حقوق برای تجدید نظر در این موضوع بیشتر و اعتماد به نفس است که کشاورزان در استرالیا در میان اکثر تولیدی در جهان که بدون عمل دولت یارانه قیمت" استرالیا تجارت وزیر سیمون بیرمنگام گفت: به عنوان گزارش شده توسط 7News.

کسب و کار امیدوار است که چین و استرالیا توافقنامه تجارت آزاد (ChAFTA) امضا شده در سال 2015 را به نوعی جلوگیری از هر گونه تشدید تجارت درگیری بین دو کشور. با توجه به ChAFTA تقریبا 90 درصد از صادرات از استرالیا مجاز به ورود چین تعرفه-رایگان. اگر چین نیست, افتخار, این, سپس, استرالیا, کامل حق شکایت تحت توافقنامه تجارت آزاد. اما ChAFTA نمی ارائه هر گونه حفاظت در برابر ضد دامپینگ و تعرفه.

گسترش قدرت نرم

برای مقابله با چین در حال رشد و نفوذ در اقیانوس آرام استرالیا تصمیم گرفته است برای پخش آن در تلویزیون نشان می دهد در منطقه است. تحت US$17.1 میلیون دلار دولتی, پروژه نشان می دهد مانند Masterchef, امنیت مرزی, صداو همسایگان برگزار خواهد شد در اقیانوس آرام کانال های تلویزیون به زودی. با توجه به یک طرح 3 ساله تقریبا 1000 ساعت از استرالیا محتوا است که ساخته شده است در دسترس است کاملا رایگان در هفت اقیانوس آرام کشور است.

(Image: Screenshot / YouTube)

استرالیا نشان می دهد مانند Masterchef در حال ساخته شده است در دسترس است کاملا رایگان در هفت اقیانوس آرام کشور است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

چین رسانه های سرمایه گذاری در منطقه است که عمدتا یک پیشنهاد به خواستگاری کشورهای متعدد در این منطقه به سمت آن چیزی است که می تواند نقش مهمی در سازمان ملل متحد است. بر خلاف استرالیا برنامه هایی که عمدتا متمرکز بر سرگرمی, چینی نشان می دهد تمایل به تمرکز بر روی چین ارائه شده است به مردم و ترویج کمونیستی-نسخه تایید شده از هنرهای رزمی چینی و طب و فرهنگ است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

آمریکا کارکنان بهداشتی درمانی در معرض خطر از تقلبی چینی, ماسک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن