چارلستون رای به حذف مجسمه از برده داری حمایت

توسط MEG KINNARD چارلستون S. C. (AP) — مقامات در تاریخی, South Carolina شهرستان چارلستون رای دادند سهشنبه به

توسط NEWSSHANS در 4 تیر 1399

توسط MEG KINNARD

چارلستون S. C. (AP) —

مقامات در تاریخی, South Carolina شهرستان چارلستون رای دادند سهشنبه به اتفاق آرا به حذف یک مجسمه معاون سابق رئیس جمهور و برده داری, مدافع, John C. Calhoun از مرکز شهر میدان, آخرین موج از اقدامات ناشی از اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

اعضای شورای تایید اندازه گیری 13-0 در اواخر روز نشست. اجازه حذف مجسمه سابق معاون رئیس جمهور آمریکا و سناتور کارولینای جنوبی از بالای 100 پا (30 متر) بنای تاریخی در مرکز شهر ماریون مربع است.

مقامات شهرستان گفت: در نهایت که Calhoun مجسمه قرار داده خواهد شد به طور دائم در "مناسب سایت که در آن از آن خواهد شد حفاظت شده و حفظ شود."

رای می آید یک هفته پس از شهردار جان تککلنبورگ اعلام کرد او ارسال خواهد قطعنامه به شورای شهر. او همچنین در رای گیری صورت گرفت.

این حرکت در می آید روز پس از پنجمین سالگرد قتل نه, سیاه, محله های کشیش نشین در یک حمله نژادپرستانه در مرکز شهر چارلستون کلیسا. آن را نیز می آید به عنوان شهرستانها در سراسر ایالات متحده در بحث برداشت از بناهای تاریخی به رهبران مؤتلفه و دیگران پس از سیاست بازداشت, مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در مینه سوتا است.

"چه زیبا نشان می دهد حمایت از ما در شورای شهر" ویل گفت که او خوشحال بود بسیاری تا به حال با هم می آیند "به پاک کردن ما طولانی و اغلب سابقه غم انگیز اما برای شروع به نوشتن یک جدید و عادلانه تر آینده است."

نهایی محل استراحت مجسمه سابق معاون رئیس جمهور آمریکا و کارولینای جنوبی, سناتور هنوز به تعیین خواهد شد یک تصمیم گیری خواهد شد که در سمت چپ به یک صفحه خاص. شهردار پیش بینی آن را به یک موزه محلی یا موسسه آموزشی ،

چهارشنبه گذشته هنگامی که در تککلنبورگ برای حذف مجسمه ده ها تن از معترضان مرتبط با اسلحه در اطراف بنای تاریخی, خروشان, "آن را به پایین!" ویدئو ارسال شده در توییتر نیز نشان داد علائم و اسپری-نقاشی روی بنای تاریخی است. پلیس گفت که آنها برجای برای خرابکاری و در نهایت بسته به منطقه یک شبه.

در قلب مرکز شهر چارلستون, Calhoun, برج بیش از یک آلاینده مربع آباد توسط مردم محلی و گردشگران به طور یکسان است که مکرر محل برگزاری جشنواره ها و مارکت ها. چندین سازمان را اخیرا گفته است که آنها دیگر نمی خواهد با استفاده از فضا در حالی که مجسمه باقی مانده است.

حدود 40 درصد از بردگی آفریقایی را به آمریکای شمالی آمد از طریق شهرستان بندر چارلستون که به طور رسمی عذرخواهی کرد در سال 2018 برای نقش آن در تجارت برده. در قطعنامه این شهر می گوید: این مجسمه در محل پس از سال 1898 "دیده می شود بسیاری از مردم به عنوان چیزی غیر از یک بنای یادبود برای دستاوردهای یک کارولینای جنوبی بومی بلکه یک نماد ستایش برده داری و چنین دردناک یادآوری از تاریخ برده داری در چارلستون است."

Calhoun حمایت از برده داری هرگز منحرف. او گفت: در چند سخنرانی در آمریکا طبقه در 1830s که در جنوب بودند بهتر از رایگان سیاه پوستان در شمال در حالی که خواستار برده داری یک "مثبت و خوب است."

ویل گفت: حذف نیست تحت پوشش کارولینای جنوبی میراث فرهنگی عمل می کنند که برای محافظت آثار تاریخی و نام و ساختمان به عنوان بنای تاریخی است و نه در اموال عمومی یا در بزرگداشت یکی از حوادث تاریخی ذکر شده در این قانون. با توجه به پارک های ملی, سرویس, شهر, فنی, اجاره زمین که در آن بنای تاریخی نشسته است که "به باز نگه داشته برای همیشه به عنوان زمین رژه برای سامتر پاسداران و واشنگتن نور پیاده نظام است."

تا کنون تککلنبورگ تفسیر شده است از نظر قانونی مورد مناقشه است. دو سوم رای از وزارت امور خارجه مجمع عمومی مورد نیاز است را به هر گونه تغییرات تحت میراث عمل یک کار دشوار در یک کشور که در آن محافظه کاران تسلط بر مجلس نمایندگان و سنا گذشته استفاده می شود برای حذف مؤتلفه پرچم از خانه ملت زمینه در سال 2015.

چند سیاه قانونگذاران اصرار دولت های محلی و کالج ها به عمل خود و سرپیچی از قانون حفاظت از بنای تاریخی به دلیل حمل آن هیچ اظهار داشت مجازات نیست و در مواجه با چالش دادگاه و چند در حال برنامه ریزی برای انجام این کار است.

___

مگ Kinnard را می توان در رسید .tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب