'هرج و مرج در گرجستان': کثیف اولیه نوامبر منادی?

توسط بیل بارو آتلانتا (AP) — دیرینه داد و بیداد بیش از حق رای و انتخابات در امنیت به سر آمد و در گرجستان که در

توسط NEWSSHANS در 21 خرداد 1399

توسط بیل بارو

آتلانتا (AP) — دیرینه داد و بیداد بیش از حق رای و انتخابات در امنیت به سر آمد و در گرجستان که در آن کثیف اولیه و حزبی انگشت اشاره ارائه شده نگران کننده یک پیش نمایش از یک ماه نوامبر مسابقه هنگامی که به میدان نبرد متحده می تواند به صورت بالقوه رکورد مشارکت مردم است.

بسیاری از دموکرات ها سرزنش جمهوری خواه وزیر امور خارجه برای hourslong خطوط ماشین رای گیری اختلال موقت رای گیری با کمبود و رای غیابی عدم به موقع برای روز انتخابات. دموکرات جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری نام آن را "کاملا غیر قابل قبول است." گرجستان خواهان منحرف مسئولیت به مترو آتلانتا را به شدت اقلیت دموکرات کنترل می شود, استان ها, در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا کمپین وکیل تقبیح "هرج و مرج در گرجستان است."

آن را مطرح شبح از بدترین نوامبر سناریو: قاطع دولت مانند فلوریدا و خود را "حلق آویز chads" و "پروانه برگه های رای" در سال 2000 باقی مانده در مناقشه طولانی پس از انتخابات ، در ضمن تهمت بایدن و حامیان آنها می تواند رقابت ادعای پیروزی و یا سوال در انتخابات را مشروعیت برافروختن در حال حاضر جوش رای دهندگان.

"من احساس می کنم ما در حال تلاش به عنوان یک کشور در حال حاضر به شنیدن افرادی که واقعا نیاز به شنیده می شود" گفت: آتلانتا ساکن راس ویکفیلد یک 28 ساله سفید نرم افزار مهندس که منتظر نزدیک به چهار ساعت به رای دادن و تماشای دیگران "صلح و وثیقه" در خط. "این به من اعتماد به نفس زیادی که ما در حال انجام آن است."

در مغلوب ساختن پیشی جستن ستاد ارشد مشاوره جاستین کلارک سرزنش گرجستان رای-با-پست فشار در میان COVID-19 pandemic اشاره به این رئیس جمهور بی اساس ادعا می کند که رای گیری غایب بازده گسترده تقلب.

"مردم آمریکا می خواهند بدانند که نتایج انتخابات با دقت منعکس کننده اراده رای دهندگان" کلارک گفت. "تنها راه برای مطمئن شوید که مردم آمریکا باید ایمان به نتایج و اگر افرادی که می توانید نشان می دهد و رای در فرد است."

Rachana دسای مارتین بالا بایدن کمپین وکیل به نام صحنه در گرجستان یک "تهدید" به دموکراسی است. "ما فقط باید چند ماه باقی مانده تا رای دهندگان در سراسر کشور به پای صندوق های رای دوباره و تلاش باید فورا شروع به اطمینان حاصل شود که هر گرجستان — و هر آمریکایی — قادر است با خیال راحت به استفاده از حق رای خود," او گفت:.

مارتین متوقف کوتاه اختصاص سرزنش اما دو گرجستان دموکرات در بایدن لیست بالقوه در حال اجرا آمپول اشاره جمهوریخواه در دولت براد Raffensperger که منجر به انتخاب از گرجستان رای گیری جدید ماشین سیستم و دعوت هر فعال رای دهندگان به درخواست یک absentee ballot.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف توییتی در Raffensperger در مورد مشکلات در جیب مترو آتلانتا. "این اتفاق می افتد در سراسر شهرستان و یا فقط در جنوب پایان" از حزب دموکرات خواسته مراجعه کننده به یک منطقه با شدت سیاه و جمعیت.

استیسی آبرامز, 2018 نامزد دموکرات برای فرمانداری و یک آتلانتا ساکن توییتی که "گرجی سزاوار بهتر" و Raffensperger "صاحب این فاجعه است." آبرامز تاسیس خودش را به عنوان یک رای گیری مدافع حقوق پس از او حاضر به تن او 2018 مسابقه به دلیل رای گیری بی نظمی زمانی که خود را جمهوری خواه را در حال حاضر-رژیم صهیونیستی. برایان کمپ شد, وزیر امور خارجه.

رای گیری گروه های حقوق بشر از جمله آبرامز' مبارزه عادلانه عمل گفت: گرجستان از تجربیات توجیه تلاش های خود را برای مبارزه با آنچه که آنها را به عنوان یک هماهنگ GOP فشار برای محدود کردن رای دسترسی داشته باشید. مبارزه عادلانه و اولویت های ایالات متحده آمریکا و آمریکایی پل در اوایل این هفته اعلام کرد که "رای دهندگان سرکوب تماشای" مشارکت.

"مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در تلاش برای گسترش این فرهنگ جنگ با ایجاد ترس در سراسر رای-توسط-mail" گفت: Aneesa McMillan از اولویت عمل سیاسی کمیته. او با اشاره به ملی حزب جمهوری خواه کمیته برنامه ای برای استخدام هزاران نفر از نظرسنجی ناظران در حال حاضر که ایران با دیگر تحت حکم دادگاه مبنی بر ممنوعیت عمل است که دموکرات ها برابر به ارعاب رای دهندگان.

"ما باید به یاد بگیرند که ما درس نه فقط از گرجستان و محافظت از کل فرایند" McMillan گفت.

در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس Raffensperger گذاشته سرزنش در جای دیگر اشاره کرد که دولت قانون هزینه شهرستانهای با عملیات زمینی از انتخابات است.

"این واقعا به طور خاص در یک یا دو شهرستان در فولتن و شهرستانهای دکالب که تا به حال به این مسائل امروز" Raffensperger گفت. "این هیچ ربطی به با آنچه که ما در حال انجام در بقیه گرجستان است."

Raffensperger به حداقل رساندن مشکلات که مستند در دیگر استان ها وعده داده شده تحقیقات از Fulton و دکالب را از دست داده و اولیه است. خواه سخنران گرجستان را به دولت و قوه مقننه در عین حال خواستار بررسی کل اولیه فرآیند هر چند او به طور خاص Fulton County عنوان "ویژه" نگران کننده است.

این نوع از عقب و جلو با سفید جمهوری خواهان و دموکرات ها از شهرهای بزرگ تجاری barbs بیش از رای گیری مسائل جدید نیست. و این یکی است که می تواند به راحتی تکرار در ماه نوامبر در میدان نبرد متحده که در آن دموکرات ها و اقلیت ها شکل برجسته در پرجمعیت ترین شهرها و استان ها: Broward County (فورت Lauderdale) فلوریدا; Wayne County (دیترویت), میشیگان; شارلوت کارولینای شمالی; فیلادلفیا, پنسیلوانیا; Milwaukee, Wisconsin.

Fulton County, که شامل بسیاری از آتلانتا دارای سابقه آهسته رای نامزدها. آن انتخابات محلی رئیس ریچارد بارون به نام جمعه یک تجربه یادگیری "" در حالی که اشاره به نقش دولت در فرایند اولیه.

انگشت اشاره فراتر از جزئیات این قانون است. Raffensperger به درستی اشاره کرد که مقامات شهرستان قطار نظرسنجی کارگران از جمله در استفاده از جدید رای گیری ماشین آلات. اما Raffensperger دولت است رئیس انتخابات رسمی که تصمیم می گیرد که چگونه بسیاری از ماشین آلات برای ارسال به هر شهرستان و دفتر خود را فراهم می کند آموزش درسی برای مقامات محلی است.

در رای گیری غایب جمهوریخواه دولت تحت فشار قرار دادند بی سابقه no-fault غایب دسترسی به, پرداخت به ارسال یک برنامه به هر گرجستان در فعال رای دهندگان رول. اما همانطور که بارون اشاره کرد: نه دولت و نه قوه مقننه ارائه شده پول اضافی برای مقامات محلی به استخدام کارکنان به روند هجوم که به مراتب بیشتر از نمونه اولیه است.

تاریخچه نشان می دهد که هر دو محلی و مقامات دولتی چه در گرجستان و یا در جای دیگر می تواند خود را در ملی تیررس اگر انتخاباتی خود را در برگه ترک ریاست جمهوری در شار.

"من می دانم که در این hyperpartisan بار نیمی از مردم خوشحال خواهد شد و نیم دیگر را غمگین خواهد بود" Raffensperger گفت. "اما ما می خواهیم به مطمئن شوید که 100% از مردم می دانند ... انتخابات انجام شد و نسبتا و ما رو دقیق حساب کند."

___

آسوشیتد پرس نویسندگان کریستینا A. کسیدی و جف مارتین در آتلانتا کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب