Busch و الیوت حادثه می تواند جرقه جدید نسکار رقابت

توسط جینا سرخ کن شارلوت N. C. (AP) — Kyle Busch است نسکار نایب قهرمان جام حذفی و ساکن تبه کار از سری. تعقیب ال

توسط NEWSSHANS در 2 خرداد 1399

توسط جینا سرخ کن

شارلوت N. C. (AP) — Kyle Busch است نسکار نایب قهرمان جام حذفی و ساکن تبه کار از سری. تعقیب الیوت رای داده شده است محبوب ترین راننده دو سال گذشته است و به سرعت ساختمان وفادار و هار پایه فن.

خود را در مسیر کشمکش در دارلینگتون Raceway در این هفته به خوبی ممکن است شروع یک رقابت نسکار نیاز دارد.

Busch مسلما در چه معلوم نهایی سبز-پرچم دامان شنبه شب مسابقه. الیوت سقوط کرد, صعود از ماشین خود را تکان داد خاموش پرسنل پزشکی و منتظر در صحن برای Busch به دایره مسیر زیر احتیاط.

به عنوان Busch گذشت الیوت به او یک میانه-انگشت سلام.

The . باران باز بیش از کارولینای جنوبی پیگیری لحظات پس از حادثه و رانندگان گفته شد را به اتومبیل خود را به جاده گودال. زمانی که بوش, پارک, یک گروه از الیوت اعضای تیم او خیره شد پایین.

در میان آنها بود که Busch خدمه ارشد که Busch سوار برای Hendrick Motorsports در اوایل زندگی حرفه ای او. Busch مطلع شد بیش رادیویی خود او تا به حال یک کمیته استقبال و منتظر او یکی از خود Joe Gibbs Racing خدمه نشسته بر روی دیوار به طور مستقیم در کنار Gustafson به عنوان یک عملا محافظ.

نسکار رسمی در نهایت گفت: همه ماسک چادری خدمه به پشت بر دیوار نژاد نامیده می شد به دلیل بارش باران و Busch به نظر می رسد به یک مدنی بحث با Gustafson.

نسکار بار رونق پشت قوی رقابت اما آنها باید در طول سال کاهش یافته به مختصر دشمنی یا spats. Busch تا به حال یک موضوع در حال انجام با Brad Keselowski برای چندین سال در حالی که مت Kenseth و دنی Hamlin هر دو درهم با جوی afton wagner. هیچ چیز توسعه یافته به هر چیزی مانند جنگ بین Richard Petty و دیوید پیرسون و یا چگونه دیل Earnhardt و جف گوردون مسابقه برای برتری در نسکار.

بوش در ابتدا نکرد تلافی از الیوت پایین جاده.

"او و من همیشه به حال یک ارتباط صمیمی در طول سال" Busch گفت. "من او را شناخته ام از او 12 یا 13 سال است که مسابقه با او از آن زمان تا اواخر مدل های فوق العاده در اواخر مدل های کامیون ها, Xfinity اتومبیل تمام این نوع از مسائل.

"من فقط او را فرستاده شده به دیوار. که کاملا غیر عمدی است. من قطعا به او برسد و به او بگویید من به او بگویید که من از آن متنفرم که این اتفاق افتاد."

بوش گفت: پس از اتمام دوم در Xfinity سری مسابقه روز شنبه که به او گفته بود به الیوت و "واقعا خوب پیش رفت. تعقیب یک کلاس عمل می کنند."

محدود وجود دارد رسانه های در دسترس برای رانندگان تحت نسکار سلامت فعلی پروتکل ها و الیوت قادر به اظهار نظر پنج شنبه شب. او برنامه ریزی شده است به صحبت می کنند به رسانه ها جمعه.

سری به حالت تعلیق در آمد 10 هفته طول coronavirus همه گیر و فقط دوباره جمعه. کوین Hoffman برنده اولین مسابقه در دارلینگتون, Hamlin و Busch داد Joe Gibbs Racing یک 1-2 پایان چهار مسابقه در همان مسیر و جام سری بعدی پشت در عمل این یکشنبه در شارلوت موتور جاده سریع السیر.

Busch هم تیمی Hamlin گفت: پنج شنبه که بوش به کار گرفته خرید اینترنتی "بهترین او احتمالا می تواند. او متعلق به آن را و او می دانست که او ساخته شده است یک اشتباه است."

Hamlin نیز اشاره کرد او قطع شده است دو بار توسط الیوت در دو دارلینگتون نژادها و chalked پرخاشگری به رانندگان هل دادن سخت و پس از مدت اخراج.

"اگر تعقیب بودند به مقابله به مثل شما می دانم که عمدی درست است ؟ همه ما می دانیم آن را عمدی" Hamlin گفت. "چه Kyle آیا غیر عمدی بود. نمره واقعا حتی اگر یکی عمدی است و یکی نه ؟ احتمالا نه."

الیوت غرق شد توسط Hamlin مسابقه برای پیروزی در Martinsville در سال 2017 حذفی مسابقه که منجر به گرم گفتگو.

Gustafson گفت: او را درک Busch را توضیح اما عذرخواهی احتمالا نمی خواهد بلافاصله آرام احساسات. این Hendrick تیم معتقد است که الیوت بود مسابقه برای پیروزی زمانی که او غرق شد توسط Hamlin هم تیمی است.

"من فکر نمی کنم او عمدا غرق ما اما شما فقط خسته از بیرون آمدن در پایان از کسانی که معاملات" Gustafson گفت. "ما در موقعیت به نفع خود است که نژاد و دنی دچار مشکل شد در لاستیک. شما خسته از گرفتن اجرای بیش شبیه به آن."

Busch است پلاریزه رقم به دلیل خود را در مسیر تسلط در هر سه نسکار ملی سری و گاهی اوقات ایمیلی نگرش به خصوص زمانی که او برنده نیست. او اغلب تغذیه بوس او در طول راننده معرفی و شناخته شده است به جام گوش خود را به عنوان اگر برای مسخره جمعیت است.

او جشن خود را برنده چشمگیر تعظیم به جمعیت و مهم نیست که چقدر موفق — 209 ملی پیروزی و یک جفت جام عناوین — Busch یافت نشد محبوبیت گسترده. او خود را هار پایه فن به نام "داد و بیداد کن ملت" و متوقف مراقبت در مورد متنفر طولانی در پیش است.

هنوز Busch سریع بود به سعی کنید به خلق و خوی خشم Hendrick گروه چهارشنبه شب.

"من هرگز شده است بسیار خوب است, سیاستمدار" Busch گفت. "او پایه فن است که به نفرت به من به هر حال. من فقط مقابله با آنچه که من کردم به مقابله با. داد و بیداد کن ملت باید پشت من و ما پس از آن پس از آن."

تا آنجا که نسکار نیاز قوی در رقابت های این گیری برای یک Hamlin مطمئن نیستم تلافی از الیوت خواهد بود باهوش ترین حرکت می کند.

"اگر تعقیب نمی تلافی بدون راننده فکر می کند هیچ کمتر از او" Hamlin گفت. "اگر او پس از آن که خود را بالا می برد ابرو بیش از آنچه کایل بود به نظر من.

"من فکر نمی کنم تعقیب نیاز به مبارزه برای ارتباط. ما می دانیم که او خوب او با استعداد و او به برنده شدن یک تن از نژادها. بار وجود دارد که شما همیشه باید به مسابقه سخت, شما باید به مسابقه های هوشمند بیش از حد. که چه برنده مسابقه است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن