چین نیروهای اتحادیه اروپا به شرایط داخلی سانسور

این واقعیت که حزب کمونیست چین (CCP) به اجرا در سخت سانسور و سیاست در کشور شناخته شده است حقیقت است. چینی سانسو

توسط NEWSSHANS در 5 خرداد 1399

این واقعیت که حزب کمونیست چین (CCP) به اجرا در سخت سانسور و سیاست در کشور شناخته شده است حقیقت است. چینی سانسور با هدف محدود کردن هر نظر مستقل است که کاملا متناقض به غرب در حمایت از آزادی فردی و آزادی مطبوعات. تنها صدای مجاز در چین است که چه رژیم کمونیستی تصویب و یا مایل به تحمل. و در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان اگر اتحادیه اروپا تبدیل شده خود را به عقب بر آرمان آزادی پس آنها را علنا نشان داد که چین حق دارد به سانسور هر یک از مطالب منتشر شده در داخل کشور.

چینی سانسور

بیست و هفت سفیران اتحادیه اروپا به تازگی در نامه ای که اشاره منشاء CCP coronavirus تعیین چین به عنوان منبع. زمانی که پکن به وزارت امور خارجه-حمایت چین روزانه منتشر شده در این نامه به علامت 45امین سالگرد اتحادیه اروپا و چین روابط مردم به زودی متوجه است که آن را به حال شده است را ویرایش کنید. اصلی اتحادیه اروپا در نامه ذکر شده که شیوع CCP کوروناویروس "در چین و گسترش بعدی آن به سایر نقاط جهان بیش از سه ماه گذشته موجب شده است که ما از قبل موجود طرح شده اند جانبی ردیابی." اما زمانی که چینی رسانه های دولتی منتشر, نامه, این جمله حذف شد.

جای تعجب اتحادیه اروپا را افزایش نمی دهد این موضوع به عنوان یک نگرانی است. در مقابل آنها به نظر می رسید آن را بپذیرید. Virginie Battu-Henriksson یک خارجی اتحادیه اروپا, امور, سخنگوی, اظهار داشت که حتی اگر نامه سانسور شد این واقعیت است که آن را منتشر شد به این معنی است که کلیدی اتحادیه اروپا مسائل مانند حقوق بشر تغییرات آب و هوا اپیدمی پاسخ و.... شد منتقل به مردم چین است. "هیئت اتحادیه اروپا تصمیم گرفت با این حال به ادامه انتشار op-ed قابل توجهی با بی میلی آن را به عنوان در نظر گرفته شد مهم برای برقراری ارتباط در سیاست های کلیدی اتحادیه اروپا," کمیسیون اروپا گفت: به گزارش رویترز.

(Image: Screenshot / YouTube)

اتحادیه اروپا را افزایش نمی دهد این موضوع به عنوان یک نگرانی هنگامی که در چین منتشر شده نسخه سانسور شده از نامه های نوشته شده توسط خود را سفیران. (تصویر: Screenshot / YouTube)

Cédric Alviani رئیس گزارشگران بدون مرز (RSF) شرق آسیا دفتر اشاره کرد که این حادثه نشان می دهد که چگونه چین طول می کشد استفاده از دموکراتیک رسانه ای سیستم برای دریافت آن نقطه در سراسر در حالی که با استفاده از رسانه های دولتی برای گمراه کردن مردم است. او اظهار داشت که دموکراسی در سراسر جهان باید در برابر چنین سیاست و رسانه های مستقل هرگز نباید نسبت به تبلیغات رسانه ها از سابق تا به حال یک احترام عمیق برای روزنامه نگاری و اخلاق. هنگ کنگ نویس مایکل Chugani به نام چین جهانی king وقتی که می آید به سوء استفاده از بازار آزاد قوانین.

به عنوان مثال Chugani نقل از پکن تصمیم به ممنوعیت ماهی قزل آلا از نروژ پس از این کشور اروپایی به سال 2010 جایزه صلح نوبل به فعال حقوق بشر Liu Xiaobo. از جمله سوء استفاده نیز به تمرین می آید به ایده آزادی مطبوعات هشدار داد. نوربرت Röttgen یک سیاستمدار محافظه کار گفت که او شوکه شده بود پس از یادگیری است که اتحادیه اروپا اجازه داده بود که نامه ای به سانسور می شود. وی یادآور شد مردم که مهم است برای صحبت با یک صدا و اتحادیه اروپا که نظرات تا به حال منعکس کننده منافع اروپا و ارزش ها.

محدودیت های ویزا

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرده است اعمال محدودیت صدور روادید برای خبرنگاران چینی که در آمریکا کار از جمله روزنامه نگاران که کار برای غیر آمریکایی رسانه ها داده خواهد شد ویزای کار معتبر برای 90 روز. قبلا روزنامه نگاران داده شد دسترسی به باز تک ویزای ورود. مانند کاهش ویزای دوره فقط حدود 3 ماه را نشان می دهد چقدر جدی واشنگتن در مورد مبارزه با رسانه های چینی تحت تاثیر قرار.

(Image: Screenshot / YouTube)

U. s. Department of Homeland Security صدور قانون جدید محدود کردن ویزا برای خبرنگاران چینی به 90 روز. (تصویر: Screenshot / YouTube)

مقامات ایالات متحده اعلام کرد که قوانین جدید لازم است به متعادل چین سرکوب مستقل روزنامه نگاری در کشور خود. در ماه مارس پکن اخراج اکثریت روزنامه نگاران آمریکایی کار برای رسانه ها مانند واشنگتن پست, نیویورک تایمزو وال استریت ژورنال. چین نیز کاهش مدت ویزای محدود کردن آنها از یک سال به شش ماه.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

آمریکا چین را متهم سرقت COVID-19 پژوهش


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب