کالیفرنیا tech مدیر عامل متهم در coronavirus آزمون مورد تقلب

توسط اولگا R. رودریگز سان فرانسیسکو (AP) — رئیس جمهور یک دره سیلیکون فن آوری پزشکی شرکت متهم شده بود روز شنبه

توسط NEWSSHANS در 21 خرداد 1399

توسط اولگا R. رودریگز

سان فرانسیسکو (AP) — رئیس جمهور یک دره سیلیکون فن آوری پزشکی شرکت متهم شده بود روز شنبه با گمراه کننده توسط سرمایه گذاران دروغ ادعا این شرکت در حال توسعه یک دولت-مصوب آزمایش خون جدید برای coronavirus — اولین جنایی تقلب اوراق بهادار پیگرد قانونی مربوط به COVID-19 pandemic مقامات فدرال گفت.

علامت Schena رئیس جمهور Arrayit شرکت متهم شده بود با یک تعداد از اوراق بهادار تقلب و یک تعداد از توطئه برای ارتکاب تقلب در مراقبت های بهداشتی پس از مقامات گفت: شرکت صورتحساب مدیکر $69 میلیون دلار برای coronavirus و غیر ضروری تست آلرژی.

Schena را بلافاصله بازگشت پیام به دنبال نظر.

Schena, 57, تبلیغ است که این شرکت مستقر در Sunnyvale تا به حال تنها آزمایشگاه در جهان است که ارائه شده "انقلابی microarray technology" اجازه داده است که از آن برای تست برای آلرژی و coronavirus با همان انگشت-چوب کیت تست دادستان گفت.

ابتدا در سال 2018 و از طریق فوریه سال 2020 Schena و دیگر کارکنان پرداخت رشوه به استخدام و پزشکان به اجرا آلرژی تست غربالگری برای 120 حساسیت زا اعم از گزش حشرات به مواد غذایی حساسیت زا در هر بیمار, مقامات گفت.

به عنوان coronavirus همه گیر شروع به تشدید Schena از لوس آلتوس دستور بیمار و استخدام درمانگاه به اضافه کردن آن آزمون برای coronavirus دادستان گفت.

او همچنین متهم است که از انتشار ادعاهای دروغین در رسانه های اجتماعی و ایمیل شرکت به سرمایه گذاران در مورد Arrayit توانایی برای ارائه دقیق و سریع و قابل اعتماد و ارزان coronavirus آزمون در انطباق با دولت فدرال و مقررات.

Schena از محققان گفت: او فکر کرد که در حال توسعه یک آزمون برای coronavirus بر اساس حساسیت خود را تست خواهد بود ساده "مانند یک آشپز شیرینی" که سوئیچ از فروش "کیک توت فرنگی" برای فروش "ریواس و توت فرنگی کیک."

Arrayit هرگز فاش کرد که سازمان غذا و دارو اطلاع از آن در تاریخ 17 آوریل که آن COVID-19 آزمون که در سطح قابل قبول از عملکرد دادستان فدرال گفت.

این شرکت همچنین ادعا کرد که همکاری با شرکت های فورچون 500 سازمان های دولتی و نهادهای عمومی بدون افشای آنها یا بی اهمیت یا نبود دادستان فدرال گفت.

Arrayit سهام قیمت بیش از دو برابر از اواسط ماه مارس حتی به عنوان بازار سهام شد و توفنده با توجه به اسناد دادگاه.

"جذبه ارزان قابل جایگزین به امروز آزمایش خون استاندارد پانل های اسیر تصورات صنعت مراقبت های بهداشتی ساخت چنین گزینه نخست موضوع برای کلاهبرداران" گفت: آمریکا وکیل David L. اندرسون از منطقه شمال کالیفرنیا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب