Briscoe دلخراش هفته به پایان می رسد با Xfinity پیروزی

توسط پیت IACOBELLI دارلینگتون, S. C. (AP) — تعقیب Briscoe پوش دلخراش یک هفته با پیروزی Xfinity سری' بازگشت به

توسط NEWSSHANS در 1 خرداد 1399

توسط پیت IACOBELLI

دارلینگتون, S. C. (AP) — تعقیب Briscoe پوش دلخراش یک هفته با پیروزی Xfinity سری' بازگشت به عمل در دارلینگتون Raceway در روز پنج شنبه.

Briscoe در دارلینگتون زمین زیر کشت شنبه در انتظار مسابقه اصلی شروع به زمانی که او دیجیتالی پیوست, همسر, Marissa برای 12 هفته و امتحان خود را در انتظار کودک است. چند شنیده و خبر غم انگیز وجود دارد: هیچ ضربان قلب جنين. "بدترین خبری که من می تواند شنیده ام" Briscoe ارسال شده در Instagram در روز چهارشنبه.

هنوز Briscoe بود در صف برای سری " اولین اقدام پس از 7 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و با استفاده از دو ری استارت قوی و سریع گودال توقف برای پایان بالا. او منجر شود در خارج از چاله در طول نهایی احتیاط و سپس کشیده دور از Kyle Busch و جاستین Allgaier در پس از آن راه اندازی مجدد با هفت دور به رفتن برای چهارم خود را حرفه ای برنده و دوم این فصل است.

"این بزرگترین روز زندگی من پس از سخت ترین روز زندگی من" Briscoe گفت.

Busch به نظر می رسید که این مسابقه را در دست گرفت و مرحله دوم در غالب نمایش. اما او نامیده می شد برای سرعت در چاله ها و دستور داد به پشت 39-ماشین میشه.

اما Busch وجود دارد به چالش Briscoe در پایان این اتومبیل لمس کردن نهایی به نوبه خود قبل از Briscoe عبور از خط پایان در مقابل 0.08 ثانیه است.

Allgaier سوم شد Austin Cindric چهارم و نوح Gragson قطب نگهدار که برنده اولین مرحله پنجم بود.

برای Busch آن را یکی دیگر از خطا است که هزینه او را یک برنده در دارلینگتون. در جام نسکار سری مسابقه چهارشنبه شب او کوتاه تعقیب الیوت اواخر به علت چرخش — الیوت منتظر و تمدید انگشت وسط خود را در Busch — و دوم به پایان رسید به جو گیبس هم تیمی دنی Hamlin.

Busch راضی بود با او اجرا شود." من تا به حال نشان دادن, قرار دادن یک کمی از یک نمایش هیجان انگیز وجود دارد در پایان" او گفت:.

Busch و Timmy هیل شد و در هر سه دارلینگتون نژادها. دو برنامه برای اجرای تمام چهار مسابقه در شارلوت ،

پس از تاخیر سه شنبه به دلیل بارش باران بیشتر طوفان تاخیر برنامه ریزی شده ظهر شروع برای یکی دیگر از 4½ ساعت.

نسکار جام سری تا به حال موفق به بازگشت در دارلینگتون با دو نژاد.

کوین Hoffman خود را به دست آورده 50th جام برنده هنگامی که او در زمان نژاد روز یکشنبه برای اولین بار به صورت سری در 10 هفته در حالی که Hamlin برنده باران-کوتاه مسابقه شنبه شب اولین بار در این سری زد که بعد از سال 1984.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن