نظامی آمریکایی بازنشستگی صندوق برای حمایت نظامی چینی

مایک والس عضو U. s. House of نمایندگان هشدار داده است در برابر بودجه نظامی چینی از طریق پس انداز بازنشستگی از

توسط NEWSSHANS در 20 اردیبهشت 1399

مایک والس عضو U. s. House of نمایندگان هشدار داده است در برابر بودجه نظامی چینی از طریق پس انداز بازنشستگی از سربازان آمریکایی. یک استخر در حدود US$50 میلیارد دلار متعلق به ارتش ایالات متحده و پرسنل صندوق بازنشستگی خواهد شد سرمایه گذاری در یک شاخص است که شامل شرکت هایی از چین که ممکن است درگیر در ساخت سیستم های سلاح و سرکوب فن آوری برای حزب کمونیست چین.

صندوق های بازنشستگی

"ما نمی توانیم این نظامی آمریکایی که در خطوط مقدم بازنشستگی واریز به حساب خود را بزرگترین دشمن در قرن 21 است. امریکا, ما نیاز به خواب بیدار می شوید. ما در یک جنگ سرد با چین, آنها قطعا در یکی با ما. و ما خواهد بود نه بیشتر بودجه خود را در صنعت از طریق بازنشستگی ما از ما خواهد اتحاد جماهیر شوروی و شرکت در روسیه سال پیش. ما نیاز به فکر می کنم در این مورد متفاوت است و از این رو برای جلوگیری از" والس گفت: به Breitbart.

کنگره حمایت از لایحه ای است که به دنبال جلوگیری از سرمایه گذاری های نظامی صندوق های بازنشستگی در هر تلاش است که منافع شرکت های چینی. او همچنین پیشنهاد کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب رئیس جدید فدرال بازنشستگی صرفه جویی سرمایه گذاری مدیره (FRTIB) که مسئول نظارت بر صرفه جویی و پس انداز طرح (قاشق چایخوری). TSP برنامه ریزی شده است که شامل شرکت های چینی از نیمه دوم این سال به عنوان بخشی از آن گسترده تر طرح عبارتند از بازارهای در حال ظهور در شاخص است. پیشنهاد سرمایه گذاری تصمیم خشم بسیاری از پرسنل نظامی با هشت رهبران سابق به تازگی نوشتن یک نامه درخواست برای توقف تغییرات است.

(Image: wikimedia / CC0 1.0)

کنگره مایک والس حمایت از لایحه ای است که به دنبال جلوگیری از سرمایه گذاری های نظامی صندوق های بازنشستگی در هر تلاش است که منافع شرکت های چینی. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

یکی از شرکت های چینی که پس انداز بازنشستگی خواهد بود بودجه Hikvision Digital Technology که دولت آمریکا در لیست سیاه سال گذشته برای ارائه فن آوری های مورد استفاده در سین کیانگ را به اردوگاه های بازداشت. یکی دیگر از شرکت چینی است که سود ZTE که جریمه توسط واشنگتن برای رفتن در برابر تحریم های ایالات متحده. این واقعیت است که این شرکت را از نظر مالی پشتیبانی شده توسط آمریکا پول می سازد هیچ حس و کاملا خلاف اخلاق از امریکا است.

در نامه ای به وزارت کار, منشی, یوجین Scalia, Congressman Jim بانک ها می پرسد برای یک توضیح که چگونه این سازمان را به اطلاع سرمایه گذاران آمریکایی در مورد خطر داشتن سهام در شرکت های است که در مقابل آمریکا افشای مالی مورد نیاز است. او التماس Scalia به معکوس قاشق چایخوری تصمیم. چند تن دیگر از نمایندگان مجلس صحبت شده است به رئیس جمهور تهمت در مورد این موضوع. با توجه به جدی بودن این موضوع سیاسی تحلیلگران انتظار دارند که دولت ایالات متحده آمریکا در نهایت به تصویب مقررات که بلوک صندوق های بازنشستگی از سرمایه گذاری در شرکت های چینی حداقل کسانی که شده اند در لیست سیاه ایالات متحده است.

Coronavirus تاثیر

در ضمن تاثیر CCP coronavirus است به احتمال زیاد به تغییر برنامه های بازنشستگی بسیاری از شهروندان آمریکایی است. بیشترین پتانسیل بازنشستگان مواجه خواهد شد با دو انتخاب — بازنشسته زودتر از انتظار می رود و یا کار برای یک دوره طولانی تر از زمان. آلیشیا Munnell مدیر مرکز تحقیقات بازنشستگی در کالج بوستون معتقد است که بسیاری از افراد مسن خواهد بود مجبور به بازنشستگی زود هنگام از آنجایی که آنها قادر نخواهد بود برای پیدا کردن فرصت های شغلی در یک پست-coronavirus اقتصاد است. زمانی که بسیاری از مردم به دنبال استخدام شرکت ها به احتمال زیاد ترجیح می دهند جوانتر از نامزدها.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

تاثیر CCP coronavirus است به احتمال زیاد به تغییر برنامه های بازنشستگی بسیاری از شهروندان آمریکایی است. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

برای آن دسته از شهروندان ارشد که خواهد شد به اندازه کافی خوش شانس برای حفظ شغل خود COVID-19 رکود اقتصادی را تحت تاثیر قرار بازنشستگی خود پس انداز منفی. آنها هیچ چاره ای جز به کار برای سال دیگر تا زمانی که جبران برخی از این دچار ضرر و زیان توسط حساب های خود را. به مسائل بدتر دستمزد خود را نیز ممکن است به طور بالقوه به پایین بروید. برخی از شرکت ها حتی ممکن است کاهش در سهم حقوق بازنشستگی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چگونه COVID -19 شیوع تغییرات محل کار, نگرش ها و روش ها


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب