مرکز بهداشت عمومی بوربون- بو و چالش های عمومی با زجر سرشماری

توسط مایک اشنایدر اورلاندو، فلا. (AP) -- خارج در اولین روز خود را از ضربه زدن در درب در منطقه خلیج، سرشماری کن

توسط NEWSSHANS در 26 مرداد 1399

توسط مایک اشنایدر

اورلاندو، فلا. (AP) -- خارج در اولین روز خود را از ضربه زدن در درب در منطقه خلیج، سرشماری کننده موفقیت محدود یکه تکه مردم برای پاسخ به سوالات در سرشماری سال 2020 بود.

ساکنان تنها در دو خانه به همه سوالات در مورد اینکه چگونه بسیاری از مردم زندگی می کردند در آن جا، روابط خود را چه بودند و جنس، سن، نژاد و اینکه آیا آنها اسپانیایی هستند پاسخ داد. هیچ در سه خانوار خانه نبود، ساکنان دو خانه وقت روز را به او نمی داد، و بقیه فقط به برخی از سوالات پاسخ می داد.

کارگران در خط مقدم تلاش عظیم برای شمارش همه افراد در آمریکا در آخرین مرحله سرشماری سال ۲۰۲۰ با موانع بی سابقه ای روبرو شده اند: مردم از صحبت با غریبه ها در یک همه گیر و بی اعتماد به دولت، با چشم اندرکاران و بی اعتمادی ها به مردم، با بی اعتمادی و بی اعتمادی مواجه شده اند. برنامه کوتاه شده؛ و نگرانی های نامربوط به کیفیت تجهیزات حفاظتی که دریافت کرده اند.

در سرشماری کالیفرنیا و دیگران که توسط اسوشیتد پرس مصاحبه شده اند، از آنها خواسته شده است که از ترس از دست دادن شغل شان شناسایی نشدند - آنها توسط این اداره از صحبت با خبرنگاران منع شده اند. تا نیم میلیون نفر جمعیت گیر هفته گذشته شروع به زدن به خیابان ها کردند تا در های حدود 56 میلیون خانه را که هنوز به سرشماری سال 2020 پاسخ نداده اند، بزمین بنشانند. AP با دو نفر از افراد سرشماری در کالیفرنیا صحبت کرد، دو نفر در آلاسکا و هر کدام در فلوریدا و ماساچوست، و نگرانی های آنها را مطرح مشابه بود.

به دنبال آموزش او، سرشماری کالیفرنیا را در نظر گرفته سعی کرد تا با لبخند زدن مکرر ابتکار ایجاد کند، اما آن شیمی با ماسک او در هم می رفت. او همچنین به آنها گفت که او فقط تلاش برای انجام کار خود را در تلاش برای آنها را بیش از پیروزی. او نخواست که چگونه مردم بی میل سه شنبه گذشته بودند، چه به دلایل حریم خصوصی و چه بی اعتمادی به دولت.

در چند خانه، او خانواده را می شناخت، اما حتی در آن زمان آنها نمی خواست به مصاحبه با او، هر چند آنها خوشحال بودند برای به اشتراک گذاشتن شایعات محله.

چند کارمند سرشماری گفتند که آرزو دارند تجهیزات حفاظتی شخصی که اداره سرشماری به آنها داده است، کیفیت بالاتری داشته باشد. به این افراد ماسک پارچه سفید، که توسط تولیدکننده لباس زیر هانس برندز ساخته شده بود، و یک بطری کوچک از مواد بهداشتی دست بو بوربون که توسط یک دستگاه مدیسر در اوکلاهما ساخته شده بود، داده می شد. همچنین به افراد سرشماری گفته می شد که تا حد امکان مصاحبه های خارج از کشور انجام داده و فاصله بین افراد مورد مصاحبه را با ۶ فوت (۲ متر) حفظ کنند.

فلوریدا شمارشگر گفت که ماسک او نتواند و برای صورتش خیلی بزرگ است. یکی از سرشماری های کالیفرنیا ماسک ها را «کششی» و فاقد فیلتر توصیف کرده است. یک تن از مداییان اداره سرشماری گفت که ماسک ها با دستورالعمل CDC همشکل شده اند، قابل شستشو هستند و می تواند تا ۱۰ بار مورد استفاده دوباره قرار گیرد.

جانی زواگر، که رئیس اتحادیه ای است که نماینده کارگران سرشماری دائمی است اما نه سرشماری موقت را بر می دارد، گفت که او فکر می کرد اداره سرشماری بهترین می تواند آن را بر روی ماسک، با توجه به رقابت از شرکت های دیگر در سفارش 2.4 میلیون ماسک انجام داد.

زواگر، رئیس شورای سرشماری ۲۴۱ گفت: «آنها تلاش می کند کاری بی سابقه انجام داده باشد.

سرشماری کمک می کند تا تعیین چگونگی 1.5 تریلیون دلار در هزینه های فدرال توزیع شده و چگونه بسیاری از کرسی های کنگره و کالج انتخاباتی رای هر ایالت می شود.

برخی از سرشماری ها می گفتند آموزش های دریافتی با سردرگمی اداری پر شده است. در فلوریدا سرشماری تماس تلفنی دو هفته پیش دریافت کرد، و از او خواست تا برای یک جلسه آموزش در فرد در سراسر شهر 10 دقیقه قبل از آن قرار بود شروع به نشان می دهد. یک هفته بعد، پس از ملاقات با سرپرست خود، او هنوز هم قادر به شروع جلسات آموزش آنلاین خود را به دلیل او را به گروه دیگری از enumerators تغییر داده شد و سرپرست جدید او هنوز تماس با او.

یکی از سرشماری های کالیفرنیا گفت که او یک اخطار ایمیل در مورد یک جلسه آموزش مجازی ساعت پس از آن قرار بود انجام شده است فرستاده شده است. کسی به سرشماری ماساچوست نگفت که او نیاز دارد کارت امنیت اجتماعی یا پاسپورت خود را برای آموزش های شخصی بیاورد.

در سرشماری ماساچوست گفته شده بود که او از روش ارتباط سرپرستش با او ناامید شده است.

در سرشماری سال ۲۰۲۰، یک برنامه ٔ دائماً در حال تغییر شلاق زدند. در ها قرار بود در ماه می شروع شود و در پایان ماه ژوئیه بسته بندی شود، اما همه گیر شروع را برای اکثر سرشماری کننده ها به اوت با مهلت ی که برای پیچیدن شمارش سر در پایان ماه اکتبر به عقب رانده شد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de