CCP ویروس: چین تحت فشار به نوشتن BRI وام

کمربند و جاده ابتکار (BRI) یک پروژه عظیم زیربنایی بودجه توسط پکن است که با هدف تحکیم چین نقش اصلی را در تجارت

توسط NEWSSHANS در 1 خرداد 1399

کمربند و جاده ابتکار (BRI) یک پروژه عظیم زیربنایی بودجه توسط پکن است که با هدف تحکیم چین نقش اصلی را در تجارت بین المللی است. به این اثر, دولت چین قرض داده میلیاردها دلار به کشورهای شرکت کننده. پس از CCP coronavirus شیوع بسیاری از این کشور رانده شده اند به آشفتگی مالی فشار پکن به نوشتن نظر کردن برخی از BRI وام.

BRI و بدهی

بیش از 130 کشور بخشی از BRI پروژه با توجه به برآورد با بسیاری از آنها از آسیای مرکزی و آفریقا و اروپا. چین به فروش می رسد پروژه های زیربنایی به این دولت در این وعده است که آنها را در رفاه اقتصادی. برای تامین مالی پروژه های چین به این کشورها وام. در چند ماه گذشته کار بر روی بسیاری از پروژه های متوقف شده است با توجه به CCP coronavirus مستند. علاوه بر فعالیت های اقتصادی کاهش یافته است به طور قابل توجهی مجموعه های مالیاتی کاهش یافته است و دولت باید پمپ در یک مقدار زیادی از پول برای مبارزه با این بیماری همه گیر و همچنین حمایت از شهروندان خود.

به علاوه ارزش این ملت ارز کاهش یافته است, ساخت بازپرداخت دلار را گرانتر وام از چین بسیار گران است. برخی از کشورها امضا کرده بود معاملات داد و ستد کالا با توجه به که آنها را ارائه کالا مانند نفت در ازای پرداخت. اما از آنجا که قیمت نفت کاهش یافته و تولید کاهش یافته است, پرداخت وام در نفت نیز تبدیل به گران است. مانند آن است که هیچ جای تعجب است که این کشورها در یک موقعیت به بازپرداخت وام آنها گرفته اند تحت BRI ابتکار. از این رو البته تنها اقدام باقی مانده است برای فشار پکن به نوشتن کردن وام. هر چند دولت چین نمی خواهد در نظر گرفتن همه نوشتن درخواست آن است که بسیار محتمل است که برخی از خواهد بود نوشته شده است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

از آنجا که قیمت نفت کاهش یافته و تولید کاهش یافته است و پرداخت وام به چین در نفت نیز تبدیل به گران است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

"ما گمان می کنند که چین سرانجام خواهد آمد در سراسر به تغییر زمان و آمرزنده برخی از بدهی های خود به BRI کشورها به خصوص برای پروژه های که مهم استراتژیک... مشکلات بدهی های خود را بسیار منحصر به فرد به ویژه از چین استراتژیک ریسک در بسیاری از پروژه های فراملی و همچنین منافع اقتصادی در تضمین موفقیت طولانی مدت از برنامه" Homin لی آسیا ماکرو استراتژیست در سوئیس بانک های خصوصی Lombard Odier گفت: به CNBC.

پکن همچنین می توانید با استفاده از این فرصت را به پروژه خود بزرگواری با اشاره به چگونگی آن "درگذشت" وام از تلاش سازمان ملل در یک زمان بحرانی. از آنجا که بسیاری از وام های انجام شده توسط بانک ها هستند که ارتباط محکم به پکن بدهی نوشتن آف خواهد شد به طور بالقوه شامل گفتگوهای سیاسی نیز هست.

در اخیر جلسه توسط ایالات متحده-چین اقتصادی و امنیت, بررسی, کمیسیون, رئیس, کارولین Bartholomew هشدار داد که ایالات متحده و دیگر اهدا کنندگان عمده ممکن است در نهایت داشتن به پای این لایحه آفریقا بدهی به چین است. یکی از راه های است که می تواند اتفاق می افتد این است که کشورهای آفریقایی مجبور به پرداخت کردن وام های چینی به دلیل که آنها ممکن است به دنبال اضافی بدهی از بانک جهانی و صندوق بین المللی پول دو سازمان که در آن مالیات دهندگان آمریکایی هستند غالب سهامداران.

بدهی های جهانی مشکل

شیوع COVID-19 آماده است به بالون مقیاس جهانی بدهی. جهان دولت در حال حاضر اعلام کرد حداقل US$15 تریلیون ارزش از برنامه های محرک اقتصادی خواهد شد که تا حد زیادی تامین مالی از طریق وام. و بیشتر در راه هستند.

(Image: pixabay / CC0 1.0)

جهان دولت در حال حاضر اعلام کرد حداقل US$15 تریلیون ارزش از برنامه های محرک اقتصادی. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

با توجه به موسسه مالی بین المللی (IIF) جهانی بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی به احتمال زیاد افزایش 20 درصد به 342 درصد این سال است. تعداد بوده است وارد پس با توجه به دو برابر شدن استقراض دولت در این سال همراه با 3 درصد انقباض اقتصادی.

فدرال ایالات متحده بدهی های گرفته شده توسط مردم است که انتظار می رود به افزایش تقریبا 100 درصد از تولید ناخالص داخلی در این سال با توجه به دویچه بانک. آخرین بار این اتفاق افتاده بود که در طول 1940s. در سال 2019 نسبت بود که در 79 درصد است. در طول Q2, 2020, ایالات متحده آمریکا وزارت خزانه داری استقراض ممکن است مجموع در اطراف ما 3 تریلیون دلار است که بیش از 5 بار رکورد قبلی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

Bannon پیشنهاد بالا CCP رهبری دارایی باید کشف و ضبط


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب