چین دارنده بالا از ما بدهی: چگونه مخاطره آمیز است ؟

همانطور که از آوریل سال 2020 چین برگزار شد در مورد US$1.07 تریلیون دلار بدهی ایالات متحده است که به میزان تقری

توسط NEWSSHANS در 28 تیر 1399

همانطور که از آوریل سال 2020 چین برگزار شد در مورد US$1.07 تریلیون دلار بدهی ایالات متحده است که به میزان تقریبا 15 درصد از آمریکایی اوراق قرضه خزانه و یادداشت های برگزار شده توسط کشورهای خارجی. چین دومین صاحب بدهی ایالات متحده پس از ژاپن در وهله اول. افزایش درگیری بین ایالات متحده و چین است که مردم تعجب می کنم که آیا پکن تصمیم به تخلیه بدهی ایالات متحده در بازارهای بین المللی در تلاش برای صدمه زدن به آمریکا است.

چین و ایالات متحده بدهی

ترس از چین آزادسازی بدهی های آمریکا است که عمدتا برگرفته از یک سوء تفاهم است که کشور می تواند به طور یک جانبه را در تصمیم گیری های مالی در رابطه با کشورهای دیگر بدون تاثیر خود را دارند. چنین چیزی هرگز نمی خواهد اتفاق می افتد. حتی اگر چین به تصمیم به تخلیه بدهی ایالات متحده و چین خود را به صورت عواقب آن است. دلار آمریکا با ارزش بین المللی به عنوان یکی از امن ترین دارایی. اگر چین بخواهد به فروش آنها وجود دارد متعدد خریداران مایل به خرید آنها.

برای مثال وقتی چین کاهش آن وزارت خزانه داری ایالات متحده منابع حدود US$180 میلیارد دلار در ماه اوت 2015 این نمی تواند بیشتر از یک مشکل به امریکا از سرمایه گذاران آن را خریدم. به علاوه که ارز به چین, سرمایه گذاری در, اگر آن را اجتناب دلار ایالات متحده آمریکا ؟ هیچ ارز می تواند مطابقت ایمنی تضمین شده توسط آمریکا, ارز, است که دقیقا چرا دلار بالا ارز در جهان و در سطح جهان مورد استفاده برای معاملات بین المللی. برای قرار دادن آن را دقیقا چین است که در هیچ موقعیت برای پرتاب کردن دلار.

Dumping dollars will make Chinese exports expensive. (Image: Screenshot / YouTube)

آزادسازی دلار را صادرات چین گران است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

اگر چین بود به طوری جسورانه به فروش گنجينه ایالات متحده در مقیاس بزرگ وجود دارد ناچار خواهد بود در کوتاه مدت تاثیر است. "یک تغییر ناگهانی در تعادل عرضه و تقاضا می تواند درایو کردن خزانه قیمت و رانندگی تا بازده خود را که در جهت مخالف حرکت به قیمت. که باعث افزایش هزینه های استقراض برای دولت ایالات متحده. همچنین از آنجا که وزارت خزانه داری بازده یک معیار برای مصرف کننده ایالات متحده کسب و کار و اعتبار نرخ بهره در همه چیز از اوراق قرضه شرکت های بزرگ به مالکان' وام مسکن را افزایش, احتمال کاهش اقتصاد" با توجه به انتخاب.

اما این حرکت نیز قرار دادن چین در خطر اقتصادی است. بدون حفظ ذخایر کافی از بدهی ایالات متحده پکن نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن نرخ ارز از renminbi در سطح مورد نظر. تخلیه دلار آمریکا تنها افزایش خواهد یافت renminbi ارز در ساخت تمام صادرات از چین به طور قابل توجهی گران تر در کشورهای خارجی. این امر از بین بردن چین صادرات مزیت است که به وضوح چیزی است که حزب کمونیست چین تمایلی به انجام. مانند چین ممکن است تهدید یک بار در در حالی که در مورد امکان آزادسازی دلار. اما این حداکثر است که پکن می تواند انجام دهد — همه بحث و اقدام.

امتناع از پرداخت بدهی?

با توجه به خسارت های اقتصادی ناشی از شیوع COVID-19 وجود داشته است خواستار آن است که آمریکا باید حاضر به بازپرداخت برخی از US$1.07 تریلیون بدهی که آن را مدیون به چین است. کسانی که استدلال می کنند به این اشاره می کنند که پکن پنهان حقیقت در مورد شیوع بیماری های ویروسی در ابتدا که ناشی از عفونت به سرعت در حال گسترش به دیگر نقاط جهان است. در عوض اگر چینی رژیم شده اند که صادقانه در مورد شیوع این عفونت می تواند موجود بوده اند و آسیب اقتصادی افزایش یابد. به این ترتیب ایالات متحده باید حاضر به پرداخت بخشی از بدهی و استفاده از این پول برای جبران آمریکایی کسب و کار و افراد برای ضرر و زیان آنها رنج می برد با توجه به همه گیر.

The U.S. will repay its loans to a creditor rather than avoid them. (Image via pixabay / CC0 1.0)

آمریکا را بازپرداخت وام خود را به طلبکار به جای اجتناب از آنها است. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

در حالی که این استدلال به نظر می رسد معقول و منطقی به یک شخص غیر روحانی مالی کارشناسان هشدار می دهند که چنین تصمیمی باید گرفته نمی شود. اگر امریکا حاضر به بازپرداخت وام خود شهرت این کشور رنج می برند. وام دهندگان دیگر را شروع تفکر "اگر دولت آمریکا پرداخت نمی کند به ما بدهی؟" این امر می تواند مضر به کشور توانایی افزایش بدهی ارزان. به این ترتیب به نظر نمی رسد به احتمال زیاد در همه است که دولت ایالات متحده خواهد بی احترامی بدهی خود را بازپرداخت.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

حدود 200000 Hongkongers مهاجرت به انگلستان


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن