چین دفاع COVID-19 دیدگاه در گزارش جدید

توسط کن MORITSUGU پکن (AP) — ارشد مقامات چینی, انتشار یک گزارش طولانی در این کشور در واکنش به کروناویروس همه گ

توسط NEWSSHANS در 18 خرداد 1399

توسط کن MORITSUGU

پکن (AP) — ارشد مقامات چینی, انتشار یک گزارش طولانی در این کشور در واکنش به کروناویروس همه گیر در دفاع از خود اقدامات دولت و گفت که چین ارائه اطلاعات به موقع و شفاف.

ملی کمیسیون بهداشت رئیس Ma Xiaowei گفت: های اخیر رسانه های خبری گزارش می دهند که دولت چین نیست در ابتدا به اشتراک گذاری این توالی ژنوم ویروس را "به طور جدی می رود در برابر حقایق است."

یک آسوشیتد پرس تحقیقات نشان داده است که دولت labs شنبه در انتشار نقشه ژنتیکی این ویروس برای بیش از یک هفته در ماه ژانویه به تأخیر انداختن شناسایی آن در یک کشور ثالث و به اشتراک گذاری اطلاعات مورد نیاز به منظور توسعه آزمایش داروها و واکسن.

Ma نیست آدرس خاص یافته در گزارش AP اما گفت: وجود دارد بسیاری از ناشناختهها در مراحل اولیه وقوع است و از آن زمان به جمع آوری شواهد و شکل فنی ویروس جدید.

"دولت چین نیست تاخیر و یا پوشش هر چیزی," او گفت:. "ما بلافاصله گزارش ویروس داده ها و اطلاعات مربوطه را در مورد این بیماری همه گیر به جامعه بین المللی ساخته شده و سهم مهمی در پیشگیری و کنترل این بیماری همه گیر در سراسر جهان است."

او علامت یک سری از اقدامات دولت از یک جدول زمانی دقیق در این گزارش دولت که زد به 66 صفحات در نسخه انگلیسی.

گزارش مشترک موفقیت چین در کاهش روزانه افزایش موارد جدید به تک رقمی در حدود دو ماه و "پیروزی قاطع ... در نبرد برای دفاع از هوبئی استان و پایتخت آن شهر ووهان" در حدود سه ماه.

ووهان که اولین مورد از این ویروس جدید شناسایی شد در اواخر سال گذشته بود که سخت ترین ضربه بخشی از چین در شیوع. شهر و به زودی پس از خیلی از استان هوبی قفل شده بودند را برای بیش از دو ماه برای جلوگیری از گسترش ویروس به سایر نقاط کشور است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن