بورکینافاسو غذایی گلایه تعمیق به عنوان افراط گرایان گسترش رسیدن به

توسط SAM MEDNICK TOUGAN بورکینافاسو (AP) — افراط گرایان اسلامی تعقیب آدما Drabo و خانواده خود را از زمین های خ

توسط NEWSSHANS در 14 خرداد 1399

توسط SAM MEDNICK

TOUGAN بورکینافاسو (AP) — افراط گرایان اسلامی تعقیب آدما Drabo و خانواده خود را از زمین های خود را در غرب بورکینافاسو و آنها را وادار به کنار گذاشتن ارزش یک سال از محصولات زراعی است.

در حال حاضر که مواد غذایی فاسد در ذخیره سازی در این روستا بیش از حد خطرناک برای او به بازیابی حتی به خانواده مجبور است برای زنده ماندن در ناچیز دولت جیره. Drabo در حال حاضر خود را از دست داده 20 ساله پسر که کشته شد توسط یک بمب کنار جاده ای.

"امنیت در حال بدتر شدن است و در این سال ما نمی خواهد بود قادر به کشت و از آن خواهد شد یک مشکل بزرگ" او گفت:. آینده خود را تاریک و دلگیر به نظر می رسد اگر او و خانواده اش نمی تواند بازگشت به زمین های خود را.

خشونت مرتبط با گروههای جهادی است گسترش از بورکینافاسو را به شمال غربی آن ناحیه سرسبز در منطقه بوکل دود موهون هل دادن هزاران نفر مثل Drabo به گرسنگی و تهدید به قطع مواد غذایی برای میلیون ها نفر دیگر در این کشور در لبه کویر صحرا. زمین های حاصلخیز تولید مقادیر زیادی برنج و ذرت با توجه به دولت است.

انسانی گروه نگران هستند که این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند تشدید کند در حال حاضر وضعیت وخیم در بورکینافاسو یکی از فقیر ترین کشورهای جهان است.

"اگر تولید پایین می رود در این زمینه و اگر جنبش محدودیت با توجه به کروناویروس درایو قیمت مواد غذایی در بازارهای آن می تواند فشار تعداد به شدت آسیب پذیر مردم را به دو و یا سه گانه گفت:" جولیا Wanjiru ارتباطات هماهنگ ساحل و غرب آفریقا Club, بین دولتی اقتصادی ،

ناامنی غذایی در حال حاضر بر 2 میلیون نفر در بورکینا فاسو با توجه به آخرین گزارش از دولت و گروه های کمک. Coronavirus نیز پخش كردن, با 884 موارد گزارش شده و 53 مرگ و میر ناشی از دوشنبه.

در حالی که دولت به لغو محدودیت های اعمال شده در جنبش بین شهرستانها مرزهای خود با مالی ، نیجر و ساحل عاج باقی می ماند بسته, ساخت واردات مواد غذایی گران تر است.

شهر کوچک Tougan است پناه نزدیک به 6000 نفر غیرنظامی با تازه واردان روزانه با توجه به Lassina Sougue که هدایت دولت بشردوستانه پاسخ در Sourou استان است. این وضعیت مشابه در برخی دیگر از شهرهای کوچک.

او گفت: جوامع انعطاف پذیر و نمایش همبستگی با. اما در سفر اخیر به Boucle Du Mouhoun حداقل ده نفر که از سه استان های مختلف گفت: همه آنها نگران بودند در مورد مواد غذایی و دسترسی به زمین های خود را.

پیش بینی یک بحران غذایی در ایالات متحده دو برابر شده است در این سال بودجه به برنامه جهانی غذا برای بورکینافاسو به 21 میلیون دلار است و مجموعه ای اعلام اضافی 7 میلیون دلار در هفته های آینده به طور رسمی با آگاهی از این وضعیت است. رسمی بود و نه مجاز به صحبت با خبرنگاران صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

Boucle du Mouhoun دیده است پنج حملات بمب های کنار جاده ای امسال در مقایسه با دو در تمام سال 2019 با توجه به درگیری های مسلحانه مکان و رویداد اطلاعات پروژه که جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات است.

نیز وجود دارد ترس است که این حملات در حال تبدیل شدن به پیچیده تر به دلیل آموزش توسط پیکارجویان خارجی. یک مقام عالی رتبه خارجی مقام امنیتی گفت: افراطیون از سوریه و لیبی آمد به بورکینافاسو در ماه ژانویه نشان داد و محلی جهادی چگونه به کنترل از راه دور بمب. این مقام امنیتی بود و نه مجاز به صحبت با روزنامه نگاران و به این ترتیب صحبت خواست نامش فاش نشود.

برخی از تحلیلگران امنیتی فکر می کنم افزایش خشونت افراطی استراتژی برای قطع این کشور در تامین مواد غذایی و تعمیق نارضایتی علیه دولت.

"این منطقی و نگران کننده است که گروه های مسلح هدف قرار دادن منطقه مسئول بزرگترین تولید حبوبات در کشور گفت:" مسیحی Poonwah مدیر امن تر دسترسی مشاوره بین المللی شرکت امنیتی در پایتخت, Ouagadougou.

"اگر قیمت غلات به دلیل افزایش تولید در معرض خطر بود, آن می تواند پیامدهای شدید برای درک عمومی از دولت و بازی به طور مستقیم در خود (افراط گرایان') به نفع."

گزارش جهادگران سوزاندن جرنرس و غارت انبار مواد غذایی در مدارس در منطقه در حال افزایش است.

کارشناسان دیگر فکر می کنم خشونت افزایش است چرا که جهادگران در حال فشرده خارج از مناطق مرزی بین چاد و بورکینافاسو بین المللی و منطقه ای به عملیات نظامی.

آنها به نظر می رسد با استفاده از Boucle du Mouhoun به عنوان یک پل برای گسترش عملیات جنوب غربی به سمت ساحلی کشورهایی مانند ساحل عاج که در آن حملات نیز افزایش یافته و در سال جاری گفت: Flore برگر یک Sahel تحقیقات تحلیلگر در موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک.

بحران در بورکینافاسو در حال حاضر آواره در مورد 850,000 مردم ترک بسیاری از روزی کشاورزان قادر به تغذیه خانواده خود را.

Seni Lzouma, 41, فرار شمالی بعد از روستای خود توسط افراد مسلح مورد حمله قرار گرفت. برای نزدیک به یک سال او شده است درخواست مقامات محلی برای کمک به او پیدا کردن زمین در Kossi استان, که در آن او زندگی می کند با همسر و سه فرزند.

"رهبران جامعه گفت: تمام مزارع و زمین در شهر اشغال شده بود," او گفت: با اشاره به یک پچ از زمین در کنار خانه کوچک که خانواده اجاره شده است.

او شده است تلاش بدون موفقیت به رشد مواد غذایی از خاک شنی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب