ساخت پل بین دولت ها منجر به بخش جدید خیابان span

این کشیش ریچارد Cirba از تجلیل از صلیب مقدس کلیسا در Hanover Township برکت بخش جدید پل خیابان با دعا و آب مق

توسط NEWSSHANS در 10 مرداد 1399
 The Rev. Richard Cirba of Exaltation of the Holy Cross Church in Hanover Township blesses the new Division Street bridge with prayer and holy water at a ribbon-cutting ceremony on Thursday. Jerry Lynott | Times Leader

این کشیش ریچارد Cirba از تجلیل از صلیب مقدس کلیسا در Hanover Township برکت بخش جدید پل خیابان با دعا و آب مقدس در مراسم بریدن روبان در روز پنج شنبه.

جری Lynott | زمان رهبر

<p>The new Division Street bridge on the border of Hanover Township and Wilkes-Barre contains a piece of the old one, the cornerstone plaque with the letters of the Works Progress Administration, the Depression-era federal agency responsible for public infrastructure projects.</p> <p>Jerry Lynott | Times Leader</p>

بخش جدید خیابان پل در مرز Hanover Township و Wilkes-Barre شامل یک قطعه از یک سنگ بنای پلاک با حروف کار می کند, پیشرفت حکومت, افسردگی دوران آژانس فدرال مسئول برای پروژه های زیربنایی.

جری Lynott | زمان رهبر

<p>Officials from Hanover Township, Luzerne County and Wilkes-Barre participate in a ribbon cutting ceremony Thursday to open the new Division Street bridge on the border of the township and Wilkes-Barre.</p> <p>Jerry Lynott | Times Leader</p>

مقامات از هانوفر, شهرستان Luzerne County و Wilkes-Barre شرکت در مراسم برش روبان شنبه برای باز کردن بخش جدید خیابان پل در مرز شهرستان و Wilkes-Barre.

جری Lynott | زمان رهبر

تصویری

آنلاین در timesleader.com

در آن طول می کشد زمان کمتری برای Bridget Perlowski برای رسیدن به ایستگاه اتوبوس که در حال حاضر این بخش پل خیابان باز است.

Perlowski عبور span جدید برای اولین بار پنج دقیقه پس از رسمی روبان برش.

"عالی بود. من یک عصا, شما می دانید. آن را آسان تر برای رفتن این راه در حال حاضر به جای راه رفتن تمام راه را در اطراف " Perlowski گفت: با اشاره به دیگر مسیر از دکستر خیابان در Hanover Township بیش از آکسفورد پل خیابان به ایستگاه اتوبوس در کری در خیابان Wilkes-Barre.

"در حال حاضر من فقط می توانید راه رفتن بیش از" Perlowski گفت.

برای نزدیک به 10 سال دیگران بی شماری صرف زمان بیشتر و بیشتر مایل بر کف و وسایل نقلیه با توجه به مسیر انحرافی را طی ناشی از بسته شدن و به تبع آن تخریب لشکر خیابان پل در مرز شهرستان و Wilkes-Barre. بخشی از آن فرو ریخت به جزایر نهر منجر به حذف در سال 2014 از آنچه باقی مانده است.

تراکم ترافیک و رانندگان به دنبال جلوگیری از آن را با کلید های میانبر از طریق خیابان های جانبی و اورژانس مسیر مسدود led, شهرستان, شهرستان Luzerne County مقامات به انجام برخی از پل ساختمان بین خود به منظور حل مشکل.

"این پروژه اوج از چندین دولتی واحد کار cohesively برای تکمیل یک ماموریت مشترک" سام Guesto Hanover Township, مدیر گفت: از وسط پل در طول مراسم بریدن روبان.

شهرستان ارائه شده $1.675 میلیون از یک جامعه توسعه کسب و کار وام صندوق. ساخت و ساز در سال گذشته آغاز شد. شهرستان موافقت کرد به گرفتن مالکیت از پل و به اشتراک گذاری تعمیر و نگهداری و تعمیر با هزینه های شهر است.

شهرستان مدیر C. David Pedri های مشترک همکاری و نتایج. او گفت که او اغلب می شنود مردم درخواست آنچه که دولت انجام شده است دیگر از "همان قدیمی همان قدیمی."

"به خوبی شما می دانید آنچه که حق مردم در گرفتن حق مردم با انگیزه برای کمک به شهروندان Luzerne County و همه چیز می تواند اتفاق می افتد" Pedri گفت.

Wilkes-Barre شهردار جورج براون افزود که او به جلو نگاه به تعاونی بیشتر تلاش.

"من نمی توانم صبر کنید برای ادامه کار هم به دلیل زمانی که ما با هم کار کنند ما قوی یک تیم قوی" براون گفت.

شهردار ارائه یک بافت تاریخی برای ضرورت از پل.

"بازگشت در سال 2011 ما تا به حال یک سیل را بترساند و ما با قرار دادن موانع در دیگر پل "براون گفت. "این شاهراه که در آن مردم در تلاش برای بدست آوردن و رسیدن به ایمنی. ما که شاهراه باز دوباره."

دولت ایالت جان Yudichak من-Swoyersville تبريك به پروژه های شرکت کنندگان است. او اشاره کرد که پل جدید شامل یک قطعه از یک بنای پلاک از آثار پیشرفت دولت ایجاد شده توسط پرزیدنت فرانکلین دلانو روزولت.

"پدر بزرگ من یک آنتراسیت معدنچی مشغول به کار در WPA زمانی که مشاغل در معادن بزرگ کمیاب در اوایل 1940s. این WPA به عنوان یک پل از فقر به ثبات اقتصادی برای بسیاری از خانواده ها از جمله خود من ، من عمیقا درک است که ما قادر به صرفه جویی که قسمت مهمی از منطقه ما در تاریخ" Yudichak گفت.

قبل از روبان قطع شد و ترافیک وابسته به وسايط نقلیه مجاز در پل کشیش ریچارد Cirba سنت رابرت بلارمین محله و تجلیل از صلیب مقدس کلیسا پر برکت آن را با دعا و آب مقدس.

رسیدن به جری Lynott در 570-991-6120 و یا در توییتر @TLJerryLynott.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب